Na topie

PayPal lepiej zatroszczy się o polskich sprzedających

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: e-commerce E-commerce i finanse PayPal

Ochrona Sprzedających w PayPal została w naszym kraju rozszerzona. Obejmuje nie tylko towary fizyczne, ale też produkty cyfrowe.

PayPal lepiej zatroszczy się o polskich sprzedających

A A

Choć lista usług płatniczych dynamicznie się ostatnio wydłuża, PayPal pozostaje jedną z najpopularniejszych. Dla jej użytkowników biznesowych mamy dobrą wiadomość – Ochrona Sprzedających zostaje w naszym kraju rozszerzona. To ważny news dla przedsiębiorców z branży e-commerce.

Ochrona Sprzedających PayPal jest zabezpieczeniem w przypadku otrzymania niezweryfikowanej płatności lub sytuacji, w której kupujący twierdzi, że towar do niego nie dotarł – w takich momentach usługodawca pokrywa pełen koszt płatności za transakcje.

Do tej pory Ochrona Sprzedających w naszym kraju dotyczyła wyłącznie produktów fizycznych, ale ogłoszone dzisiaj rozszerzenie sprawia, że programem objęte są także produkty cyfrowe i usługi, np. e-bilety, rezerwacje hotelowe czy materiały edukacyjne.

Bezpieczniejsze warunki sprzedaży mają pomagać i zachęcać polskich przedsiębiorców do korzystania z PayPal, co z kolei dawać ma również korzyść samym kupującym. Operator nie ukrywa, że jednym z celów jest również namawianie do rozwoju biznesu w skali międzynarodowej.

„Bardzo się cieszę z powodu rozszerzenia naszych usług. Decyzja o rozszerzeniu Ochrony Sprzedających została podjęta przez PayPal, aby zapewnić ich, że mogą rozwijać swój e-biznes i sprzedawać swoje produkty na większą skalę, bez obaw związanych z otrzymaniem płatności” – mówi Matt Komorowski z PayPal.

„Świadomość, że jesteś zabezpieczony, jeżeli coś pójdzie nie tak, powinna być obowiązkowym elementem zakupów i sprzedaży online dla obu stron transakcji. (…) Bardzo się cieszę i jestem przekonany, że wprowadzone rozszerzenie programu zwiększy zaufanie sprzedających i ich bezpieczeństwo w obszarze e-commerce”.

Więcej o ochronie sprzedających (i ochronie kupujących) znajdziecie na stronie PayPal.

Źródło: PayPal

Odsłon: 2397 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. chotnik2
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-05-24 19:59

  Trzeba bylo przez PS4 kupowac to by nie bylo problemow!

  Skomentuj

 2. silvver
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-05-24 21:39

  niech coś z chargebackiem zrobią a nie

  Skomentuj

 3. Kropeczka
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-05-26 07:44

  Allegro im kopa planuje dać to szukają drugiego źródełka...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!