Na topie

Wydajny i pojemny powerbank według Platinet

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Platinet PMPB10FG i PMPB10FGD to powerbanki, które mają łączyć wysoką wydajność z nienaganną estetyką. Jak widać, prezentują się naprawdę dobrze, a jakie są ich praktyczne możliwości?

 • Wydajny i pojemny powerbank według Platinet
A A

Najlepsze powerbanki powinny być wydajne i niezawodne, ale też lekkie i estetyczne. Wszystko to spróbował połączyć Platinet, który wprowadził do swojej oferty modele PMPB10FG i PMPB10FGD.

Na pierwszy rzut oka widać, że powerbanki te mają dość niecodzienną stylistykę. Okazuje się, że producent zdecydował się na nietypowe, bo materiałowe wykończenie obudowy, które ma się nieźle prezentować, a do tego być przyjemne w dotyku. Platinet zwraca również uwagę na odporność na zarysowania.

Platinet PMPB10FGD

Wygląd to jedno, ale ważniejsze są możliwości. Nowe modele mają pojemność 10 000 mAh, co powinno wystarczyć na jakieś trzy ładowania i to całkiem szybkie, dzięki portom 2,1 A. „Portom”, bo do dyspozycji użytkownika są oddane dwa gniazda USB.

„W powerbankach zastosowano nowoczesne ogniwa litowo-polimerowe, które charakteryzują się dużą gęstością, dzięki czemu w mniejszej obudowie można zmieścić akumulatory o znacznie większej pojemności” – zachwala producent, który za styl każe sobie jednak płacić niemało – sugerowana cena to 139,90 zł.

Źródło: Platinet

Odsłon: 3522 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. endrju_pl
  Oceń komentarz:

  8    

  Opublikowano: 2018-05-16 15:13

  Wygląd ciekawy, ale jeżeli za połowę tej kwoty można w Polsce kupić 10000mAh od Xiaomi z Quick Charge to ten jest całkowicie nieopłacalny.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!