Na topie

Plantronics Manager Pro otwiera się na urządzenia mobilne

Autor:
artykuł sponsorowany

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Jest już nowa wersja usługi, która pomaga sprawować kontrolę nad wszystkimi zestawami słuchawkowymi w firmie. Najważniejszą nowością w Plantronics Manger Pro v3.11 jest wsparcie dla urządzenia z iOS i Androidem.

  • Plantronics Manager Pro otwiera się na urządzenia mobilne
A A

Biznesowe oprogramowanie Plantronics Manager Pro, które pozwala wygodnie i efektywnie zarządzać zestawami słuchawkowymi w firmie doczekało się nowej wersji, będącej odpowiedzią na trend związany z coraz szerszym wykorzystywaniem urządzeń mobilnych.

Dzięki Plantronics Manager Pro możliwe jest centralne zarządzanie wszystkimi słuchawkami w firmie, w celu analizy ich wykorzystania, rozwiązywania problemów, monitorowania natężenia dźwięku, aktualizowania oprogramowania czy optymalnego planowania. 

Plantronics Manager Pro v3.11 rozszerza możliwości administratorów o zarządzanie słuchawkami Plantronics UC, które są połączone ze smartfonami i tabletami z systemami Android oraz iOS. Do uzyskania dostępu służy aplikacja mobilna Plantronics Hub. Efekt jest taki, że nic nie stoi na przeszkodzie, by monitorować informacje na temat całej linii słuchawek w firmie, niezależnie od tego w jaki sposób są one wykorzystywane.

Plantronics Manager Pro v3.11 

„Dla działów IT możliwość pozyskania wartościowych informacji ze wszystkich wykorzystywanych w firmie urządzeń, również tych mobilnych połączonych ze słuchawkami Plantronics UC, to zupełnie nowa jakość” – powiedział Tom Wesselman, Vice President and General Manager, Software, Plantronics.

Nowa wersja Plantronics Manager Pro to także dostęp do bazy danych przez interfejs Northbound API (co ułatwia osadzanie danych w firmowej aplikacji) oraz usprawnione raporty, które znajdują się w module Asset Management and Adoption. – „Teraz dział IT uzyskuje pełny wgląd we wszystkie dane, co daje do ręki informacje, które pozwalają na podejmowanie znacznie bardziej świadomych decyzji opartych o pełną wiedzę” – dodał Wesselman.

Źródło: Plantronics

Odsłon: 1787 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!