Na topie

Oto ARMS - zwariowana bijatyka od Nintendo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Tematyka: Gameplay gra zręcznościowa Producenci: Nintendo

ARMS to jedna z najważniejszych tegorocznych premier na Nintendo Switch. Sukcesu nowej Zeldy pewnie nie powtórzy, ale i tak może się spodobać.

 • Oto ARMS - zwariowana bijatyka od Nintendo
A A

Nintendo lubi robić wszystko po swojemu i też do tematu bijatyk podchodzi na swój wyjątkowy sposób. Gra ARMS, która za niespełna miesiąc trafić ma na pierwsze konsole Nintendo Switch, pozwoli nam walczyć w ringu, wykorzystując do tego dwa sprężynowe ramiona. Brzmi i wygląda nietypowo, a „wielkie N” udowadniało już, że w tego typu produkcjach radzi sobie doskonale.

W ARMS każdy gracz będzie mógł wybrać różne ramiona, które w taki lub inny sposób pomagają wyeliminować przeciwnika. Każde ramię ma swoje określone atrybuty, podobnie zresztą jak postacie (których będzie 10) – są to: ogień, elektryczność, wiatr, lód, ogłuszenie, eksplozja i oślepienie. Ramiona różnią się poza tym wagą i mogą być ulepszane. Innymi słowy, nie tylko zręczność będzie się tutaj liczyć, ale też odpowiednia taktyka.

ARMS postacie

Firma Nintendo zapowiada też, że ARMS zaoferuje mnóstwo różnorakich trybów rozgrywki. Podstawę stanowią oczywiście Walka i Walka Drużynowa, ale do tego dojdą jeszcze: V-Ball i Hoops (czyli takie wybuchowe siatkówka i koszykówka), Skillshot (cel: zniszcz jak najwięcej celów) czy 1 na 100 (czego raczej nie trzeba tłumaczyć). Pojawią się też tryby turniejowe: Grand Prix, Party Match i Ranked Match.

ARMS walka

Premiera gry ARMS odbędzie się 16 czerwca. Będzie ona poprzedzona dwoma darmowymi testami w dniach  27-28 maja i 3-4 czerwca. Czy warto przyjrzeć się temu tytułowi? Rzućcie okiem na wideo poniżej i sami wyróbcie sobie zdanie:

Źródło: Nintendo

Odsłon: 3285 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. malyperelka
  Oceń komentarz:

  -9    

  Opublikowano: 2017-05-20 14:05

  Syf.

  Skomentuj

  1. Gorgonek
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-05-22 08:43

   Jak widać, dla mniej rozumnych nie wystarczyło info że to "zwariowana bijatyka od Nintendo" ;)

   Skomentuj

 2. Akatzuky
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-05-20 18:22

  Wyglada niezle i nareszcie jakis poziom graficzny na mobilce coraz bardziej sie przekonuje do kupna Switch ale czekam na Skyrima.

  No Items, Fox Only, Final Destination

  Skomentuj

 3. kitamo
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-05-21 14:43

  prosta i dynamiczna gierka. To jest wlasnie znak rozpoznawczy N

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!