Na topie

PlayBox - nowe pismo dla konsolowców

Autor:
Jakub Kralka

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry

Na mocno zastanym rynku prasy komputerowej w Polsce już wkrótce pojawi się nowy gracz.

AA

Co ciekawe, traktować będzie on nie o komputerach, a o konsolach, ze szczególnym naciskiem - oczywiście - na gry. Pismo nazywać ma się PlayBox, a jego wydawcą będzie Bauer.

  Warto przeczytać:
 

Unreal Engine 3 w akcji

Bauer posiada szeroką paletę pism technologicznych w swojej ofercie, wśród których najbardziej znanymi są PC Format i CD-Action. To właśnie redaktor tego ostatniego - Tymon "Hut" Smektała - obejmie stanowisko redaktora naczelnego w nowym czasopiśmie. W przeszłości miał on okazję kierować przez pewien czas poczynaniami między innymi popularnego Clicka!, już po przeniesieniu redakcji z Warszawy do Wrocławia.

Czasopismo traktować ma o wszystkich rodzajach konsol, zarówno tych mobilnych, jak i stacjonarnych - co ciekawe, także z uwzględnieniem telefonów komórkowych (iOS oraz Android). Choć PlayBox docelowo ma być miesięcznikiem, na początku ukazywać się będzie w odstępie dwóch miesięcy. Za 116 stron zapłacimy 9,90 złotych, w kioskach od 31 marca.

Źródło: informacja własna

Odsłon: 4652 Skomentuj newsa
Komentarze

33

Udostępnij
  1. ConsoleFan
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-03-16 13:56

    Nigdy pisem nie kupowałem, bo nie było czegoś takiego, teraz kupię zobaczę jak się spodoba to będę kupował :)

    Skomentuj

    1. Spikeblade
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-03-16 14:10

      Chyba nie wiesz co mówisz... PSX Extreme, CD Action, Play i inne - PSX Extreme istnieje odkąd pamiętam :P

      Skomentuj

      1. ConsoleFan
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-03-16 14:13

        Może i nie wiem, mieszkam w małym mieście ;) z czego co znam to CDACTION i Play o PSXExtreme pierwsze słyszę, ale CDA i Play to pisze także o Pecetowych bublach ;)

        Skomentuj

        1. muahaha
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-03-16 15:14

          to widac, slychac i czuc, wiejskie dziecko.

          Skomentuj

        2. Rekuto
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-03-16 15:22

          Stary sprzedał traktor i wieśniakowi kupił GameBoya. Teraz dziecko świata po za nim nie widzi.

          Skomentuj

          1. daerragh
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-03-16 18:12

            Mozliwe, ze on jest z malego miasteczka lub wsi ale to wy dwoje powyzej jestescie wiesniakami...

            Skomentuj

          2. xfire25
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-03-16 19:13

            popieram

            Skomentuj

          3. jewgienij
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-03-16 19:31

            i ja, i ja!

            Skomentuj

          4. szybki_kp
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-03-16 20:43

            ja również popieram takie zachowanie to nic jak wieśniactwo, a skoro mowa o pismach to PSX Extreme miało niezły klimat muszę przyznać choć nie kupowałem i nie kupuję(kiedyś kolega w szkole pożyczał) za to CDA rulez.

            Skomentuj

          5. d i l
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-03-16 23:11

            Ja już bym wolał na Playboy te kilka złotych wydać, no ale co kto lubi.

            Skomentuj

        3. Marked
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-03-17 12:13

          Jak nie słyszałeś nigdy o PSX EXTREME to żaden z Ciebie "ConsoleFan"

          Skomentuj

      2. jewgienij
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-03-16 19:29

        W latach '90 byly jeszcze NEO i NEO plus, a takze Official Playstation, za 20 albo 30 zeta, ale dawali plyte z demami. NEO bylo kozak.

        Skomentuj

    2. darkn3ss
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-03-16 15:12

      Wow ale z ciebie fun! Nie slyszec o czasopismach stricte konsolowych ha ha ha litosci!!!

      Skomentuj

      1. muahaha
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-03-16 15:15

        co sie dziwisz wiesniakowi...

        Skomentuj

        1. ConsoleFan
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-03-16 15:25

          Hideo po co tworzysz nowe konto?

          Skomentuj

          1. muahaha
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-03-16 17:01

            pudlo frajerska chmuro.
            akurat z Hideo moglbym sie poklocic w paru przypadkach, co zapewne nastapi.

            Skomentuj

    3. R2rrO
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-03-17 02:59

      Hej ConsoleFan ! Dzieciaku, zamiast kolorowych gazetek, lepiej zainwestuj w słownik. Serwujesz zepsuta mielonkę, bo poprawnie zdanie sklecić nawet nie potrafisz... :/

      Skomentuj

      1. R2rrO
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-03-17 03:00

        zdania *

        Skomentuj

  2. jewgienij
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-03-16 13:58

    Pismo? W naszych czasach? Pogielo?

    Skomentuj

    1. Gasek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-03-16 16:12

      Czasopisma mają pierwszeństwo (żeby nie skapitulować) z niektórymi newsami i zapowiedziami.

      Skomentuj

  3. Mateusz Tomczak
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-03-16 14:03

    Cena sympatyczna, ciekawe tylko ile z tych 116 stron to reklamy ;]

    Skomentuj

  4. Max09
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-03-16 14:03

    Tak, pismo... A co, mam leżeć w wannie z laptopem jak chce poczytać o grach?

    Skomentuj

  5. Spikeblade
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-03-16 14:11

    "Graficzna rewolucja z PC - na konsolach" - to stwierdzenie przekreśla u mnie to pismo na całej linii ;)

    Skomentuj

  6. koliber2408
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-03-16 14:13

    PlayBoxa to Maciek z Klanu dostał w jednym z odcinków ^^ (tylko że to była podróba PlayStation :D)

    Skomentuj

  7. IntervenseI
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-03-16 14:40

    Też tak pomyślałem jak tytuł na stronie głównej czytałem :D

    Skomentuj

    1. kulig75
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-03-16 17:07

      Ktoś widział Crysis'a2 demo na PS3 ja zaliczyłem i się pytam kto robił ten szajs na konsolę.
      Panowie z Crytek'a radzę szkolenie u ND i GG gra wygląda jak z PS2 z podciągniętą rozdzielczością.

      To było do przewidzenia że zrobią najgorszą wizualnie grę na tą platformę.
      Wygląda gorzej od xboxowej wersji tragedia :]
      Jak można było tak brzydką grę zrobić KZ3 miażdży to coś we wszystkie strony świata.

      Wstyd Panowie a tyle obiecywali co oni nie zrobią cieniasy... nawet nie mogli sobie poradzić z 6 letnim Cell'em. :):)

      Skomentuj

      1. ConsoleFan
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-03-16 17:45

        Ściągam, ale po przeczytaniu tego odebrałeś mi wiarę w ten tytuł :/

        Skomentuj

        1. kulig75
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-03-16 17:52

          Nawet nie radzę bo jak KZ3 zaliczyłeś to tu będziesz w lekkim szoku grafika kołkiem ciosana.

          Skomentuj

          1. Rekuto
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-03-17 00:07

            Totalny imbecyl.

            Skomentuj

  8. VoytAss
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-03-16 18:37

    Ładnie. w komentach juz mamy poziom GW i onetu! Idźcie se lepiej poszczelać w te gierki a nie spamić w komentarzach, trolle.

    Skomentuj

  9. mimrod
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-03-16 23:43

    Dla mnie jedynym czasopismem był Secret Service ;) Słynne kompendia wiedzy, rysunki Śledzia i Barta, dość szeroka tematyka i pokręceni redaktorzy :D

    Skomentuj

    1. moorell
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-03-17 13:04

      Nie jedynym ale jednym z kultowych to i owszem. Ciekaw jestem ilu forumowiczów pamięta czasy "Bajtka"... :)

      Skomentuj

  10. RosTo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-03-17 03:29

    "(...) traktować będzie on nie o komputerach, a o konsolach, ze szczególnym naciskiem - oczywiście - na gry"

    Pismo konsolowe i o grach będzie pisać? Hmm, dziwne...