Laptopy

Opinia dnia: zaskakująco dobra obudowa

opublikowano przez Paweł Mnichowski w dniu 2011-06-28

Dziś wyłowiliśmy:

Codziennie przeglądamy kilkadziesiąt opinii kupujących, zamieszczanych pod produktami w sklepie internetowym. Wyławiamy dla Was najciekawsze i prezentujemy w tym stałym cyklu newsów. Może właśnie planujesz zakupy i szukasz podpowiedzi. Może opinia będzie przestrogą, aby uniknąć nieudanego zakupu.

Uwaga nie ingerujemy w treść opinii, publikujemy je w oryginalnej wersji.

» zobacz inne opinie dnia...

   

CoolerMaster Dominator CM 692 II Advanced Black 

CoolerMaster Dominator CM 692 II Advanced Black

Dość długo analizowałem obudowy z tego przedziału cenowego i w efekcie cieszę się z podjętej decyzji odnośnie zakupu tego produktu. Obudowa ta jest zaskakująco dobrze zaprojektowana w prawie wszystkich szczegółach technicznych. Jest to obudowa dla osób, które lubią personalizować aspekty wymiany ciepła, ponieważ jest co najmniej kilka możliwych do zrealizowania konfiguracji rozmieszczenia wentylatorów w tej obudowie. Chcę jednak wspomnieć o trzech rzeczach: 1. Ażurowe zaślepki zatok 5 1/4" są bardzo ostro "wykończone" i nietrudno o skaleczenie podczas demontażu tejże pod napęd CD/DVD. 2. Mój model miał nierówno zamontowane "nóżki" i obudowa nie była stabilna. 3. Model ten jest nieprawidłowo opisany w sklepie Komputronik, ponieważ jest w nim zastosowana domyślnie następująca konfiguracja wentylatorów: 140 mm (góra-tył-wyciąg), 140 mm (przód-dół-tłoczenie), 120 mm (tył-góra-wyciąg) zamiast 3 x 120 mm.

   

  MODECOM Endo torba 15,6"

Modecom Endo torba 15,6''

Mam tę torbę od kilku dni, chciałbym podzielić się swoją opinią, aby ułatwić komukolwiek dylemat :) Zacznę od przegródki, która oddziela notebooka od zasilacza. Owszem, jest taka przegródka, ale warto dodać, że notebook 15,6' zajmuje całą komorę tak, że niemożliwe jest umieszczenie obok zasilacza. Na szczęście torba ma z przodu odpowiednią dużą kieszeń, która umożliwia przechowywanie tam zasilacza. Części, które służą do montowania paska na ramię są wykonane z plastiku, ale wydają się być solidne. Torba prezentuje się bardzo ładnie. Jeżeli szukasz taniej torby, w której mógłbyś przenosić swojego notebooka to jest ona właśnie dla Ciebie! Daję 7/10 z powodu przegródki.

   
myPhone 8920 Mark

myPhone 8920 Mark

Telefon jest ok. Bateria po naładowaniu wytrzymuje 7 dni przy częstych rozmowach i przy korzystaniu z WiFi. Aparat robi dość ładne zdjęcia jak na 2.0 Mpx (lampa błyskowa to delikatne mignięcie i nic nie rozjaśnia). Co do samego Wifi - przeglądarką do www jest OperaMini, nie można odtworzyć filmików z youtube i innych stron co jest minusem. DualSim działa bez zarzutu, w telefonie są dwie zielone słuchawki co ułatwia wykonanie połączenia z konkretnej karty sim.

   
AMD Athlon II X2 250 BOX

AMD Athlon II X2 250 BOX

Kupiłem i nie żałuję. Procesor stabilny i zimny. Na box-owym wentylu miał temperaturę 32 st. Podkręca się super. Stabilnie chodzi na 15x250MHz=3750 MHz i temperatura też w normie. Za tę cenę rewelacja.

   

 Zobacz poprzednie Opinie dnia:

» karty graficzne » dyski twarde » płyty główne » gry
»
laptopy » smartfony » pamięci RAM » wszystkie

 

marketplace
avatar
Dodaj
 • avatar
  Obudowa rzeczywiście jedna z lepszych do 350 - 400 zł, ale mam jedną uwagę - dużo osób popełnia błąd w jej opisie i nazywa ją 692 II, a tak naprawdę ona "zwie się" 690 II.

  Co do procka, to też fajny - miałem Athlona II X2 240 i kręcił się do 3,6 GHz i też był chłodny.
  Zaloguj się
 • avatar
  to raczej producent w ramach kampanii marketingowej nie kiedy używa odświeżonej nazwy 692 II
 • avatar
  Elite 430 ;) wymiata za cene 150 zł na allegro ;) polecam
  sam teraz zamawiam ;)
  Zaloguj się