Na topie

Opinia dnia: te głośniki wkurzą sąsiada

Autor:
Mateusz Sołtysiak

więcej artykułów ze strefy:
Laptopy

AA

Dziś wyłowiliśmy:

Codziennie przeglądamy kilkadziesiąt opinii kupujących, zamieszczanych pod produktami w sklepie internetowym. Wyławiamy dla Was najciekawsze i prezentujemy w tym stałym cyklu newsów. Może właśnie planujesz zakupy i szukasz podpowiedzi. Może opinia będzie przestrogą, aby uniknąć nieudanego zakupu.

Uwaga nie ingerujemy w treść opinii, publikujemy je w oryginalnej wersji.

» zobacz inne opinie dnia...

Logitech Z-5500 THX

Logitech Z-5500 THX

Kupiłem, otworzyłem, zobaczyłem rozmiar tego cacka - szczęka mi opadła, podłączyłem, muzykę odpaliłem, sąsiadom dowaliłem - jestem w pełni zadowolony i polecam każdemu!!!

   
XBox 360 Wireless Gamepad for Windows i XBOX360
 

XBox 360 Wireless Gamepad for Windows i XBOX360

Świetny pad, wygodny. Przy zakupie obawiałem się jedynie tego, że często będę musiał zmieniać baterie, ale na szczęście para wystarcza na długo, a dzięki możliwości sprawdzenia poziomu ich rozładowania można odpowiednio wcześnie uzbroić się w nową parę 'paluszków'. Polecam

   
Not Only TV PCI Express Hybrid Tuner LV3H PCI

Not Only TV PCI Express Hybrid Tuner LV3H PCI

Nie polecam, szajs, właśnie dziś udało mi się to coś zwrócić do sprzedawcy i zamówić WInFasta2000H+. Porażka. Dołączonego total media nie udało mi się uruchomić w ogóle, zainstalowałem inną wersję Total media którą miał załączony tuner TV na USB HU2300 który rok wcześniej kupiłem synowi i z trudem bo z trudem poszło. Karta za to o wiele lepiej działała z Windows Media Center. Bardzo czuła na jakość sygnału z anteny . Często się wieszała, a kilka razy komputer też zwiesiła. Tylko 1 punkt ale dla sprzedawcy za to że przyjął z powrotem.

   
Lenovo G570 (59-070902)

Lenovo G570 (59-070902)

komputer jest świety mam go już prawie miesiąc, nic sie nie dzieje, cichy, nie grzeje się, śmiga świetnie, szybko się wlacza, chociaż poczatkowo aktualizacje sie długo instalują, jestem z niego zadowolona. dawno nie widziałam o takiej cenie dobrego laptopa. : ) gry śmigaja jak piorun . ; d dobry procesor, na plus, wygodna klawiatura. : ) jak najbardziej polecam. : )

   

 Zobacz poprzednie Opinie dnia:

» karty graficzne » dyski twarde » płyty główne » gry
»
laptopy » smartfony » pamięci RAM » wszystkie

 

Odsłon: 8086 Skomentuj newsa
Komentarze

28

Udostępnij
  1. mamok
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-08-18 12:01

    W końcu zaczęli pisać porządne recenzje xD

    Skomentuj

  2. Obiektor
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-08-18 12:19

    kolega kupil 2 uzywane JBL na allegro za 1200 i wkurza nie tylko sasiada, wkurza 3 klatki wierzowcow od parteru do 11pietra xD

    Skomentuj

    1. Tymek6
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2011-08-19 02:27

      Exactly

      Skomentuj

  3. KamilSTI
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-08-18 12:19

    Ale jak mąż bije żonę to nikt nic nie słyszy ;)

    Skomentuj

    1. FanRpg-7
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-08-18 15:23

      chyba, że żona przez mikrofon mówi i dźwięk idzie przez takie zabawki ;)

      Skomentuj

  4. hideo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-08-18 12:38

    z-5500 były dobre jak na kompowe ale ich następca nowy model Z-906 to już gorsze niestety a drogie, Logitech powinien obniżyć znacznie cenę Z-906

    Skomentuj

    1. Buroberu
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-08-19 11:23

      Generalnie Logitech robi straszne szmiry ostatnio gdzie kiedyś jako producent sprzętu audio do kompów naprawdę sprawdzał się znakomicie.

      Skomentuj

  5. Paweł Maziarz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-08-18 12:47

    Ciekawe czy te też odbierają rosyjskie radio...?

    Skomentuj

    1. koliber2408
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-08-18 13:48

      Wydaje mi się że tylko X-530 mają tą świetną funkcje :DD

      Skomentuj

    2. adivxv5
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-08-18 14:00

      Nie tylko rosyjskie, bo i ukraińskie można usłyszeć. Oba najlepiej odbierają miedzy listopadem, a marcem. W sezonie ciepłym bardzo rzadko odbierają.

      Skomentuj

  6. Galnospoke
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-08-18 13:15

    Co na to rodzice? To 100% antyreklamy, a nie reklama.

    Skomentuj

  7. bananowy.song
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-08-18 13:45

    " gry śmigaja jak piorun "

    ciekawe jakie? ;)

    Skomentuj

    1. Ationx
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-08-18 14:12

      Super Mario Bros :D

      Skomentuj

      1. berodon
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-08-18 14:41

        W 3D... :D

        Skomentuj

        1. hideo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-08-18 14:57

          Mario winz :]

          Skomentuj

          1. Irek-Stalker
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-08-18 15:39

            Pacman ;)

            Skomentuj

    2. sebik
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-08-18 19:07

      emulator i gierki NES chodzą ;d

      Skomentuj

  8. Kropeczka
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-08-18 15:17

    A ile one wnoszą do .............. sapera ;P

    Skomentuj

    1. lookastdu
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-08-18 23:03

      Wiesz... grasz, grasz, nagle popełniasz ten jedyny błąd i fala uderzeniowa z głośników odrzuca Cię na koniec pokoju. To się nazywa nowy wymiar rozgrywki! :D

      Skomentuj

  9. Nalovp
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-08-18 16:22

    Mam te głośniki od 4 lat i także jestem okropnie zadowolony.
    Pamiętam że pierwsze modele miały kable z wtyczkami,zaraz potem jak kupowałem miały już zaciski.

    Skomentuj

  10. Piterskii
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-08-18 17:08

    Ach, nie ma to jak wkurzanie sąsiada. Dla lepszego efektu proponuję nas*** mu na wycieraczkę.

    Skomentuj

    1. Irek-Stalker
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-08-18 18:03

      E to był by efekt Picasso Paint.:0

      Skomentuj

  11. Private_92
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-08-18 19:56

    Buhahah Logitech Z-5500 THX to mają być dobre głośniki BUHAHAH nie rozpier....... mnie najlepsze jak na razie są TEUFEL Motiv 5, w Polsce one są mało znane, bo nie są zbyt tanie ..

    Skomentuj

  12. jeomax.co.uk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-08-18 21:02

    Niech zaluje, ze nie jest moim sasiadem, bo ja bym mu za to tez dowalil. Osobiscie ;-) A potem wytlumaczyl, ze takich kolumn sie nie sprawdza na mp3.

    Skomentuj

  13. Leito333
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-08-18 23:36

    Moje stare Creative Inspire 6.1 wkurwiają sąsiada aż policją grozi;d a co mówić Logitech Z-5500 hah,mój brat je ma :D mocne są ;d.I drogie...

    Skomentuj

    1. loc111
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-08-19 12:16

      Ciesz się, że nie jestem Twoim sąsiadem. Jednego idiotę już przywołałem do pionu. Lubił nap...lać muzykę po 22, więc 4-5 interwencji policji, a po tym sprawa w sądzie grodzkim i 200 pln mandatu. Na pół roku się uspokoił. Potem kolejne dwie interwencje, sąd grodzki i już 500 pln kary. Trzeci raz nie próbował.

      Skomentuj

  14. Nietrol
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-08-19 10:45

    zauwazylem ze z tymi Z-5500 to jest tak ze zadowoleni sa jedynie ich posiadacze, a plują na nie ci ktorzy ich nie maja lub wydali kilka tysiecy na same glosniki