Na topie

X018 - Pierwszy zwiastun dodatku The Forge do Shadow of the Tomb Raider

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ukończyliście już Shadow of the Tomb Raider? Lada dzień można będzie rozpocząć nową przygodę. Premierę dodatku The Forge zaplanowano na 13 listopada.

 • X018 - Pierwszy zwiastun dodatku The Forge do Shadow of the Tomb Raider
A A

Na konferencji X018 pojawiły się informacje nie tylko o grach, które dopiero zadebiutują. Shadow of the Tomb Raider zdążyliśmy już całkiem dobrze poznać. O czym zatem tu mówić? O „uwielbianych” przez graczy dodatkach.

W tym przypadku pierwszym z nich będzie The Forge. Wprawdzie twórcy nieco przybliżali już zawartość dodatku, ale jeśli chodzi o materiały wideo prezentujące rozgrywkę to byli dość oszczędni (oglądaliśmy jedynie wideo zza kulis prac). Na konferencji zorganizowanej przez Microsoft zaprezentowano pierwszy zwiastun The Forge.

A skoro tak, musi być widowiskowo. Poza nową lokacją (niedostępny wcześniej grobowiec zalany lawą) wymieniono tutaj kilka innych elementów, jakie przyniesie omawiane rozszerzenie. Warto wspomnieć, że możliwa będzie tutaj zabawa w pojedynkę lub w kooperacji.

Shadow of the Tomb Raider: The Forge zwiastun


Premierę dodatku The Forge zaplanowano na 13 listopada. Nie trzeba będzie zatem już długo czekać. Zainteresowani powinni przygotować się na wydatek 4.99 dolarów.

Źródło: Xbox

Odsłon: 3613 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. krecik88
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2018-11-11 09:14

  Jeszcze tylko 6dlc, odczekać do GOTY i będzie można zakupić pełny produkt za normalna cenę, a nie 250+7x20 (Premierowe kwoty).

  Skomentuj

  1. stach122
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-11-11 12:10

   pierdu, pierdu, ja kupiłem croft edition za 250zł i nie musze czekać. Gre już dawno skończyłem z 98% osiągnięć i czekam za dodatkami

   Skomentuj Historia edycji

   1. Kenjiro
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-11 20:08

    Jak to nie musisz czekać? Przecież na DLC musisz czekać, a co więcej, nie wiesz co dostaniesz, może fajną historię, a może jakieś popierdółki...

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!