Na topie

Ostatni ocalały. Actina PACT wciąż walczy o Minora

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: CS:GO e-Sport Virtus.pro

Z czterdziestu zespołów znad Wisły, które wzięły udział w kwalifikacjach do berlińskiego Minora, do dziś przetrwało pięć. Niestety po ostatnich meczach kwalifikacyjnych jedynym zespołem reprezentującym Polskę zostało Actina PACT.

 • Ostatni ocalały. Actina PACT wciąż walczy o Minora
A A

Dzisiejsze rozgrywki rozpoczęły się dla Polaków bardzo dobrze, jednak na finiszu samopoczucie znacząco oklapło. Choć w 1/8 finału nadal oglądaliśmy aż cztery rodzime formacje, to w kolejnym etapie  pozostało nam kibicować zaledwie jednej drużynie. Actina PACT przeszło do dalszych rozgrywek wygrywając w starciu z rodakami z AGO Esports. Reszta zespołów, czyli Pompa Team Black, Virtus.Pro i Denzaaaa podzieliły los "jastrzębi", żegnając się z turniejem.

Pierwszy rozstrzygający pojedynek rozegrał się pomiędzy graczami  Pompy i Virtus.pro. Po wyrównanej walce to jednak Virtusi przeszli dalej. W pozostałych meczach z udziałem Polskich zawodników mogliśmy cieszyć się ich triumfem. Mniej szczęścia przyniosły starcia półfinałowe. Pierwszy o tym przekonał się zespół Denzaaa, któremu i tak należą się wielkie ukłony, jako debiutantowi. Chwilę później z rozgrywkami pożegnało się AGO. Rękami i nogami przed porażką broniło się Virtus.pro, jednak i oni musieli powiedzieć sobie "dość" po spotkaniu z NoChance.

Actina PACT ma przed sobą decydujący mecz o wejście do zamkniętego etapu turnieju. W formacie BO3 zespół Dawida Cieślaka zmierzy się z NoChance.

Przebieg spotkania można śledzić tutaj.

Odsłon: 21531 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. eltar
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2019-05-27 09:13

  Pani Redaktor - żeby nie tag na początku artykułu nie dowiedziałbym się o czym on był (w sensie, o co te zespoły walczyły). Fajnie, że dla znających temat CS:GO całość nie ma tajemnic, jednakże dla innych może to niewiele mówić (ja żeby nie Virtus.pro też bym nie wiedział).

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!