Na topie

Podsumowanie pierwszego dnia ESL MP

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: CS:GO e-Sport esl Virtus.pro

Pierwszy dzień fazy pucharowej ESL Mistrzostw Polski za nami. AGO przegrywa z Virtus.pro, zaś Actina PACT triumfuje nad Izako Boars.

  • Podsumowanie pierwszego dnia ESL MP
A A

Pierwsze spotkanie zostało rozegrane pomiędzy AGO Esports a Virtus.pro. Forma "Jastrzębi" ostatnio drastycznia spadła, mimo to zespół "miNIr0xa"  nie potraktował przeciwnika zbyt poważnie. Tymczasem Virtusi okazali się doskonale przygotowani do pojedynku. Na Mirage'u  AGO  nie pokazało w zasadzie nic, a zespół "kubena" w błyskotliwym tempie zdobywał kolejne punkty. Druga mapa okazała się zdecydowanie lepsza dla "Grubego" i spółki, jednak to Virtus.pro z wynikiem 16:14 zwyciężyło w tym pojedynku.

Virtus.pro w ESL MP

Drugi mecz tego dnia okazał się być równie zdominowany przez jedną ze stron. W tym starciu to Actina PACT nie dało dojść do głosu oponentom z Izako Boars. Podopieczni Skowyrskiego mieli problemy z komunikacją, ale też zwyczajnie przestraszyli się, wyjątkowo dynamicznego w tym meczu, przeciwnika. Actina zwyciężyła na obu mapach pozwalając "Dzikom" na zagarnięcie jedynie 11 punktów.

źródło: hltv.org

Odsłon: 12892 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!