Na topie

Plustek OpticBook 3900: wielofunkcyjny skaner za 1399 złotych

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Drukarki i skanery

Kategoria: Komputery Peryferia Drukarki i skanery Tematyka: Plustek Producenci: Modecom

OpticBook 3900 został zoptymalizowany pod kątem skanowania książek, ale poradzi sobie także z innymi materiałami.

Plustek OpticBook 3900 skaner

AA

Na polskim rynku pojawił się kolejny skaner firmy Plustek – model OpticBook 3900, który został zoptymalizowany pod kątem skanowania książek.

Skaner Plustek OpticBook 3900 sprawdzi się w najróżniejszych zastosowaniach, więc mogą z niego korzystać m.in. pracownicy bibliotek, studenci, nauczyciele, publicyści, prawnicy, pracownicy działów marketingu i PR, a także wszystkie te osoby, które podczas codziennej pracy przekształcają materiały na format cyfrowy. Dzięki wbudowanemu sterownikowi skaner może być wykorzystany wraz z komputerami z systemem Windows oraz komputerami Mac.

OpticBook 3900 został zaprojektowany w taki sposób, aby uprościć proces skanowania książek. Z tego względu konstrukcja urządzenia została dopasowana do grubszych materiałów, a ponadto zastosowano szereg zaawansowanych rozwiązań, w tym autorską technologię firmy Plustek - SEE (Shadow Elimination Element - Eliminowanie Elementu Cienia), umożliwiającą tworzenie z oprawionych materiałów skanów pozbawionych cienia grzbietowego i zniekształceń tekstu, które znane są użytkownikom skanerów płaskich. Dodatkowym atutem jest energooszczędność urządzenia, którą potwierdzono certyfikatem EnergyStar.

Plustek OpticBook 3900 skaner

Urządzenie już jest dostępne w ofercie firmy Modecom, a więc oficjalnego dystrybutora firmy Plustek na Polskę – sugerowana cena to 1399 złotych.

Źródło: Modecom

Odsłon: 3887 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Marucins
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2016-05-05 13:12

  Duplex w skanerze to też fajna opcja.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!