Na topie

Outcast: Second Contact - premiera w listopadzie, nowy zwiastun teraz

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Zapowiada się emocjonujący powrót na planetę Adelpha. Już za kilkanaście dni na rynku pojawi się gra Outcast: Second Contact.

  • Outcast: Second Contact - premiera w listopadzie, nowy zwiastun teraz
A A

Osiemnaście lat po debiucie oryginału na rynku zadebiutuje jego odświeżona wersja. Firma Bigben Games oficjalnie zapowiedziała, że gra Outcast: Second Contact pojawi się w sprzedaży 14 listopada. Nowinie tej towarzyszy świeżutki zwiastun.

Nowy materiał pozwala całkiem dobrze przyjrzeć się głównemu bohaterowi gry, rzucić okiem na fragmenty rozgrywki, a także (jeśli oryginalna wersja nie jest wam obca) zauważyć, jak bardzo wypiękniał Outcast – ekipa Appeal Studio odwaliła kawał dobrej roboty, odświeżając tę kultową przygodową grę akcji.

Czy równie dobrze gra będzie działać? O tym przekonamy się dopiero za dwa i pół tygodnia. Jest na to jednak niemała szansa, bo autorzy nie mieli zbytnio mieszać w kodzie – Second Contact ma być bowiem unowocześnionym Outcastem, ale nie całkowicie zmienionym. Modyfikacji ulec miały jedynie sterowanie i interfejs, a przy okazji wyeliminowane miały zostać błędy.

Dodajmy jeszcze, że gra Outcast: Second Contact zadebiutuje równocześnie w wersjach na komputery osobiste oraz na konsole Xbox One i PlayStation 4. Tymczasem zostawiamy was już ze wspomnianym zwiastunem:

Źródło: Dark Side of Gaming, Bigben Games

Odsłon: 2106 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!