Na topie

Overwatch w edycji GOTY, popularność gry nie maleje

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

24 maja gra Overwatch będzie świętowała pierwszy rok na rynku. Dzień wcześniej na półkach sklepowych wyląduje jej specjalna edycja GOTY.

  • Overwatch w edycji GOTY, popularność gry nie maleje
A A

Dokładnie dzień przed pierwszą rocznicą premiery gry Overwatch na rynku zadebiutuje jej kompletna edycja zatytułowana po prostu Game of the Year. Co wejdzie w skład tego zestawu?

Overwatch Game of the Year Edition to oczywiście kopia gry z wszystkimi wydanymi dotąd łatkami i aktualizacjami, ale także: 10 skrzynek z bonusowymi przedmiotami, skórki z edycji Origin, Baby Winston Pet i Smuga dla graczy odpowiednio World of Warcraft i Heroes of the Storm oraz niespodzianki (o których dowiedzieć mamy się później).

Premiera Overwatch Game of the Year Edition zaplanowana została na 23 maja. Z okazji rocznicy w świecie tej e-sportowej perełki odbędzie się także specjalne wydarzenie, podczas którego zdobyć będzie można dziesiątki elementów kosmetycznych.

Gra Overwatch to jeden z największych sukcesów na rynku gier w ostatnim roku. Ta pierwszoosobowa gra akcji cieszy się ogromnym zainteresowaniem, o czym najlepiej świadczą: 30 milionów zarejestrowanych graczy oraz pozycja na liście bestsellerów Activision Blizzard, na której znajduje się obecnie 8 gier, które wygenerowały przychody powyżej 1 miliarda dolarów.

Pozostając w temacie popularności, zobaczcie opublikowaną przez twórców infografikę podsumowującą Insurekcję:

Overtwatch Insurekcja

Źródło: VG247, Blizzard

Overwatch (PC)

Cena od 149 do 209.99

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 3797 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij
  1. mutissj
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-05-12 11:01

    Gram w tą grę od miesiąca i balans postaci nie do końca mnie zadowala/

    Skomentuj

    1. q3aki
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-05-12 12:31

      niestety w takich grach zawsze balans bedzie najwieksza bolaczka, ci ktorzy w gre graja dluzej wiedza o czym pisze, niestety nerf jednej postaci jest posrednio buffem drkugiej lub nawet kilku. I na odwrot.
      I tak nie jest zle na obecna chwile. Kazdy lubi grac roznymi postaciami. Ale pamietajcie, Kto to wogole jest Mcree?

      Skomentuj

      1. rlistek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-05-12 16:32

        Mccree jest w pełni grywalny. To jest po prostu postać z high skill floorem. Jak nie masz aima to nic nie ugrasz. Na low elo podobno egzotyczny pick, ale tak samo junkrat nie pojawia się na high elo. Wg. mnie to normalne.

        Skomentuj

        1. q3aki
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-05-12 19:52

          nie zrozumiałeś aluzji ..;)

          Skomentuj Historia edycji

    2. tomardo
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-05-12 15:23

      Jak dla mnie Overwatch to bardzo casualowa gra i tak ją należy traktować - wejść i zagrać sobie normalny meczyk bez żadnej spiny i tryhardowania. Bez sensu brać na poważnie tą grę podczas gdy twoi sojusznicy to przecież dzieci a Blizzard ma trochę wywalone na temat balansu, mi sie gierka znudziła w 1 sezonie bo jak wchodzę na rankeda i widzę za każdym razem te same postacie, których nerf im zajmuje pół roku bo były faktycznie odrobinkę za mocne to ja osobiście za grę podziękuję xd Mam dość po tym po tym jak zbezcześcili Diablo2 swoim marnym następcą w którym każdy leci na bocie czy też ostatnim dodatku do Hearthstone..

      Skomentuj Historia edycji

      1. rlistek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-05-12 16:42

        http://i3.kym-cdn.com/photos/images/original/001/191/903/5d1.png

        Skomentuj

      2. Sharimsejn
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-05-12 20:31

        Mnie nie podeszło. Czasem zagram ale próbowałem wygrać meczy Insurekcji na poziomie legendarnym. Jeden z największych raków jakie widziałem w grach. Gracze mają gdzieś voice channel, nawet jak pisałem na czacie, że zaraz wyjdą na plecach to wielu miało gdzieś mimo, że rozumieli po angielsku. Mnóstwo ludzi również pickowało Genjiego, Hanzo albo takie postacie jak Symetra czy Tracer i wielkie zdziwienie, że szybko giną. Nawet ludzie nie rozumieją, że po znacznym oddaleniu się nie dostaną heala (albo może tego oczekują?). Do części to nie przemówi ale wolę już CS'a, do którego mam wielką nostalgię(15 lat?) mimo pojawiających się czasem cheaterów.

        Skomentuj

    3. rlistek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-05-12 16:34

      A co konkretnie w tym balansie cie nie zadowala? Pytam z ciekawości, bo wg. mnie obecny patch pod względem balansu jest bardzo dobry, jeśli nie najlepszy jaki mieliśmy ever. Jak nerf Soldiera z PTR (dmg 20 -> 19) wejdzie live, to może być jeszcze lepiej.

      Skomentuj Historia edycji

  2. DreamerDream
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-05-12 13:26

    Jeżeli ta gra nie ma żadnej konkretnej dodatkowej zawartości to należy się spodziewać za jakiś czas GOTY 2, potem GOTY 3 itp?

    Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-05-12 16:27

      https://s30.postimg.org/pltkzcv0h/owgoty.jpg