Na topie

Pomysłów na zwiastuny Wolfenstein II: The New Colossus nadal nie brakuje

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Wolfenstein II: The New Colossus zabierze nas na tereny USA okupowane przez Nazistów, których wpływom nie oparze się nawet popkultura.

 • Pomysłów na zwiastuny Wolfenstein II: The New Colossus nadal nie brakuje
A A

Wielu graczy zalicza Wolfenstein II: The New Colossus do grona najciekawszych gier, jakie będą miały premierę jeszcze w tym roku. Mimo tego twórcy systematycznie o niej przypominają. Trudno jednak narzekać, ponieważ pomysłów na zwiastuny nadal nie brakuje.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście, Machine Games i Bethesda przedstawią tutaj alternatywną wizję rzeczywistości. Tereny USA okupowane będą przez Nazistów, których wpływom nie oparze się nawet popkultura. Rozgrywkę ubarwiać mają ciekawe przerywniki filmowe. I tak, zobaczyć można będzie między innymi teleturniej „Po niemiecku albo...!”, a także serial „Ufaj bratu”.

„W okupowanej Ameryce z każdą, choćby najdrobniejszą przyjemnością wiąże się ogromne ryzyko. W tym odcinku serialu Ufaj bratu, będącego jednym z programów telewizyjnych, które pojawią się w świecie Wolfenstein II: The New Colossus, dowiemy się, że dotyczy to nawet tabliczki czekolady. W końcu, jak ująłby to starszy brat Dale: Prawidłowe żywienie to kwestia bezpieczeństwa kraju. Zapraszamy do obejrzenia jednego z odcinków serialu Ufaj bratu – klasycznej amerykańskiej komedii sytuacyjnej wypaczonej reżimową propagandą.”


Przypominamy, że mieliśmy już okazję przyjrzeć się zabawie z bliska i swoje opinie przedstawiliśmy Wam w formie tekstowej. Premiera gry 27 października, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Odsłon: 3941 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
  1. wiktorn86
   Oceń komentarz:

   -3    

   Opublikowano: 2017-08-09 23:57

   Już niedługo dla dobra narodu władza wprowadzi taki zakaz. A razem z nim parę innych rzeczy.

   Skomentuj

   1. kitamo
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-08-10 00:33

    "moja czekolada, moja sprawa"

    Skomentuj

 1. shakal84
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2017-08-10 09:14

  " Prawidłowe żywienie to kwestia bezpieczeństwa kraju." gadka w stylu mojego ograniczonego majsterka w pracy heheh masakra :D

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!