Na topie

Path of Exile: Legion nadciąga - trailer

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ekipa Grinding Gear Games opublikowała świeżutki zwiastun, pozwalający przyjrzeć się z bliska rozszerzeniu Path of Exile: Legion, które zadebiutuje już w czerwcu.

 • Path of Exile: Legion nadciąga - trailer
A A

Legion – taki tytuł nosić będzie sporych rozmiarów aktualizacja, która tchnąć ma nową energię w (ciepło przyjęte) Path of Exile, które w recenzji nazwaliśmy „prawie idealnym action RPG”. Zastrzyk jest elementem przygotowań do przyszłorocznego debiutu wersji 4.0, która ma być tak rewolucyjna, że otrzymamy wręcz „zupełnie coś nowego”, gotowego do rywalizacji nawet Diablo 4.

Path of Exile: Legion ma być podwaliną pod hack’n’slasha nowej generacji. Podobnie jak „podstawka”, zostanie udostępniony za darmo, a stanie się to już 7 czerwca w przypadku wersji pecetowej oraz 10 czerwca na PlayStation 4 i Xbox One.

Path of Exile: Legion screen

Rozszerzenie wprowadzi udoskonalony system walki wręcz, ulepszone poruszanie się i celowanie, odświeżone animacje, mnóstwo nowych przedmiotów i poprawiony balans potworów, a także wyeliminuje to, co odbiera dziś przyjemność z rozgrywki.

Legion zaoferuje też nowy tryb zabawy, w którym staniemy do walki z olbrzymią hordą przeciwników, jak również nowy wątek fabularny z akcją w krainie wiecznej wojny, opowiadający o „wyzwoleniu” tamtejszych wojowników. 

A w taki sposób to nadchodzące rozszerzenie zapowiadają sami twórcy ze studia Grinding Gear Games… 

Path of Exile: Legion – trailer zapowiadający:

Źródło: Grinding Gear Games

Odsłon: 6520 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Dizzy
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2019-05-24 12:40

  Szacun za rozwój tej gry w dodatku darmowej.

  Skomentuj

  1. Yaceek
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2019-05-25 06:45

   Takiej półdarmowej bym raczej powiedział.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!