Na topie

5 najlepszych zwiastunów z konferencji PlayStation na TGS 2017

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Monster Hunter: World, Left Alive, Final Fantasy IX, Shadow of the Colossus i Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – to nasi faworyci.

5 najlepszych zwiastunów z konferencji PlayStation na TGS 2017

A A

Dziś rano odbyła się konferencja PlayStation, zorganizowana z okazji rozpoczynającej się wkrótce imprezy Tokyo Game Show 2017. Jak zwykle, firma Sony zaprezentowała nowości tworzone z myślą przede wszystkim o Japończykach, ale kilka tytułów może zainteresować również was.

Jednym z najmocniejszych punktów konferencji była prezentacja nowego zwiastuna Monster Hunter: World. Jest efektowny (i taka ma być też sama gra), a do tego zdradza, że premiera nowej części tej znanej serii odbędzie się 26 stycznia 2018 roku. Przynajmniej na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wersje pecetowa ukaże się „później”:

Podczas konferencji doczekaliśmy się również zapowiedzi zupełnie nowej gry od Square Enix. To strzelanina zatytułowana Left Alive, w której powalczymy o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie. Gra zmierza na konsole PlayStation 4 i pecety. Szczegółów brak, ale jest filmik:

Część z was może też zainteresować wiadomość, że w sklepie PlayStation Network pojawiła się dzisiaj gra Final Fantasy IX, będąca przerobioną wersją z PC. Cena to 89 złotych (chyba że korzystacie z PS Plus, wtedy 71,20 zł), a to zwiastun:

Na koniec jeszcze dwa zwiastuny. Przede wszystkim: Shadow of the Colossus:

...ale też Ni no Kuni II: Revenant Kingdom:

Źródło: PlayStation, inf. własna

Odsłon: 3033 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!