Na topie

PlayStation Plus - będzie drożej

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 3 Gry PlayStation 4 Tematyka: PlayStation Plus Producenci: SONY

Usługa PlayStation Plus wraz z końcem sierpnia poważnie zdrożeje. Rocznie w najlepszym przypadku zapłacimy o 45 złotych więcej.

  • PlayStation Plus - będzie drożej
A A

Choć sierpniowa oferta PlayStation Plus wypada naprawdę nieźle, w poprzednich miesiącach usługa była poważnie krytykowana (gry oferowane abonentom nie były hitami, na jakie można było liczyć). Tymczasem na skrzynki mailowe użytkowników trafia informacja, że usługa… zdrożeje. I to poważnie.

Sony rozsyła nowy cennik PlayStation Plus, który zacznie obowiązywać od 31 sierpnia 2017 roku. Cena miesięczna stanie się wyższa o 6 złotych, a roczna – aż o 45 złotych. Użytkownicy PlayStation 4 i PlayStation 3, sprawdźcie więc konkretne ceny – te przedstawiają się następująco.

Nowy cennik PlayStation Plus:

  • PlayStation Plus na 1 miesiąc – 33 zł (wcześniej: 27 zł)
  • PlayStation Plus na 3 miesiące – 100 zł (wcześniej: 78 zł)
  • PlayStation Plus na 12 miesięcy – 240 zł (wcześniej: 195 zł)

Jeśli więc planujecie zakup abonamentu, najlepiej jeśli zrobicie to do końca przyszłego miesiąca, bo oszczędność będzie wyraźna. Pozostaje tylko żywić nadzieję, że wraz z ceną abonamentu wzrośnie jakość gier oferowanych w ramach programu.

Źródło: Sony

Odsłon: 3180 Skomentuj newsa
Komentarze

63

Udostępnij
  1. kitamo
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2017-07-28 11:37

    dobrze ze po 130zl kupilem na kilka lat. podejrzewam ze cena dlugo sie nie utrzyma i bardziej ekonomicznie bedzie kupic zdrapke a nie z psn.
    niby niewiele na 12 miesiecy bo to jedno piwo miesięcznie ale mimo wszystko podwyzka to zawsze podyzka.

    Pecetowcow ktorzy zaraz zbiegna sie podjarani witam za 3....2.....1

    Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        -10    

        Opublikowano: 2017-07-28 12:06

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        hmm wiesz, dla Ciebie jedno piwo miesięcznie moze byc odczuwalne finansowo ;) ale nie dla kazdego.
        ja PS+ kupuje ze wzgledu na fakt że kupuje gry tylko w psstore bo nie lubie zonglerki płytami i w sumie wychodzi mi to taniej (sprzedawac gier tez mi sie nie chce pozniej).
        Nie kupuje by pograc online, bo granie online w wielu grach nie wymaga ps+.
        Z drugiej strony nagle sony zaczelo dawac normalne jakies gry w ps+ wiec w sumie 2 gry rocznie zwracają cene tego ps+. Oczywiscie wiadomo że czasem moze zdublowac sie cos co juz kupiłem ale to nie jest problem.

        Jesli zaczna dawac dobre tytuły choc co drugi miesiąc to nie obraze się na taka podzyzke, ale jak będzie crap i raz w roku cos fajnego to słabo.
        Dobrze ze promocje mają co chwile na gry i dla plusowiczów są tansze, ale jak ktos mało kupuje gier w psstore to raczej nie jest to dla niego.

        Skomentuj

        1. piotreeeek
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-07-28 12:13

          Gościu weź ty juz nie pisz nic wiecej, bo od tych twoich bredni to aż bolą zęby.

          Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            -9    

            Opublikowano: 2017-07-28 12:15

            to idz do dentysty biedaku.

            Skomentuj

          2. Akatzuky
            Oceń komentarz:

            -5    

            Opublikowano: 2017-07-28 14:27

            No ale czemu ovwiniasz Sony za te wszystkie piwa tu i tam??? Kto ci kaze jesc albo pic?? Wsrrzymaj powietrze na 5 minut i odpisz

            Skomentuj

          3. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-07-28 22:41

            ale ja nie uwazam ze nie masz racji, jasne ze tak jest.
            Ja rownie dobrze nie wywalam kasy na imprezy bo juz wyroslem z chodzenia co weekend na imprezy gdzie przepalało się kilka stówek na alkohol i inne przyjemnosci.
            Tak samo place kilka abonamentow a to jakas TV,a to netflix a to cos tam innego. Nie jaram szlugów, nie pije a wiec wydaje na cos innego i to jest normalne.
            Nie oznacza to ze nie kalkuluje czy cos sie oplaca czy nie - akurat tu mam skalkulowane to w sposob jak wyzej napisalem, mi sie oplaca bo kupuje duzo na PSN i suma sumarum te oszczednosci się pojawiają.
            Gdybym kupował na płytach gry na ps4 to pewnie bym narzekał i to nie dlatego ze mnie nie stac, tylko dlatego ze po prostu nie widział bym sensu w placeniu tyle za jakis tam abonament (gdyby to bylo 20zl a nie mial bym z tego pozytku to tez bym narzekał bo ogolnie oszczednym czlowiekiem jestem).
            Jedyne co jest tu biedne w komentarzach to ludzie ktorzy nie mają o tym pojecia, nie potrafia znalezc argumentu a mimo wszystko musza sie wypowiedziec.

            Skomentuj

      2. Akatzuky
        Oceń komentarz:

        -7    

        Opublikowano: 2017-07-28 14:31

        Siema! Jak mozna kupic gre ktora jest na starcie uwiazana do jakiegos Steama! Ona nawet nie jest twoja wg regulamonu ktory zaakceptowales!!! HAHA PCTOWE FRAJERZY HAHAHA

        Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-07-28 22:43

            przeciez on troluje. ja to czekalem az ktos z czyms takim wyskoczy.

            Skomentuj

          2. Akatzuky
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-07-29 07:08

            Jakie gry z PS plus nie dbam o nie mowimy o gra ze sklepu na konsole vs pc. Na konsole sprzedam gre jak ja przejde, a ty nawet nie zainstalujesz bez podpisywania cyrografu frajerze

            Skomentuj

          3. Akatzuky
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-07-31 15:54

            Ty jestes lom i odpisywalem tobie, skoro gadka jest os ps plus, to czemu z jakims piwem wyskakujesz i akurat ze wszystkich rzeczy mam wydawac ale na ps plus nie?? A ruchasz cos?? Kupujesz gumki?? To jestes frajer! Wiesz ile takich 'gumek' miesiecznie 20zl tu 20zl tam, co?? Co to ma do rzeczy?? A co twoje piwo ma do rzeczy nt Playstation?? Szkoda ci buraku?? Czy jeszcze komuni nie miales??

            Skomentuj

        1. Xaros
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2017-07-28 16:16

          Widzisz plebsie, wszystko do czasu. Jeszcze niedawno PSowcy śmiali się w twarzy użytkownikom Xboxa, że muszą płacić za multi. Pojawiło się PS4 i bach płacić płacić. Oczywiście po tym to już było bardzo dobre rozwiązanie, które przyczyni się do utrzymania serwerów na godnym poziomie etc... Hipokryzja na całego. Gry przypisanego do konta M$/Sony to już niedaleka przyszłość i odsprzedanie gry bez konta stanie się niemożliwe.

          Skomentuj

        2. blebleble
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-07-28 16:38

          Rewolucja w cyfrowej dystrybucji. Możemy odsprzedawać swoje gry!

          http://www.komputerswiat.pl/gamezilla/publicystyka/2012/7/rewolucja-w-cyfrowej-dystrybucji-mozemy-odsprzedawac-swoje-gry


          HAHAHAHAHAHHAHA :D

          Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-07-28 22:46

            Pojawia się tylko jedno, bardzo istotne pytanie: w jaki sposób techniczny uzyskamy (jako gracze) możliwość dalszego odsprzedawania produktów, za które zapłaciliśmy?


            konta sprzedac nie mozesz, mozesz za to probowac sprzedac gre z tego konta jesli potrafisz.

            Skomentuj

      3. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-08-02 11:11

        jak by nie patrzeć, dla PS4 czas dojenia się zaczął.

        Skomentuj

    1. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2017-07-28 11:48

      "dobrze ze po 130zl kupilem na kilka lat"

      A tym co nie kupili na kilka lat z góry, ponawijaj makaron jakie to promocje i obniżki beda mieli na gry, gdy bedą grzecznie płacili 33zł miesiecznie buahahahahahahahahahh

      Skomentuj

  2. darioz
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-07-28 11:58

    O tak naiwniacy będą teraz płacić drożej za gry 900P 20-24 fps na PS4 Pro!
    Ja biorę Xbox One X gdzie będzie prawdziwe 4K!!!

    Skomentuj

    1. Akatzuky
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-07-28 14:28

      O chlopie ale sie zdziwisz

      Skomentuj

      1. blebleble
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-07-28 16:42

        Idz do mamy po dodatkowe 40zł za możliwość grania w multi.

        hue hue hue hue :D

        Skomentuj

  3. chotnik2
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-07-28 12:05

    Plac dodatkowo za multiplayer do gry ktora kupiles za 240PLN...
    Konsole to jednak stan umyslu.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2017-07-28 12:09

      przeciez to nie jest oplata za multiplayer. PS+ to miedzy innymi dobre obnizki na gry w psstore co przy czestych zakupach zwraca jego cene.
      Takze gry co miesiąc ktore sie pojawiają moga całkowicie zwrocic cene ps+ - oczywioscie jak trafią sie dobre. Ostatnio był Until Dawn, tera Just Cause 3, kilka tez innych gier w ostatnich miesiacach było w ktore fajnie sie grało więc mozna powiedzieć że dramatu nie ma.
      Gorzej jak ktos w ogole nie kupuje nic w psstore

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2017-07-28 12:18

        "Takze gry co miesiąc ktore sie pojawiają moga całkowicie zwrocic cene ps+ - oczywioscie jak trafią sie dobre. Ostatnio był Until Dawn, tera Just Cause 3"

        To według twojego chorego myślenia, ludziom opłacającym Golda (w którym gry miażdżą ten syf z PSPlus), już dawno zwróciła się pewnie nie tylko cena Golda, ale i cena konsoli. A kto wie czy nie cena mebli w pokoju buahahhahahahahahah

        Skomentuj

      2. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2017-07-28 12:49

        "przeciez to nie jest oplata za multiplayer"

        To odpal multika bez opłacania Plusa. Co? Nie da się? No to już wiesz za co to jest opłata.

        "PS+ to miedzy innymi dobre obnizki na gry w psstore co przy czestych zakupach zwraca jego cene."

        PS+ to opłata za multi w pierwszej kolejności. Bo na upartego twoje śmieszne gierki w śmiesznych promocjach to każdy już dawno mógł sobie kupić w postaci używek z netu i to po jeszcze lepszych cenach.

        Skomentuj Historia edycji

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          -5    

          Opublikowano: 2017-07-28 12:51

          oczywiscie ze sie da, jakbys nie był taką biedotą mentalną i choc raz widział konsle to bys wiedział ze sie da.
          Grywam w The Elder Scrolls Online i jakos gram z ludzmi ktorzy nie mają PS+

          Skomentuj Historia edycji

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-07-28 12:55

            Ojej naprawde? A w BF1, COD, i tysiące innych gier też z nimi grywasz?
            A moze np w killzone SF tez potrafisz tak grać całym rokiem? Nikt nie opłaca plusa a wszyscy sobie grają...co? Nie da się? ojej

            Skomentuj Historia edycji

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            -7    

            Opublikowano: 2017-07-28 12:57

            nie gram w gry dla biedoty umysłowej.

            Skomentuj

          3. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            7    

            Opublikowano: 2017-07-28 13:00

            Nie grasz? No ale przecież właśnie sugerowałeś takiego szpeca który potrafi grać w multi bez opłacania plusa ,bo w jednej grze (pewnie przez jakiś czas) się dało. To pokaż jak to zrobić w BF1 albo COD.
            Co , już zostałeś zaorany argumentami?

            Skomentuj Historia edycji

          4. kitamo
            Oceń komentarz:

            -9    

            Opublikowano: 2017-07-28 13:03

            Takiemu zeru jak ty to moge co najwyzej srodkowy palec pokazac bys szedl orac dalej w polu. nie dla psa kielbasa

            Skomentuj

          5. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2017-07-28 13:12

            Kitamo znowu zaorany. Tak mi przykro. I już skończyły mu sie argumenty.

            Skomentuj

          6. blebleble
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-07-28 16:45

            Przecież kitamo to jest debil.

            Skomentuj

          7. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-07-28 19:32

            "Przecież kitamo to jest debil."


            On jest taki janusz biznesu że podobno ma PS4,PS4Pro, tv z porządnym HDrem do Horizona i porządnego kompa do multiplatform. Tylko gry musi z bratem na spólke kupować bo juz na to mu kasy brakło (jak przystało na rasowego fanbojka PS4) :DDDDD

            Skomentuj Historia edycji

          8. blebleble
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-07-28 20:22

            Pewnie ten TV.

            https://www.forbes.pl/technologie/test-telewizora-oled-panasonic-ez1000-absolutnie-najlepszy-na-rynku/mlsp5yz

            hue hue hue hue :D

            Skomentuj

      3. Ladros
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-07-28 12:52

        Płacisz abonament żeby mieć zniżki w grach? Przecież to bez sensu, to 3x lepiej kupować używane za dużo mniejsze pieniądze, a potem wymienić.

        I tak PS+ jest konieczne do grania w multiplayer. Jeśli się nie mylę to jest kilka tytułów (chyba free to play), które tego nie wymagają, ale to zaledwie mały odsetek.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          -5    

          Opublikowano: 2017-07-28 12:56

          Srednio za gry płace po 100zł w dniu premiery lub sporo taniej po premierze.

          Po pierwsze to masz account sharing na 2 konsole, a wiec jak masz brata ktory ma konsolę to mozesz w jedną zakupioną gre grac spokojnie z bratem. ja akurat mam więc juz za gre w psstore place 50%.
          Do tego doładowanie 200zł kosztuje mnie 175zł, a więc kolejna oszczednosc.
          No i znizki dla plusowiczow i bardzo mocne promocje w Psstore na wiele gier ktore mialy premiere juz jakis czas temu.

          Dzis np. kupiłem Dooma za ok 22zł bo tyle wychodzi zakup w psstore i sobie w niego popykam.
          Na płycie kupic tez mozna ale nie kupie za 22zł raczej od nikogo ;)
          Poza tym ja nie lubie zonglowac płytami - mam podpiete 2 dyski i wole wszystko na dysku trzymac niz szukac plyty i zmieniac ja jak mam ochote bez wstawania zrobic maraton po kilku grach ktore mam.

          I nie wszystkie gry wymagają ps+ - sporo grywam tez w Destiny ktore bez PS+ mozna uruchomic w multi bez problemu.

          Skomentuj Historia edycji

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            8    

            Opublikowano: 2017-07-28 13:10

            Fanbojki szczypia się z kasą jak mogą i guano by spod siebie zeżarli byle tylko zaoszczędzić pare złoty na grze.
            A pożniej sie dziwią że człowiek ryje ze śmiechu jak czyta że taki fanbojek PS4 twierdzi że do konsoli za 999zł kupił tv z PORZADNYM HDRem za 10tys. A gre musi z bratem kupować bo inaczej go nie stać :DDDDDD

            Skomentuj

          2. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-07-28 20:37

            "A gre musi z bratem kupować "

            No i tak cię dziwi że ktoś jest oszczędny? Pewnie sam nie potrafisz zaoszczędzić, wiec wolisz poszydzić z kogoś by lepiej się samemu poczuć.

            Skomentuj Historia edycji

          3. kitamo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-07-28 22:49

            teoretycznie to bym nie musial oszczedzac bo niby po co, ale skoro glownie zalezy mi na tym by nie wkladac plyt do konsoli a pojawia sie dodatkowy bonus ktorym jest 50% znizki za posiadanie drugiej konsoli w rodzinie (tak tak, to jest bonus od Sony w pelni legalny), to nie skorzystanie z niego jest idiotyzmem.
            Podobnie jak PS+, choc kazdy z nas oplaca go legalnie osobno ale rownie dobrze moglby to byc 1 ps+ na 2 konta.

            Skomentuj

  4. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-07-28 12:31

    33zł co miesiac za możliwośc gry gry w multi...i jak tu sie nie śmiać :DDDD
    Jeszcze gimbaza sobie dopowie że przecież są Until Dawn i Just Couse 3 (warte dziś ledwo z 5 dych) w plusie więc jest gitara :DDDDDDDDDD

    Skomentuj

    1. Akatzuky
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-07-28 14:29

      Jak cie nie stac chlopie zeby wydac 7 euro na miesiac to jesres biedakiem do kwadratu

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-07-28 14:51

        Odezwał sie bogacz który pewnie jedzie tylko na używkach żeby było taniej, a zaraz napisze że ma tv z porządnym HDRem za 10tys do konsoli za 999zł buhahahahahahahahahahah

        Skomentuj

      2. blebleble
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-07-28 16:51

        To wyjaśnia dlaczego konsolowcy to debile. Muszą płacić danine co miesiąc za granie w multi i jeszcze się cieszą.

        Hahahahah napisał 7 euro żeby była mała liczba że to niby taniocha :D

        Skomentuj

  5. LwieSerce
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-07-28 14:14

    Ten kitamo to jakiś Janusz biznesu w każdym komentarzu pisze że wszystko warto kupić i jest opłacalne.....czuje swąd.

    Skomentuj

  6. szczablik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-28 14:34

    Ja kupuje na alledrogo konto z PS PLUS na rok za 40 PLN tylko żeby grać online, gry z PS Plus mnie nie interesują.

    Skomentuj

  7. codowiec9
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-28 16:53

    A dla porównania ile kosztuje abonament na xboxie?

    Skomentuj

  8. ifeelveryblah
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-07-28 18:41

    For the Players :D

    Skomentuj

  9. raffal81
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-07-28 18:46

    Dla mnie to nie pieniądz, więc nie płaczę, mam abonament wykupiony na 2 lata, za pewne za 2 lata sprzedam konsole ;))) by kupic PS5 ;P

    Nie wiem co niektórzy tak płaczą, jak ktoś używa PS4 i jest w stanie płacić abonament to w czym macie problem ??? przecież nie Wy płacicie ???

    A jeżeli ktoś ma PS4 i płacze że podnieśli abonament i go nie stać by płacić, to przykro mi bardzo że jest biedny, warto zrezygnować z grania w gry i zainwestować w siebie by więcej zarabiać.

    Ja kiedyś kupowałem gry na STEAM, ale jak mam PS4 to bardziej mi się opłaca kupić grę na PS4. Kupuję na spółkę z bratem, wychodzą śmieszne kwoty, tak jak Kitamo napisał, to naprawdę są fajne przeceny dla plusowiczów, kupuję średnio z 2-3 gry w miesiącu za bardzo fajne ceny, jestem zadowolony.

    Owszem każda podwyżka cen jest przykra, ale takie życie :) gry na PC też poszły do góry, kiedyś te ceny były niższe jak pamiętam.

    Skomentuj

    1. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-07-28 19:23

      "A jeżeli ktoś ma PS4 i płacze że podnieśli abonament i go nie stać by płacić, to przykro mi bardzo że jest biedny"

      "Kupuję na spółkę z bratem, wychodzą śmieszne kwoty, tak jak Kitamo napisał, to naprawdę są fajne przeceny dla plusowiczów, kupuję średnio z 2-3 gry w miesiącu za bardzo fajne ceny, jestem zadowolony."

      Z takich komentarzy gimbazy mam zawsze ubaw po pachy :D
      Jak ty musisz kupować gry z bratem na spólke i czekać jak Kitamo dobry rok aż gra stanieje w promocji do 20paru złoty, to faktycznie też z ciebie niezły oligarcha buahahahahahahahah
      I założe sie sie pewnie jednocześnie jesteś jednym z tych szcześliwców (jak przystało na niebieskiego fanbojka) co to mają tv z porządnym HDRem za 10tysi specjalnie do Horizona...tylko gry musza z bratem na spólke kupować buahahahahahahahahah

      PS
      Załoze sie że z bratem do dziś macie pokój na spólke :DDDD

      Skomentuj Historia edycji

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-07-28 19:40

        Ty jesteś za mało ogarnięty umysłowo by zrozumieć te dwie rzeczy, kupuje na spółkę bo mam taką możliwość, lepiej zapłacić mniej niż więcej to chyba logiczne. Jakby nie było takiej możliwości to by nie było i tyle.

        Nigdy tego niestety nie zrozumiesz, bo mając pieniądze nie oznacza to że szastasz nimi na wszystkie strony, tak robi tylko cebula która wygrała w totka i pierwszy raz zobaczyła większą sumie pieniędzy.

        Nie rozumiesz też tego że nie siedzę godzinami przed telewizorem grając w gry, to że kupię grę z przeceny świadczy o tym że w dniu premiery nie mam czasu ogrywać tych gier, kupuję kiedy chcę, nie widzę tu problemu w oszczędzaniu, bo to dobry nawyk.

        Ale Piotrek już się przekonałem że jesteś inwalida umysłowym, chciałbym móc przytoczyć Ci wiele sytuacji tylko że Ty ich po prostu nie zrozumiesz, jesteś zwykłym trollem internetowym i twoje 'HAHAHAHHAHA" tego nie zmieni. Nawet w pewnym sensie mi Ciebie żal.

        Skomentuj

        1. piotreeeek
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2017-07-28 19:47

          Tak, tak człowiek po to się uczy, znajduje dobrą prace żeby poźniej kupić mieszkanie, dobry samochód (i nie zapominajmy o tv z porzadnym HDRem), żeby poźniej dzwonić do brata w Radomiu czy nie zechciałby kupić na spółke jakiejś gry:D
          Bo przecież nie ma co szastać kasą :DDDD
          Nie ma to jak definicja oszczędzania według gimbazy. Pamiętajcie drogie dzieci, jak kupicie sobie fajne mieszkanie to śpijcie w nim na materacu, a jak kupicie fajny samochód to i tak walcie do roboty czerwoniakiem, w końcu to i tak tylko dwa przystanki dalej :DDDD
          Aha i byłbym zapomniał...nawet jak bedzie was stać na helikopter i supermocarny komputer to nigdy nie kupujcie gier na PC, bo poźniej już nigdy ich nie odsprzedacie i stracicie mase pieniedzy :DDDDDDD

          Skomentuj Historia edycji

          1. raffal81
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2017-07-28 20:03

            Nie masz zielonego pojęcia jak to u mnie wygląda, a prujesz się i napinasz że prawię się zesr....

            Naprawdę mi Ciebie żal, za moich czasów takie gadziny miały oklepany ryjek na podwórku, ale za pewne jesteś grubym, rudym i garbatym szczylem, który słowa KOLEGA od nikogo nigdy nie usłyszał.

            A teraz pozwól że pójdę się z relaksować po intensywnym i owocnym dniu pracy, puszczając w niepamięć ten przykry nic nie znaczący incydent z twoim udziałem.

            Skomentuj

          2. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-07-28 20:11

            A ty napewno byłeś przywódcą szajki oklepującej ryjki na podwóku ,co nie? :DDDDD
            A dzis jestes takim zarobionym bandito, że aż musisz kupowac gry z bratem na spólke. :DDDDDDDDDDDDDDDDD

            Skomentuj

          3. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-07-28 20:42

            "A dzis jestes takim zarobionym bandito, że aż musisz kupowac gry z bratem na spólke"

            A piotruś zazdrości tego, że ktoś jest oszczędny czy zazdrości tego, że ktoś ma brata/znajomych z którym może dzielić się grami?

            Skomentuj

          4. blebleble
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-07-28 21:24

            Robale bawią się w gry. A bogaci bawią się tak :D

            https://www.youtube.com/watch?v=tcWGrV0kVmw

            Skomentuj

  10. typ71
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-28 19:58

    "Japończycy chcą, by teraz gracze otrzymywali:
    2 gry na PlayStation 4
    2 gry z PlayStation Now
    2 filmy
    Innowacje mają nadejść już wkrótce, ponieważ światowa premiera PlayStation Now ma odbyć się wraz z firmware 5.0"

    Najs sony:D

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-07-28 22:53

      no to juz wiadomo dlaczego abonament podniesli - ciekawe co to by mialy byc za filmy i co z tego Playstation Now bedzie.

      Skomentuj

  11. Dragonik
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-07-28 20:26

    darioz@ "Ja biorę Xbox One X gdzie będzie prawdziwe 4K!!!" taaa będzie 4K marketing lyknąłeś i koniec kropka

    Skomentuj

    1. blebleble
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-07-28 21:32

      Na pewno w większej ilości niż na PlayZłomie 4 pseudo 4K

      Skomentuj

  12. ifeelveryblah
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-28 21:27

    Bardzo boli tyłek fanów Sony?

    Skomentuj

  13. Snake73
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-07-28 22:40

    Co by nie pisać i nie wymyślać to płacenie za możliwość gry w multi jest chore. I nie przekonają mnie do tego żadne zniżki i inne duperele.
    Teraz czekam jeszcze na abonament za możliwość włączenia konsoli i pogrania offline.
    Ale żeby nie bylo za słodko na duszy dla PC-towców to niedługo zostanie pewnie wprowadzony abonament na używanie Widowsa więc sytuacja będzie podobna.

    Skomentuj Historia edycji

  14. kitamo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-28 22:57

    Podoba mi sie jak ludzie placza z powodu tego ze ktos placi gdzies tam abonament na ktory go stac.
    Ciekawe gdzie sa ci wszyscy ktorzy jeszcze niedawno pisali o abonamencie na windowsa :)
    no wtedy to nie tylko za multi bedzie placenie na PC ale i za singla :)

    i ten wysyp troll-kont :D cos pieknego :)

    Skomentuj

  15. ifeelveryblah
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-07-29 17:55

    W Sony to jednak pracuje banda debili. Kupując PS+ na miesiąc to za 3 miesiące wyjdzie mnie 99 zł. Kupując na 3 miesiące zapłacę 100 zł :D Sony to synonim patologii :)

    Skomentuj

  16. sabaru
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-08-02 11:44

    Dobrze że wybrałem PC.

    Skomentuj

    1. sabaru
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-02 17:42

      To raczej ci co kupują konsolę to ich nie stać. Konsola może i tania jest ale jak przyjdzie kupić gry na nią to dopiero część osób się opamiętuje ile to kosztuje.

      Skomentuj

  17. wiktorn86
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-10 03:08

    PC + Piratebay = 0 problemu

    Rzeczy których nie da się odsprzedać nie mają wartości rynkowej. Rzeczy które nie mają wartości rynkowej nie mogą być ukradzione. Logika. A durnie niech sobie dalej udają że jak im dystrybutorzy w gęby plują to deszcz pada.