Na topie

Polski Chernobylite na zwiastunie fabularnym

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Przedstawiciele polskiego studia The Farm 51 zaprezentowali nowy materiał wideo promujący Chernobylite. Jednocześnie rozpoczęli kampanię na platformie Kickstarter, dzięki której chcą uczynić grę jeszcze lepszą.

 • Polski Chernobylite na zwiastunie fabularnym
A A

Kilka tygodni temu ujawniono pierwsze informacje na temat Chernobylite, nowej gry polskiego studia The Farm 51. To projekt, który zdaje się mieć naprawdę spory potencjał, warto zatem pochylić się nad nim ponownie. Tym bardziej, że są ku temu solidne powody.

Przede wszystkim, światło dzienne ujrzał zwiastun fabularny gry. Wprowadza on graczy w nieprzyjazny świat, za jaki należy uznać Czarnobylską Strefę Wykluczenia. Nie sposób pomijać tutaj jednak kwestię oprawy wizualnej, twórcy korzystają bowiem z technologii skanowania Reality 51. Jeśli natomiast komuś znajomy wyda się głos Igora, głównego bohatera gry, to śpieszymy z wyjaśnieniem, iż stoi za nim Aleksandr Vilkov, a więc aktor znany z gry Stalker czy serii Metro.

„To tytuł, który łączy swobodną eksplorację świata z nieliniowym opowiadaniem historii, emocjonującą, pełną wyzwań i potyczek rozgrywką, a także unikalnym systemem wytwarzania przedmiotów. I nieustannie będzie stawiał przed graczem szereg wyzwań.”


Chernobylite ma pojawić się na PC i konsolach (chociaż nie sprecyzowano, na jakich). Data premiery pozostaje niewiadomą.

Jednocześnie twórcy poinformowali, iż rozpoczęli kampanię na platformie Kickstarter. Obrali za cel 100 000 dolarów, dzięki którym będą mogli bardziej dopracować i rozbudować grę.


Źródło: Chernobylite, kickstarter

Odsłon: 4876 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Sharimsejn
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2019-04-12 07:46

  Trzymam kciuki. Stalkera niby robią i była zapowiedź ale przez czekanie 10 lat na informację, że prace są na wczesnym etapie, zacząłem właśnie obstawiać iż inne studio zrobi po prostu coś podobnego w Czarnobylskiej zonie i się doczekałem. No, a do Stalkera straciłem zapał tak jak do HL3. Nawet jakby wyszło to by musiało wyrwać z butów po takim czasie żeby zwrócić uwagę i przeprosić fanów :D

  Skomentuj Historia edycji

 2. Lord_Krecitsqa
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-04-12 10:42

  Pytanie jaka będzie grywalność.
  Sama oprawa wizualna to nic skoro w środku będzie pasztet.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!