Na topie

Polski dubbing w Battlefield 1 może Wam się nie spodobać - delikatnie mówiąc [AKT.]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W Battlefield 1 usłyszymy głosy polskich youtuberów. W nagraniach udział wzięło trio Rock & Rojo & Izak.

  • Polski dubbing w Battlefield 1 może Wam się nie spodobać - delikatnie mówiąc [AKT.]
A A

Zdecydowana większość zapowiedzi dotyczących Battlefield 1 spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem. Niestety dziś się to zmienia.

Fakt, iż Battlefield 1 otrzyma polski dubbing nikogo nie zaskakuje. Dziś dowiedzieliśmy się jednak, kto będzie za niego odpowiadał. Okazuje się, iż EA zdecydowało się zaprosić do współpracy polskich youtuberów.

W pracach udział wzięło trio Rock & Rojo & Izak. Wzięło, ponieważ nagrania zostały już ukończone. Tym samym postawieni zostaliśmy przez faktem dokonanym, a głosy wymienionej trójki usłyszymy w trybie wieloosobowym.

Polski dubbing w Battlefield 1

Co myślicie o takim wyborze EA? Nie da się ukryć, że Rock & Rojo & Izak to „zestaw” bardzo popularny, ale w jakiej kategorii wiekowej? Raczej nie tej, w jaką oficjalnie Battlefield 1 celuje. Gra otrzymała przecież oznaczenie PEGI 18.

Więc jak? Wydawca strzela sobie w stopę czy może jednak zapewnia wyższą sprzedaż gry na naszym rynku?

AKTUALIZACJA - 25.07.2016, 17:06

Michał Hinc, Head of Product Marketing w Electronic Arts Polska, przybliżył nieco cały temat.

„Do udziału przy nagraniach polskiej wersji językowej zaprosiliśmy popularnych twórców znanych z portalu YouTube, którzy jednocześnie są wielkimi fanami serii Battlefield. Rock, Rojo i Izak spisali się znakomicie, a efekty ich pracy każdy już wkrótce będzie mógł samodzielnie ocenić na materiale wideo, który udostępnimy. Na razie powiem tylko, że zarówno reżyser dźwięku jak i operator byli zaskoczeni ich profesjonalizmem, umiejętnościami wokalnymi i sprawnością z jaką została zrealizowana sesja nagraniowa. Youtuberzy nagrali głosy 3 z 12 żołnierzy, których usłyszymy w trybie wieloosobowym. Nagrywane frazy były już wcześniej przygotowane, więc niestety nie było tutaj pola do kreatywności, mimo to jestem przekonany, że ich udział w polskim dubbingu będzie stanowił dodatkowy „smaczek” dla wszystkich graczy. Chciałbym jednocześnie poinformować, że za dubbing trybu dla pojedynczego gracza jest odpowiedzialna inna ekipa. W tym przypadku również szykujemy parę niespodzianek w obsadzie w postaci gwiazd dużego formatu. Śledźcie nasze kanały społecznościowe, aby dowiedzieć się więcej.”

Źródło: facebook - ROJO, EA

Odsłon: 16171 Skomentuj newsa
Komentarze

62

Udostępnij
  1. Wojciech Kulik
    Oceń komentarz:

    34    

    Opublikowano: 2016-07-25 16:41

    To się nie może udać...

    Skomentuj

    1. MieczyslawXia
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-07-25 18:04

      O ile da się pochwalić tryb wielu graczy, to o tyle kampania pewnie będzie tragiczna. Tzn. jak to zwykle w dubbingu od EA, dźwięki otoczenia będą nierównomierne, powyciszane, zupełnie inaczej prezentujące się niżeli w oryginalnej ścieżce angielskiej. Nie mówiąc już o dopasowaniu wymowy do mimiki bohaterów... Przerabiałem to już w Battlefield 4, Battlefield Hardline i Need for Speed Most Wanted. Najgorsze jest to, że nie można doinstalować angielskich plików.
      Ogólnie to dobrze by było pokazać twórcom, że jest jakaś grupa osób niezadowolonych, chociażby poprzez utworzenie jakiejś społeczności która ma ten problem, na przykład tak jak tutaj: https://www.facebook.com/englishinbattlefield
      Chyba, że wolicie kupować po raz któryś okrojoną grę...

      Skomentuj

      1. RuLeR
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2016-07-25 22:50

        Żeby grać w singla Battlefield Hardline trzeba być masochistą ;D

        Skomentuj

    2. czorcik696
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2016-07-25 18:18

      To się może udać tak jak wszystkie filmy ze sportowcami w rolach głównych. Niech każdy robi swoje, a będzie git.

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-07-26 08:35

        a co jutuberzy maja wspolnego z graczami ??
        taki sens nadałes tej swojej wypowiedzi ze stała sie ona totalnie bez sensu

        Skomentuj

        1. Mcvillain
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-08-02 19:20

          Ci 3 akurat wszystko.

          Skomentuj

    3. Lord_Nikkon
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-07-26 23:35

      Kurna. Zgadzam się. Obsadzenie trzech kolesi o których mało kto słyszał (pomijam gimby) to już lecenie w kulki. EA ma jak zawsze w d%#@ graczy i jak zawsze robi z nas kretynów. Tak było w BF3 i BF4 kiedy po zakupie gry okazywało się jesteśmy beta testerami. Teraz obsadzają Rojem jedną z postaci w MP. Kurde tego chłopa nie da się słuchać. Sposób dykcji i ogólnie barwa głosu zupełnie nie odpowiada tej grze. Mało mamy świetnych aktorów, którzy w sposób niezwykle udany podkładają głosy do filmów czy gier? Przykład Wiedźmina pokazuje, że klimat należy budować nie tylko grafiką ale i dźwiękiem, a z tymi trzema pajacującymi gośćmi z YT , nie może się udać. Rock sprawi, że będziemy usypiać zaprać po tym jak Rojo nas obudzi swoją wadą wymowy jakby dostał saperką przez szczękę. Izak rąbnie historyjką, która zapewne rozśmieszy tylko jedno i mamy lokalizacje na miarę naszych możliwości. EA pewnie chciało oszczędzić na lokalizacji więc wzięło paru gości z ulicy, dla mnie równie dobrze mogli by zrobić łapankę pod monopolowym. Jeśli naprawdę podkładali głos do gry to jak boga kocham kupuję grę za granicą. Za syf nie zamierzam płacić.

      Skomentuj

    4. randallandhopkirk
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-08-06 14:22

      Mam pomysł dla managementu EA - przy następnej premierze gry z polskim dubbingem niech główną rolę podkłada Kopyr :-D

      Skomentuj

  2. naqerpl
    Oceń komentarz:

    18    

    Opublikowano: 2016-07-25 16:41

    Myślałem, że jakaś próbka będzie. Odsłuchamy zobaczymy. Nie napawa to optymizmem, ale nie z takich jaj wychodziły fajne rzeczy.

    Skomentuj

  3. Frexor
    Oceń komentarz:

    22    

    Opublikowano: 2016-07-25 16:51

    Po przeczytaniu nagłówka myślałem, że obsadzą główne role youtuberami i się lekko wystraszyłem. Jednak oni użyczą głosu jedynie do trybu miltiplayer, gdzie będą zapewne wykrzykiwać hasła typu "medyk!", "granat!" itd. Myślę, że jest to fajny element. Widzowie tych youtuberów będą zadowoleni, że usłyszą głosy ulubionych twórców, a reszta osób zapewne nawet nie będzie zwracała na to uwagi.

    Skomentuj

    1. Xaros
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2016-07-25 17:05

      Darcie mordy Roja nie będzie zwracać uwagi? o.O Czas ponownie zastanowić się nad kupnem tej gry.

      Skomentuj

      1. Foxy the Pirate
        Oceń komentarz:

        11    

        Opublikowano: 2016-07-25 19:13

        Rojo drze morde na yt gdzie kreuje wyimaginowaną postać. Jakoś nie widzę go drącego się do mikro podczas nagrań w studiu.

        Skomentuj

  4. Vako778
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2016-07-25 16:51

    To będzie naprawdę słabe , rock z głosem gawędziarza w grze wojennej ...

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-07-26 08:46

      a Izak opowie moze historyjke o dziku na kabatach

      Skomentuj

  5. Kubuś73
    Oceń komentarz:

    -13    

    Opublikowano: 2016-07-25 16:53

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Super wiadomość szkoda że dopiero BF1 będą dubingować z chęcią zobaczyłbym ich w akcji np w Wiedźminie 3

    Skomentuj

      1. Kubuś73
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-07-25 19:14

        ojej pewnie ty ogladasz samych anglojezycznych youtuberow co prowadza kanały naukowe, ciekaw jestem co ty osiągnąłeś w życiu że tak łatwo oceniasz rocka roja? obstawiam 1500zł na reke w magazynie ew pseudo studencik na garnuszku rodziców

        Skomentuj

        1. Eftar
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2016-07-26 10:58

          "Żebranie w internetach". Szczyt marzeń wg niektórych.

          Skomentuj

      2. Mcvillain
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-08-02 19:30

        Tak tylko ty żebrzesz 8godzin w robocie a full time vloger robi praktycznie 24godziny na dobę. Smutne jest to że niektórym wydaje się że wystarczy założyć konto na yt zrobić filmik i już jesteś zimny od kasy;/

        Skomentuj

      3. Mcvillain
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-08-02 19:30

        Tak tylko ty żebrzesz 8godzin w robocie a full time vloger robi praktycznie 24godziny na dobę. Smutne jest to że niektórym wydaje się że wystarczy założyć konto na yt zrobić filmik i już jesteś zimny od kasy;/

        Skomentuj

  6. berger6630
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-07-25 16:57

    ja nie mam nic przeciwko - oglądałem ich w multi na yt i jakoś mi nie przeszkadzało ,myślę że te kilka zdań które padną w grze jakoś ujdzie

    Skomentuj

  7. KrzychuG
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2016-07-25 16:59

    Pozostaje kupic normalne wersje multilanguage za granica, tak samo jak z BF4, Hardline czy Battlefrontem, gdzie dubing tez delikatnie mowiac "dupy nie urywal".

    Skomentuj

  8. Adille
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2016-07-25 17:08

    Grajac, wcielasz sie w role prawdziwego twardego zolnierza, po czym slyszysz glos Rocka i wybrazasz sobie dziadeczka z piskliwym glosem grajacego w Minecrafta... Dla mnie bobma

    Skomentuj

    1. KrzychuG
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2016-07-25 20:31

      Ta, tyle, ze BF1-ka (i pozostale z serii) sa 18+ wiec target jakby nie ten.

      Skomentuj

      1. WeeZooT
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-07-26 14:33

        Weź się człowieku nie kompromituj publicznie. Aż wstyd patrzeć.

        Skomentuj

        1. KrzychuG
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-07-26 22:51

          Nie bardzo rozumiem z czym problem? BF1 to PEGI18. Gimnazjum konczy sie zazwyczaj w wieku lat 16 wiec gra nie jest formalnie skierowania do tych osob, a jak tutaj powszechnie trabia glownie tacy ogladaja ta trojke.

          Gre kupie, tak samo jak i kazdego innego Battlefielda, tyle, ze za granica zeby miec mozliwosc zmiany jezyka bez zbednych kombinacji, przy tym i tak nie wydajac specjalnie wiecej niz u nas.

          Skomentuj Historia edycji

  9. rlistek
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2016-07-25 17:11

    No ładnie sugestywny artykuł. Lel.

    Osobiście jedyne serie gier w jakie grałem z polską wersją językową to Gothic, Max Payne(1,2) i Wiedźmin. W dwie pierwsze lata temu, za młodu, Wiedźmin natomiast dlatego, że polska wersja jest wersją oryginalną. Zdecydowanie wole oryginalne wersje językowe (w zdecydowanej większości są to wersje angielskie), także problem mnie osobiście nie dotyczy, zważywszy jeszcze na to, że gry singleplayer od jakiegoś czasu już mało mnie interesują, natomiast multiplayer preferuję w wydaniu esportowym. Także, pomimo ładnej oprawy i ciekawych realiów, nowy Battlefield nie do końca mnie zainteresował i raczej nie wyczekuję dnia jego premiery.

    Wróćmy jednak do sedna. Wspomniani panowie, momimo, iż żadnego nie jestem fanem, ani nawet ich za bardzo nie znam (wiem, że są youtuberami/streamerami), wcielać się będą w zwykłych żołnierzy w trybie multiplayer. Żołnierze byli zwykłymi wydzierającymi sie facetami. Nie wydaje mi się, żeby do nagrania okrzyków "granat" czy "medyk" konieczne było kończenie szkoły aktorskiej, a po przesłuchaniu próbek dubbingu z innych gier, jestem skłonny uwierzyć, że w wykonaniu youtuberów może to wyjść bardziej autentycznie od wciąż tych samych głosów kilku polskich aktorów.

    Artykuł tutaj zdecydowanie sugeruje, że z racji iż wspomnieni panowie swoimi autorskimi treśćmi celują w raczej młodszego odbiorcę, polska wersja językowa gry, będzie gorsza, czego nie do końca rozumiem. (oczywiście, że rozumiem, autor chciał się po prostu przypodobać benchmarkowym haterom, którzy minusują wszystko czego nie lubią, nie rozumieją albo co wykracza poza ich niewielki obszar indywidualnych zainteresowań)

    Skomentuj

  10. prime27pl
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2016-07-25 17:19

    No , cos nie widze tego...

    Skomentuj

  11. Balrogos
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-07-25 17:25

    Przeciez prima aprilis juz byl co ty benchmark!

    A tak serio tylu ludzi ma dobry glos co czlowiek to inny i chyba o to wlasnie chodzi zeby brac kogos nie znanego zbey nam sie dany glos nie kojarzyl z ktoras z postaci i byl orginalny!

    Dubbing w postaci gameplejowych youtuberow nie dziekuje postoje poczekam

    Skomentuj

  12. Stashqo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-07-25 17:40

    Od długiego czasu jestem alergiczny na rocka, nie mogę ścierpieć hipokryty od kiedy sprzedał się wydawcom i zaczął po cichu robić recenzje sponsorowane a tu mi jeszcze go do BFa wsadzają, no murwa kać! Mam nadzieję, że będzie można grać po amerykańskiemu.

    PS. Kto to w ogóle jest Izak?

    Skomentuj

    1. ovalbee
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-07-26 20:56

      Izak to ten gość co wynalazł Counter Strike :)

      Skomentuj

  13. NanoXen
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2016-07-25 17:45

    Wolałbym aby głosu użyczali nieznani mi ludzie... bo tak słysząc jednego czy drugiego (trzeciego mniej ;) )bede miał ich twarze przed oczami, a nie te z gry... nie wiem jak to wyjdzie, ciekawe....

    Skomentuj

  14. ungulate ungulate
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-07-25 17:57

    Jednym slowem tragedia!!

    Skomentuj

    1. dolph
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2016-07-25 18:59

      Popieram... wyjdzie porażka jak z tą reklamą video co ostatnio była. Masakra i tyle. Nagle firmy rzuciły się na YT i biorą ich gdzie się tylko da. Problem w tym, że 90% takich akcji to totalny FAIL.

      Skomentuj

  15. kuba223
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2016-07-25 19:59

    Boze chroń nas przed Rojem,Rockiem i Izakiem.....

    Skomentuj

  16. Helldriver
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2016-07-25 21:02

    Ja bym chciał Czarka Pazure który klnie jak Bad Company 2.

    Skomentuj

  17. Wajserr
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-07-25 21:11

    Okej, to nic innego nie pozostaje jak kupować gierę w języku ang. Bo nie mam ochoty słuchać ''sztachańców'' z YT.

    Skomentuj

  18. PROCTON
    Oceń komentarz:

    -11    

    Opublikowano: 2016-07-25 22:24

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Jaki ból dupy ! hah, najlepsze to, że większość narzekających nawet tej gry nie kupi, ale cebulaczki se muszą ponarzekać.

    Skomentuj

  19. shadowman333
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2016-07-25 23:22

    No to mam pierwszy oficjalny punkt, żeby BF1 nie kupić. Szkoda, bo chętnie przetestuję betę i będę obserwował co się będzie działo z grą po premierze (preordera już nigdy w życiu nie złożę).

    Skomentuj

  20. guru43
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2016-07-26 00:00

    Coś mi się wydaje, że nigdy się nie przyzwyczaję do tego dubbingu :/

    Skomentuj Historia edycji

  21. Arqon
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2016-07-26 07:57

    Nie no, szczerze powiem, że dobór jest dość "marny".
    Rock - no dobra, co by nie mówić, jakąś tam robotę odwala, ma w miarę profesjonalne podejście do większości rzeczy którą robi.
    Rojo - głupkowaty człek, którym imponuje gimbom, bo chyba nikogo innego na pajacowanie by nie nabrał; sorry ale taka prawda.
    Izak - ten to już przesadza. Czasem boję się otworzyć lodówkę, co by przypadkiem nie spotkać tam Jego. Pomijam fakt Jego wady zgryzu(?), szczęki al'a u Daltonów z Lucke Luke'a i przy okazji OGROMNEJ wady wymowy. Ktoś taki kompletnie nie powinien brać udziału w nagrywaniu kwestii audio do tego typu produkcji. To samo jeśli chodzi o Jego próbę bycia komentatorem piłki nożnej - toć to kopia Gmocha jest. Pierw powinien pójść zadbać i ogarnąć zgryz, a dopiero później ponownie spróbować swoich sił. I nie mówię tego uszczypliwie, tylko po prostu uszy bolą jak słyszę Jego głos i wymawiane przez Niego kwestie.
    Najgorsze, że obawiam się że oczywiście nie będzie można sobie włączyć eng. wersji :-( Świat schodzi na psy i niestety pseudo youtuberzy kreuje się na wszechstronnych speców od wszystkiego...

    Skomentuj

    1. q3sniper
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-07-26 10:15

      Tragedia! A już się cieszyłem, że pogram w SP z polskim dubbingiem a tu taka klapa. To będzie kolejna gra w którą będę grał w wersji angielskiej. Szkoda bo mamy w Polsce wielu utalentowanych aktorów, którzy mogli by podłożyć głos a tak... cóż trudno :(
      Nie rozumiem tylko po co sztucznie wpychać takich ludzi do poważnych produkcji? Jeden sepleni, drugi ma ADHD a trzeciego ciężko go powiązać z grami akcji i lami w większość gier za które się bierze nie mówiąc już o BF o którym żaden z nich nie ma większego pojęcia :(
      Nawet jeżeli nie liczy się pojęcie o grach to nawet ich głos nie nadaj się do dubbingu.
      Ciężkie czasy nastały.

      Skomentuj

      1. KrzychuG
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-07-26 11:05

        Ci 3 beda podkladac glosy do 3 postaci z multi. Single to inna historia i wg. podanych inforamcji tam ma nie byc i ich slychac. W BF (od 3-ki w gore) i Battlefroncie nie da sie niestety wybrac innego jezyka niz polski badz rosyjski w wersji kupionej na nasz rynek. Owszem, mozna kombinowac z dogrywaniem recznie pozostalych plikow dzwiekowych, grzebaniem w rejestrze itp, ale z tego co pamietam trzeba to robic co patch i za kazdym razem trzeba czekaz az odpowiednia poprawka zostanie wydana. W BF3 dalo sie to jeszcze w miare latwo ogarnac, w 4-ce juz uprzykrzyli do tego stopnia, ze byla dosc glosna afera po zakupie gry.

        Jedyny sposob, to kupno wersji wielojezycznej za granica, chocby na amerykanskich originie. Zupelnie niepotrzebne komplikacje.

        Skomentuj

        1. q3sniper
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-07-26 13:16

          Zamiast takich komplikacji powinna być możliwość wyboru języka w grze i było by po problemie.

          Skomentuj

          1. KrzychuG
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2016-07-26 22:53

            I byla, kiedys. Potem wrzucono nasz do tego samego regionu co Rosja i zlikwidowano wybor bo przeciez odbiegamy cena od zachodniego standardu 60-70 euro. Problem w tym, ze BF1 na Originie kosztuje 199zl/269zl (pudelkowa wersja w sklepach jest troche tansza) co dosc niebezpieczne zbliza do europejskich cen zostawiajac w dalszym ciagu tego typu ograniczenia.

            Skomentuj

  22. kitamo
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2016-07-26 08:48

    Ja to bym wolał jakby Krystyna Czubówna podkładała głos zamiast jakichs jutuberów

    Skomentuj

  23. Lt-Col Kukiz
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-07-26 09:31

    Nie... nie chcę tego

    Skomentuj

  24. Rion_pl
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2016-07-26 10:57

    Nie wierzę w to co czytam i że jestem na bechmark.pl. Czy pan Mateusz Tomczak wcześniej był "redaktorem" na Pudelku? Żenujące.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-07-26 14:25

      a o czym Ty chcesz czytac na takim portalu ? w kółko o RX480 czy gtx1060 ?
      jak nie pasuje to zjazd i tyle.
      Zachowujesz sie jakbys z BMK lojalke podpisał.

      Skomentuj Historia edycji

  25. gieteiks
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-07-26 11:20

    Żeby się nie denerwować napisze bekowo będzie i tyle

    Skomentuj

  26. HardCorak
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-07-26 11:25

    Nie ma to jak brać amatorów do dubbingu.

    Skomentuj

  27. killerek132
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-07-26 11:26

    No i po BF 1 w, ewentualnie wersja ENG z napisami. Ręce opadają.

    Skomentuj

  28. FozzY
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-07-26 12:20

    pora umierać....

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-07-26 14:26

      ciekawe, drozej niz na konsole ? przeciez gry na PC sa tansze.

      Skomentuj

  29. WeeZooT
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-07-26 14:31

    Jak będzie do wyboru pełna wersja angielska, to zasadniczo mi to lotto. Jak nie - to w polskiej dystrybucji gry najzwyczajniej w świecie NIE KUPIĘ.

    Skomentuj

  30. Pafun
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-07-26 15:52

    Internetowe błazny osiągają rangę gwiazd.
    Faktycznie, pora umierać.

    Skomentuj

  31. stalkerpl
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-07-26 16:19

    komentować to można ale podkładać głos to jakaś pomyłka, kto to wymyslił

    ale to bedzie denne, nie daje szans im

    Skomentuj

  32. majki_majk
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-07-26 19:23

    Youtuberzy powinni zostać przy tych swoich gameplayach a takie zadanie powinno zostać zrealizowane przez ludzi co skończyli np. szkołę teatralną czy coś w tym stylu lub dać tylko napisy a dubbing zostawić oryginalny. Tyle w temacie.

    Skomentuj Historia edycji

  33. Nullmaruzero
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-07-27 11:29

    Nie ma Klocucha, czyli nie ma po co kupować ;)

    Skomentuj

  34. szymqers
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-07-27 17:31

    Artykuł do bani!
    Rozumiem, że ktoś może ww youtuberów nie lubić, ale pan Tomczak pisząc tendencyjne teksty powinien przenieść się na onet z benchmarku. Widocznie zazdrość i zawiść nie pozwala niektórym na wydanie obiektywnej opinii o czymś, czego nie dane nawet im było zobaczyć (wysłuchać). Swoją drogą, czy wg. autora kanały które oglądają pełnoletni widzowie muszą być przesiąknięte k**wami i innymi epitetami - reszta to kanały dla dzieci?
    Pozostawmy sąd nad tym dubbingiem i umiejętnościami aktorskimi tego trio do momentu, gdy będziemy mieć możliwość jego wysłuchania. Pozdrawiam serdecznie ;)

    Skomentuj

  35. xGatki
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-07-27 17:56

    Po krótkim filmiku mozna ocenic ze wyszlo nawet dobrze. :]

    Skomentuj

  36. rulax
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-08-06 19:33

    Rocka oglądam b. często. Niezły gawędziarz. Ale ciężko sobie wyobrazić jako żołnierza.
    Rojo - unikam jak mogę. Ból dla ucha i mózgu. Izaak - taki sobie.
    Jeżeli ktoś lubi wczuć się w rolę i przypomni tych panów... powinien mieć b. bogatą wyobraźnię :)