• benchmark.pl
  • Gry
  • Pierwszy gameplay z Atomic Heart napawa wielkim optymizmem
Gry

Pierwszy gameplay z Atomic Heart napawa wielkim optymizmem

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2019-01-28

Wydarzenia rozgrywają się w alternatywnej wizji ZSRR, a cała otoczka przypomina serię Bioshock. Atomic Heart może znaleźć naprawdę wielu fanów.

Trzeba przyznać, że Atomic Heart już od pierwszych zapowiedzi jawi się bardzo intrygująco. Nie jest to może najgoręcej wyczekiwany tytuł, ale jeśli twórcy systematycznie będą prezentować kolejne świetnie wyglądające materiały wideo to taki stan rzeczy może się zmienić.

Atomic Heart określane jest jako strzelanina z elementami RPG i przygodówki. Dla wielu graczy punktować będzie przede wszystkim klimatem. Wydarzenia rozgrywają się w alternatywnej wizji ZSRR, a cała otoczka przypomina serię Bioshock.

Do tej pory mogliśmy obserwować to jedynie na zwiastunach. Teraz można rzucić okiem na materiał prezentujący fragmenty rozgrywki i trzeba przyznać, że wygląda on naprawdę dobrze. Mimo tego, że mówimy tu o wersji pre-alpha.

Atomic Heart pierwszy gameplay


Data premiery gry nie została jeszcze ustalona, ale na ostatni kwartał tego roku planowane są beta testy. Atomic Heart powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Mundfish

marketplace

Komentarze

2
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Tak mi się skojarzyło z "You are empty", tak samo z alternatywną wizja ZSRR.
  • avatar
    Oprawa audiowizualna - super! Gameplay - tragedia.