Na topie

Planujesz zakup LG V30? Dostaniesz prezent o wartości 1300 zł

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: LG

Przedsprzedaż LG V30 na polskim rynku rozpocznie się 8 listopada.

  • Planujesz zakup LG V30? Dostaniesz prezent o wartości 1300 zł
A A

LG V30 zebrał sporo pozytywnych komentarzy. Również pod naszymi publikacjami na jego temat znaleźć można wpisy sugerujące, że niektórzy z Was zastanawiają się nad zakupem. Dobrze zatem, że wreszcie wyjaśnia się kwestia związana z dostępnością LG V30 na polskim rynku.

Rąbka tajemnicy uchylił sklep RTV Euro AGD. Poinformował on, iż przedsprzedaż LG V30 rozpocznie się w 8 listopada (wysyłka dwa tygodnie później). Jednocześnie dodano, że osoby decydujące się na wcześniejsze zamówienia będą mogły liczyć na prezent o wartości 1300 złotych.

LG V30

Jesteście ciekawi, co to takiego? My też, ale niestety na ten moment nie znamy odpowiedzi. Cały czas tajemnicza jest również chyba najważniejsza kwestia, a mianowicie cena samego smartfona. Wypada zakładać, że LG V30 będzie gdzieś pomiędzy dwójką głównych konkurentów, a więc Huawei Mate 10 Pro (3 499 złotych) i Galaxy Note 8 (4 299 złotych).

Specyfikacja techniczna LG V30:

  • Android 7.1.2 Nougat z UX 6.0+
  • 6.0-calowy ekran OLED FullVision 18:9 QuadHD+ (2880 x 1440 pikseli / 538 ppi)
  • procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • 4 GB RAM
  • 64 GB pamięci wewnętrznej + czytnik kart microSD
  • kamera główna 16 Mpix (f/1.6 / 71°) + 13 Mpix (f/1.9/ 120°)
  • kamera przednia 5 Mpix (f/2.2 / 90°)
  • Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, NFC, LTE
  • 3300 mAh (szybkie i bezprzewodowe ładowanie)
  • 32-bitowy system Hi-Fi quad DAC
  • wodoszczelność (IP68)
  • wymiary 151.7 x 75.4 x 7.3 mm
  • waga 158 g

Stylistyce i specyfikacji smartfona trudno wiele zarzucić. Na jego korzyść nie przemawia jednak fakt, że od premiery do rynkowego debiutu (przynajmniej tego w Polsce) mija wiele czasu. Przypomnijmy, że LG V30 został zaprezentowany 31 sierpnia.

Źródło: RTV Euro AGD

Zobacz stronę produktu LG V30

brak aktualnych ofert

Odsłon: 6066 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij
  1. czorcik696
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2017-10-20 19:44

    Fajny fonik, tylko ta bateria... Dla takich potworków to 4000mAh powinno być standardem, zwłaszcza, że nie ma możliwości wymiany.

    Skomentuj

    1. Leader86
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2017-10-21 08:18

      SGS8+ ma 3500mAh i jest dobrze.

      Ja zazwyczaj mam po 60-75% (BT non stop uzywane (sync z Fenix 5), WiFi).

      Telefonu nie uzywam co prawda do grania, bo to telefon (a tym bardziej do ogladania czegokolwiek bo od tego sa TV >75" 4K), ale generalnie jestem bardzo zadowolony z baterii.

      Dzwonic tez duzo nie dzwonie, bo ktos w dzisiejszym swiecie uzywa telefonu do dzwonienia (chyba tylko ktos siedzacy w nisko dochodowych branzach (< $1mln pa)), ale bez problemu radzi sobie jako maszynka do emaili.

      Pomijam fakt ze trudno uzyc cos innego niz SGS z racji wlasnie nastepcy KNOX (tylko szaleniec mialby pewne dane na latwym do zlamaniu telefonie, KNOX poki co jest moze i latwy do zrootowania, ale dostepu do danych nie ma).

      Skomentuj

      1. hexenisalive
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-21 19:59

        Wiesz, wysuwam niebezpieczny wniosek, że najwiecej na baterie narzekają:
        -ci co trzemaja dwa dni telefon w idle
        -ci co nie umią się pogodzić, że nie da się oszukać fizyki
        To nie jest najazd na nikogo.
        Sam bym chciał żeby mój telefon wytrzymywał tydzień, ale na Boga - dzisiaj chcąc sprzęt do wszystkiego to trzeba się godzić na kompromis albo używać feature phone.

        Skomentuj

        1. eltra
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-10-22 11:38

          Nikt nie chce raczej oszukiwać fizyki ale po co mi urządzenie które ma 7 mm grubości i baterie na niespełna dzień jak nie używasz telefonu namiętnie. Nieprawda jest ze potrzeba do tego własnie oszukiwania fizyki trzeba po prostu dać grubszy telefon powiedzmy o te 3 mm i już masz 2 razy większa baterie ale NIE dajmy ledwo ciągnące 3000 machów. A przykładem jest telefon lg g4 gdzie bateria oryginalnie jest kolo 3000 mAh można wymienić na baterie z klapka o pojemności około 10000 mAh da się ? Da no jakimś cudem da ! Czemu tak nie jest? Mi nasuwa się jedno rozwiązanie :) i nie jest to dbałość o estetykę :)

          Skomentuj

      2. anemus
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-21 20:14

        W sgs8+ akurat jedyne co mi podchodzi to bateria i jasność ekranu w automacie na słońcu.
        Chętnie bym jednak wymienił na V30 i nie wiem czy sobie nie zrobię prezentu na mikołaja ;)

        Skomentuj

        1. hexenisalive
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-10-21 21:47

          Auto jasność w androidzie to gehenna. Nigdy nie działał jakbym oczekiwał. Mzoe to nowy android zmienił mechanizm jasności? Jestem ciekaw :D

          Skomentuj

  2. endrju_pl
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-10-20 19:44

    Za późno i za drogo, a szkoda bo to bardzo ciekawy telefon. Pewnie jego cena szybko poleci w dół, tak jak było z LG G6. Dla klientów w sumie dobrze, ale znów będą pisali, że sprzedaż nie spełniła oczekiwań...

    Skomentuj

    1. mike278
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2017-10-20 19:54

      Na ich własne życzenie. Za późno, w dziwnym czasie, ani to IFA ani święta.

      Skomentuj

      1. Leader86
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2017-10-21 08:19

        A co maja swieta do telefonu ?

        Papier toaletowy tez kupujesz na swieta ?

        To tylko telefon.

        Skomentuj

  3. spocco
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-20 20:45

    Lewitujący głóśnik będzie dodatkiem.

    Skomentuj

  4. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2017-10-20 21:03

    Dla Mnie LG V30 był indywidualnym faworytem w zakupie tego FONA ale niestety 64GB pojemności pamięci na dane oraz zastosowania SNAPA 835 w czasie gdy swoją premierę ma SOC KIRIN 970 skreśla go z mojego kręgu zainteresowania dlatego czekam na dostępność w sprzedaży HUAWEI MATE 10Pro ze 128GB pamięci na dane bo UFS 2.1 w tej wersji porównując z 64GB robi różnicę.

    Skomentuj

    1. mirage
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-10-20 21:30

      Dla mnie z kolei brak złącza audio to całkowita dyskwalifikacja Huawei'a.

      Skomentuj

    2. Silver
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-10-20 22:04

      Oby tylko GPU nie ujęło mocy tego Kirina. Dotychczas to była trochę kula u nogi.

      Skomentuj

    3. owatanka
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-10-20 23:43

      Przeciez jest do wyboru wersja 128GB a pamiec UFS 2.1 to juz standard w flagowcach i nie inaczej jest z v30.

      Skomentuj

    4. AkaRyupl
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-10-21 20:14

      I z brakiem 3.5-jack, bo dobra jakość audio nie jest ważna... Huawei ma dużego minusa za pójście z idiotycznym trendem usuwania analogowego złącza audio.

      Skomentuj

      1. Po1nter
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-22 09:38

        Dobra jakość na smartphonie niby ma być podyktowana brakiem jacka? Jeszcze powiedz, że korzystasz ze słuchawek zestawowych do tej super jakości. Kupiłem porządne słuchawki na bluetooth i jack nie jest mi potrzebny a wręcz czuję się uwolniony od kabli

        Skomentuj

        1. AkaRyupl
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-10-24 18:39

          Zaczęło chińskie Lenovo w serii Moto. Nie pomnę, że Apple to nie marka prestiżowa, tylko tani smartfon dla mas - prestiżowe są smartfony za 20 tys. dolarów, a nie za 1 tys. czy 700.
          PS Kiepski trolling.