Na topie

Polska wygrywa, Orange rozdaje pakiety internetowe - aż 6 GB

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Kategoria: Mobile Internet

Piłkarska reprezentacja Polski rozbiła wczoraj Armenię. Orange ma w związku z tym prezent dla swoich klientów - aż 6 GB darmowego Internetu.

  • Polska wygrywa, Orange rozdaje pakiety internetowe - aż 6 GB
A A

Wczoraj wieczorem piłkarska reprezentacja Polski rozegrała przedostatnie spotkanie w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Rosji. Pewne i bardzo wysokie zwycięstwo nad Armenią to nie jedyny powód do zadowolenia. Dodatkowy mają klienci Orange, którzy otrzymali od operatora miły prezent.

Orange przyzwyczaiło już do tego, że po meczach naszej kadry rozdaje pakiety internetowe. Zazwyczaj oferowanych jest tyle GB, ile goli udało się zdobyć naszym piłkarzom. A skoro wczorajsze spotkanie zakończyło się wynikiem 1:6, odebrać można pakiet aż 6 GB.

Orange

Jak z tego skorzystać? Wystarczy wysłać SMS o treści AWANSBLISKO pod numer 277. Co ważne, promocja dotyczy zarówno klientów opłacających abonament jak i preferujących oferty na kartę. Pakiet ważny jest przez 5 dni.

Aktywować można go do północy w niedzielę. Tego dnia Polacy zagrają w Warszawie z Czarnogórą. Jest zatem szansa na kolejne darmowe GB.

Pełen regulamin dostępny jest na stronie Orange.

Źródło: Orange

Odsłon: 4961 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. R2rr0
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-10-06 11:29

    I tak ktoś będzie zaraz narzekał, że tylko na 5 dni :D

    Skomentuj

    1. .Alx.
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-06 16:16

      Internet mobilny powinien być NIELIMITOWANY, wtedy takie promocje by nie były potrzebne.

      Skomentuj

      1. pablo11
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-06 17:16

        Prędkość takiego nielimitowanego internetu byłaby tak porażająca jak nielimitowanego AERO 2. I to nie kwestia technologii, bo w AERO 2 jest HSPA+ z orzydzielanym transferem, a o to, że jak da się nielimitowany internet to wszyscy bedą z niego korzystać, przez co transfer ograniczony fizycznymi możliwościami nadania w miastach zmniejszy się do ułamków Mbps...

        Skomentuj

  2. belineaenter
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-10-06 11:31

    jak można było sprzedać TP?

    Skomentuj

  3. belineaenter
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-10-06 11:31

    jak można było sprzedać TP?

    Skomentuj

    1. Snack3rS7PL
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-10-06 13:33

      TP chyba od dawna nie było polskie, sądząc na pierwszy rzut oka choćby po logo bliżniaczo podobnym do France Telekom.

      Skomentuj

    2. Snack3rS7PL
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-10-06 13:35

      TP chyba od dawna nie było polskie, sądząc na pierwszy rzut oka choćby po logo bliżniaczo podobnym do France Telekom. Ja natomiast mam inne pytanie, co to Orange ma wspólnego niby z Polską, że rozdaje pakiety za wygraną Polaków, a pewnie przy remisie w meczu Polska-Francja, sprzedawałoby pakiety w obu krajach :D

      Skomentuj

    3. pablo11
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-10-06 17:19

      TP do tej pory by padło. Ilu ono obecnie ma klientów ??

      Skomentuj

  4. belineaenter
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-10-06 11:31

    jak można było sprzedać TP?

    Skomentuj

  5. hjuston
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2017-10-06 11:31

    Ktoś w ogóle używa Orange?

    Skomentuj

    1. Kenjiro
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-10-06 13:35

      Ja na ten przykład i mam 1.7TB jeszcze do wykorzystania, a mam telefon na kartę i doładowuję za 100-200 zł raz na kilka miesięcy.

      Skomentuj

      1. hjuston
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-09 09:15

        Ja np. w Play nielimitowane rozmowy, sms, mms, stacjonarne i internet za 25zł/msc do tego 1.5gb neta w roamingu, podstawowy pakiet TV i możliwość rozwiązania umowy w każdej chwili (przy gwarancji stałej ceny za pakiet). W porównaniu z tym oferta Orange, delikatnie mówiąc, jest słaba.