Na topie

PlayerUnknown’s Battlegrounds podbija także Xbox One

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Podobnie jak w przypadku PC, PlayerUnknown’s Battlegrounds bardzo szybko przekonuje do siebie graczy korzystających z konsoli Xbox One.

 • PlayerUnknown’s Battlegrounds podbija także Xbox One
A A

Można chyba zaryzykować tezę, że większość graczy słyszała o PlayerUnknown's Battlegrounds. Trudno jednak aby było inaczej, skoro sprzedaż już jakiś czas temu przekrczyła 20 mln. I mowa tylko o wersji PC, a teraz musimy zacząć dodawać do tego egzemplarze nabywane przez posiadaczy Xbox One.

Microsoft postarał się o to, aby PlayerUnknown’s Battlegrounds zadebiutowało na wspomnianej konsoli jeszcze pod koniec zeszłego roku. I chociaż od premiery upłynęło tylko kilka tygodni, można już twierdzić, że gra pobija także tę platformę.

Świadczy o tym fakt, iż przy PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xbox One bawią się już ponad 3 miliony graczy. Mało zniechęcające jest najwidoczniej to, iż gra zadebiutowała w programie Xbox Game Preview, a zatem nie jest jeszcze ukończona. Twórcy zapewniają jednak o systematycznych poprawkach i pojawianiu się nowych funkcji, w tym tygodniu dodano na przykład widok z perspektywy pierwszej osoby.


Źródło: Xbox Polska

Odsłon: 2686 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. Colidace
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-01-13 01:29

  Microsoft to bardzo cierpliwa firma. Wiele lat upłynie aż dopną swego i staną się liderem. Klawaitury i myszki do XBOX to będzie początek końca ery PS.

  Skomentuj

  1. Eternal1
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-01-13 07:40

   P.S. Klawiatury i myszki dla pierwszego Playstation były już dostępne w 1995 roku i jak widzisz szału nie zrobiły skoro 99,5% gier ich nie wspierało.
   Konsole PAD-em stoją Panie, padem.

   Skomentuj

   1. Fenio
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-01-13 14:13

    PS3 dobitnie pokazał że można mieć standardowe USB, pełną kompatybilność z klawiaturami i myszkami USB oraz niemal wszystkie gry z obsługą ograniczoną do padów.
    Konsole mają być dla kanapowych graczy, pad w ręce i równe szanse dla każdego. Dodaliby obsługę myszy i klawiatury to zaczęłyby się podziały na tych co mają większe i mniejsze szanse w grach. Problem którego chcą uniknąć zarówno producenci sprzętu jak i gier na konsole.

    Skomentuj

 2. sabaru
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-01-15 17:35

  Ciekawe czy ktoś gdzieś już próbował w realu zrobić coś takiego jak w tej grze.

  Skomentuj

  1. tasioros
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-01-16 09:24

   Myślę że mógłby być mały problem ze stale zmniejszającą się strefą, poza którą traci się życie ;)

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!