Na topie

Pierwszy materiał wideo promujący nowego Dragon Age

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Fani serii mogą być spokojni, nowy Dragon Age powstaje. Problem w tym, że tak naprawdę nic o nim nie wiemy.

 • Pierwszy materiał wideo promujący nowego Dragon Age
A A

Na gali The Game Awards 2018 byli obecni między innymi przedstawiciele BioWare, którzy potwierdzili pojawiające się coraz częściej przecieki - nowy Dragon Age powstaje, ale na premierę będziemy musieli jeszcze poczekać.

Opublikowany materiał wideo jest bardzo krótki i nie zdradza wielu szczegółów. Tak naprawdę to jedynie przypomnienie o tym, iż BioWare nie zapomniało o czekających na Dragon Age 4 (ostateczna nazwa nie została jeszcze potwierdzona).

Czy dowiedzieliśmy się zatem czegokolwiek? Zwiastun dość wyraźnie sugeruje, iż pod względem fabuły będziemy mieli do czynienia z kontynuacją wydarzeń znanych z poprzedniej odsłony serii.


„Nad nową grą Dragon Age pracujemy od dłuższego czasu i cieszę się, że wreszcie możemy potwierdzić istnienie tego projektu. Chociaż na razie nie będziemy udostępniać żadnych szczegółów, mogę powiedzieć, że zbudowaliśmy zespół wokół weteranów Dragon Age, ludzi, z którymi pracowałem przy Dragon Age, Jade Empire, a z niektórymi także przy Baldur's Gate.” - Mark Darrah, dyrektor wykonawczy gry

Twórcy nie ujawnili nawet platform docelowych gry.

Źródło: Dragon Age

Odsłon: 4077 Skomentuj newsa
Komentarze

7

Udostępnij
 1. Pioyer
  Oceń komentarz:

  7    

  Opublikowano: 2018-12-07 12:15

  fani serii nie moga spac spokojnie, po inkwizycji i androbiedzie, fani obawiaja sie ze to bedzie gra dla idiotow sjw z karykatura kobiet, slaba fabula, dialogami i pelna bugow

  Skomentuj

  1. Sharimsejn
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2018-12-07 13:47

   To bardzo możliwe. EA goni ludzi z tytułami przez co nie mogą wypuścić w pełni dopracowanego produktu, a to takie proste. Wystarczy nie kupować pre orderów. Poczekać z 2-3 dni na pierwsze recenzje i tyle.

   Skomentuj

    1. Kropeczka
     Oceń komentarz:

     0    

     Opublikowano: 2018-12-08 08:14

     Oczekujesz że ktoś jednym postem zrobi z Ciebie geniusza ???

     Bez jaj, jak mawiał pewien kogut

     Skomentuj

 2. Chong-li
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-12-07 12:30

  Andromeda była fatalna ale myślę że teraz tworzeniem gry Dragon Age zajmą się zupełnie inne osoby w firmie.Bioware jednak dostało sporą nauczkę i raczej już nie szarpną się na utratę większej ilości reputacji która w dzisiejszych czasach jest cenniejsza niż złoto.

  Skomentuj

  1. Kenjiro
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-12-07 20:58

   Jesteś pewien? Anthem wyraźnie leci w kierunku typowym dla EA, czyli mikrotransakcje i zapewne polegnie jako jedna z wielu gier multi, których na rynku pełno. Bioware po prognozowanej (przeze mnie) porażce z Anthem może już nie mieć zasobów na dokończenie DA, albo te zasoby nie pozwolą na wydanie gry na poziomie oczekiwanym przez graczy.

   Skomentuj

 3. KENJI512
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2018-12-07 15:18

  Proszę, tylko nie dopuszczajcie feministek do produkcji... chcemy ładne postaci.

  Skomentuj

 4. Mandalorian
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-12-08 15:30

  To co zrobili z systemem walki i poruszania się w Inkwizycji to śmiech na sali. Niech wracają do tego co było w poprzednich częściach. Nawet dwójka mimo lokacji kopiuj-wklej była o wiele bardziej udanym tytułem.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!