Na topie

Oto zabawki, jakie pozwolą przetrwać w świecie RAGE 2

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Twórcy zadbają nie tylko o szeroki, potężny arsenał, ale również o umiejętności specjalne. Najnowszy zwiastun potwierdza, iż należy nastawiać się na niezwykle dynamiczną rozgrywkę.

 • Oto zabawki, jakie pozwolą przetrwać w świecie RAGE 2
A A

Po krótkiej przerwie pojawił się kolejny materiał przypominający o RAGE 2. Nie tylko o samej grze, której premiera zbliża się coraz większymi krokami, ale przede wszystkim o tym, jakiej rozgrywki należy się spodziewać.

Nad RAGE 2 pracują równolegle dwie doskonale znane graczom ekipy - Avalanche Studios oraz id Software. Patrząc na najnowszy zwiastun można odnieść wrażenie, że nieco bardziej widać tutaj rękę pierwszej z wymienionych. To twórczość Avalanche Studios kojarzona jest z bardzo szybką, niekiedy nawet szaloną zabawą, a właśnie tak jawi się tutaj RAGE 2.

Ale chodzi tu nie tylko tempo rozgrywki, ale również o szeroki, potężny arsenał i umiejętności specjalne, jakimi dysponował będzie bohater. I w tym kontekście na scenę zdaje się wkraczać id Software. Peter Johansson, główny projektant walki, zapewnia, iż umiejętności specjalne będą doskonałym uzupełnieniem broni i pozostaną z nimi w synergii. Mają pomagać przede wszystkim podczas agresywnej walki na krótkim i średnim dystansie.

„Z pomocą wypasionej broni i zaawansowanych nanotrytowych umiejętności, będziesz siać spustoszenie pośród łotrów czających się w RAGE 2. I jedne, i drugie są same w sobie potężne, ale łącząc je w szalone kombosy, możesz dosłownie zmieść z powierzchni ziemi każdego, kto stanie ci na drodze. Władza nie ma żadnych szans!”


Premiera RAGE 2 została zaplanowana na 14 maja. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Bethesda Polska

Odsłon: 4373 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij

Zobacz podobne

 1. miedzianek
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-12 08:04

  Byłbym ostrożny z grami od Bethesdy...po F76 ;)

  Skomentuj

  1. Eyesofthesouth
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2019-03-12 10:46

   RAGE 2 wyprodukował Avalanche Studios razem z id, więc to zupełnie inna bajka.

   Skomentuj

  2. Altru
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-03-12 19:35

   Bethesda robi średnie lub słabe gry obecnie ale jako wydawca robi dobrą robotę , następnym razem to sprawdź bo jako wydawca mają sporo świetnych tytułów co niektórym się myli z tym, że produkują dobre gry a niestety tak nie jest od bardzo dawna nie potrafią zrobić porządnego tytułu.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)