Na topie

Oto zwiastun premierowy Anthem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Premiera Anthem została zaplanowana na 22 lutego. Już teraz możemy rzucić okiem na zwiastun przygotowany właśnie na okoliczność zbliżającego się debiutu gry.

  • Oto zwiastun premierowy Anthem
A A

Chociaż do premiery Anthem pozostaje jeszcze trochę czasu, twórcy zdecydowali się nie czekać i zaprezentować zwiastun premierowy.

To kolejny dowód potwierdzający, iż debiut gry odbędzie się zgodnie z planami. Pod koniec stycznia ogłoszono bowiem, iż Anthem uzyskało status gold. Przypomnijmy w związku z tym najważniejszą informację. Premiera Anthem została zaplanowana na 22 lutego. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Tydzień wcześniej sprawdzą ją abonenci Origin Access Premier, Origin Access i EA Access.

Anthem zwiastun premierowy

„Wyzwól swoją siłę – wskocz do jednego z czterech javelinów i staw czoła światu pełnemu niebezpieczeństw. Połącz siły ze znajomymi, aby sprostać największym wyzwaniom.”


Anthem to produkcja studia BioWare, któremu przydałby się teraz sukces. Jakości rozgrywki nie można być póki co pewnym, jeśli jednak chcecie dowiedzieć się nieco o jej zasadach to z pomocą śpieszą materiały, które opublikowano już wcześniej.


Źródło: Anthem Game

Odsłon: 9870 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. solasoft
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-02-08 20:41

    To mi wyglada na gre ktora byla ciekawa i nie zostala dokonczona... Ktos ja kupil i teraz sie nazywa Athem ciekawe czy taka wersja gry sie sprzeda. Kto zgadnie o czym mowie :)

    Skomentuj

    1. xchaotic
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-09 12:10

      szkoda bo gra sie ciekawie zapowiadala - mam znajomych co w bete graja i jest slabo.

      Skomentuj

  2. Kenjiro
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-02-08 22:00

    Ciekawe co Bioware/EA odpiszą na zarzuty o wyraźny downgrade grafiki względem gameplayu z E3 w 2017.
    Np.: https://www.youtube.com/watch?v=ZfrUplVxAX0

    Skomentuj

    1. czorcik696
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2019-02-08 22:31

      To co zwykle - "Zamknąć japy, dawać kasę", tylko innymi słowami...

      Skomentuj

    2. patol1984
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2019-02-09 00:12

      O k...a, przecież tam prawie wszystko zniknęło...
      Ustawili gęstość roślinności ze 100% na 5% :D
      Jak to smutno wygląda w porównaniu do wersji z E3
      dawno nie widziałem tak szokującego downgradu ;o

      Skomentuj Historia edycji

    3. pablo11
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-09 00:24

      Problem przede wszystkim w tym, że na tym filmiku grafika wygląda dużo gorzej niż w grze na średniej jakości komputerze (kupionym za 3 tyś 3 lata temu).
      Ogólnie na youtubie to ciężko cokolwiek porównywać, bo jakość grafiki traci strasznie. Podobno trochę lepiej to wygląda, jak się uploaduje filmy 4k, ale to nadal jest trochę kupa.
      Grałem w betę i jedyne co mogę powiedzieć, to to, że na pewno obraz w rozdzielczości 1650x1050 nie jest gorszy niż w tym trailerze. Nie wiem na jakich grałem ustawieniach graficznych, bo wyrzuciłem demo.

      Jedyne co można tej grze zarzucić, to trochę słabe sterowanie przy pływaniu na myszce (przy lataniu też słyszałem, że lepiej na kontrolerze, ale ja nie mam problemu z lataniem na myszce), serwery już przy open becie były ok, pytanie czy będzie grono odbiorców, na tą grę. Ta gra w porównaniu do The Division 2, zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie.

      Ja zagram, ale nie kupię gierki. Nie nie będę piratem, po prostu ta gra jest dostępna w abonamenie origin Access na dużo lepszych warunkach, albo 10h gry, za 15zł/msc, albo za 60zł cały miesiąc grania (nie tylko w Anthema ale też we wszystkie nowe gry EA, a jest tego naprawdę sporo).

      Skomentuj

      1. pablo11
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-02-09 00:39

        Już widzę, o co w tym Downgrade chodzi, ale moim zdaniem to przy dynamicznej rozgrywce jaka jest w Anthem to ciężko to zobaczyć (zagracie zobaczycie). Bo na Youtubie to przy tej grze to będzie papka na ekranie i tylko tyle. TA gra na youtubie wygląda jakby była odpalona w 800x600 i rozciągnięta przy szybszych akcjach.

        Jedyne czego się obawiam, to to, że będzie po kilku rozgrywkach nudna. Ale na pewno nie zarzuciłbym jej słabej grafiki. Nie wiadomo jak dwaj konkurenci z 15 lutego, ale nie wydaje mi się, by była w nich lepsza grafika. Metro moim zdaniem niepotrzebnie reklamowało się jako gra z super grafiką. Bo przy konkurencji może wypaśc słabo.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-02-09 16:52

          Gralem na PC i na PS4 i graficznie gra wygląda bardzo dobrze. Sa bardzo fajne efekty cząsteczkowe, bardz odobrze animowane eksplozje, płomienie i animacja otoczenia.
          W tej dzungli miejscami to wrecz przytłaczająca jest ilosc detali podczas tak dynamicznej rozgrywki - kwestia przyzwyczajenia oczywiscie.

          Downgradu nie zauważyłem od tak choć jak patrze na porównaniu to ciezko powiedziec czy jest ono sprawiedliwe. Tak samo było gadane o downgradzie spidermana którego nie było.

          Poczekam z oceną do finalnej wersji choc gra muszę przyznac jest dobra - oby content był bogaty.

          Porownując do Division 2 to nie ma co porównywac - moim zdaniem to nawet Division1 lepiej wyglądało niz dwojka ale poczekam na release.

          Skomentuj

          1. patol1984
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-02-10 19:41

            Hej, a jak działa SLI w anthem? Dobrze czy raczej szkoda zachodu?

            Skomentuj

      2. rlistek
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2019-02-09 21:40

        PC kupiony za 3k 3 lata temu nawet nie stał przy średniej jakości komputerze, what the fk...

        Skomentuj

  3. Player1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-09 10:55

    Takie trochę Power Rangers, ale mnie się trailer podoba, może być spoko. A wczesnych materiałów niby pochodzących z gry nie można już traktować poważnie... to jak z prototypem samochodu, który na targach wygląda przekozacko, a potem do produkcji trafia coś, co przypomina Tico.

    Skomentuj

  4. trojan116
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-02-09 12:51

    Dużo osób pisze negatywne opinie po pierwszym demo które faktycznie miało swoje problemy ale nie wiem czemu oceniają całość gry kiedy ta była ograniczona do granic możliwości większość zawartości niedostępna ... To jak ocenianie tego jak jeździ sie ferrari po tym jak jechaliśmy nim kawałek po parkingu... Mi osobiście sie spodobało i z pewnością sobie pogram rozumiem też ze nie każdy musi lubić taki typ gier ale wtedy po co w nie grać i oceniać to zmuszanie sie do czegoś co wiem że nie polubie

    Skomentuj

  5. Chiny_X
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-09 19:14

    PEGI16 a wytgląda jak gra dla dwunastolatków.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-02-09 19:33

      PEGI ma dzisiaj tyle wspolnego z realnym kontentem gry czy filmu ze ho ho. Jesli w grze pojawia się broń to już daje się taie wysokie PEGI zeby nie było zgrzytu w niektórych krajach.
      Wystarczy ze w grze zobaczysz postać z papierosem w japie albo spożywającą alkohol i juz musi miec PEGI16

      Skomentuj

  6. Kokolina
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-06 08:11

    Gra nie zawiodła :) Warto było swoje odstać w media expert :D