Na topie

Ten zwiastun przypomina, że już cała seria Outlast straszy na Nintendo Switch

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Tematyka: Survival horror Zwiastuny gier Producenci: Nintendo

Na Nintendo Switch dostępny jest już nie tylko Outlast (z dodatkiem Whistleblower), ale również Outlast 2. Sympatycy gatunku survival horror powinni być zadowoleni.

 • Ten zwiastun przypomina, że już cała seria Outlast straszy na Nintendo Switch
A A

Za największą bolączkę konsoli Nintendo Switch od samego początku uznawano ograniczoną liczbę interesujących gier. Mimo tego urządzenie bije rekordy popularności, a decydujący się na zakup gracze raczej nie narzekają, ponieważ baza dostępnych gier ostatnio szybko się rozrasta. Znajdą tu coś dla siebie także sympatycy gatunku survival horror.

Mowa o serii Outlast. Pierwsza część wraz z dodatkiem Whistleblower zadebiutowała w lutym, kilka dni temu udostępniono natomiast Outlast 2. Tym samym posiadacze Nintendo Switch bawić mogą się przy całym cyklu i właśnie o tym przypomina przygotowany zwiastun.


Warto wspomnieć w tym miejscu o materiale, o jaki pokusiła się ekipa DigitalFoundry. Chodzi o porównanie tego, jak Outlast 2 wypada w wersjach na Nintendo Switch oraz PlayStation 4.

Na Nintendo Switch gra działa w rozdzielczości 1792x1008 pikseli (tryb stacjonarny) lub 720p (tryb mobilny). Spodziewać należy się przy tym 30 fps, ale najważniejszy wydaje się fakt, iż w ogólnym rozrachunku oprawa wizualna wersji na Nintendo Switch zbiera pozytywne komentarze.


Źródło: Nintendo, DigitalFoundry

Odsłon: 2753 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. dopelfinger
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-04-09 13:20

  Uwielbiam grać na Switchu bardzo miodna konsolka jak tylko ukończę 10 nowych gier które kupiłem na konsolkę parę dni temu kupuję outlast.

  Skomentuj

 2. Michał 06
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-04-09 17:52

  ta gra jest śmieszna a nie straszna nie to co Fatal Frame albo silent hill :P

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)