Na topie

Ponad 17 minut rozgrywki z pięknego Metro Exodus

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

O zaawansowanej grafice w Metro Exodus słyszymy nie od dziś. Obszerny gameplay potwierdza, że faktycznie będzie na czym zawiesić oko. Sama rozgrywka również wygląda niezwykle obiecująco.

  • Ponad 17 minut rozgrywki z pięknego Metro Exodus
A A

Nadzieje co do Metro Exodus są naprawdę duże. Gracze gorączkowo wyczekują przede wszystkim premiery, ale zanim ona nastąpi bardzo chętnie przyglądają się publikowanym przez twórców materiałom wideo. A tych ostatnio nie brakuje.

Z okazji E3 2018 poznaliśmy dokładną datę premiery gry, otrzymaliśmy też możliwość rzucenia okiem na krótki materiał przedstawiający fragmenty rozgrywki. Patrząc na Wasze komentarze można dość do wnioski, iż podpisujecie się pod stwierdzeniami, iż Metro Exodus zapowiada się rewelacyjnie. Kolejny materiał bezsprzecznie Was zainteresuje.

Opublikowane zostały zdecydowanie obszerniejsze fragmenty rozgrywki, jakimi Metro Exodus promowane jest na wspominanych targach E3 2018. Gra wygląda pięknie (o dawna padają zapewnienia o zaawansowanej grafice), jakkolwiek określenie pasuje to do postapokaliptycznego świata, do którego zostaniemy tu zabrani. Poza podziwianiem grafiki można tutaj spojrzeć na walkę czy system modyfikacji broni.


Jak wrażenia? Premiera Metro Exodus odbędzie się 22 lutego przyszłego roku. Gra trafi na PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: metrovideogame

Odsłon: 4969 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. Chiny_X
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-06-12 23:36

    Ok ale co tu pięknego?
    Chyba tylko wymagania.

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-13 02:51

      Muszę się trochę zgodzić. Jak na 4K i biorąc pod uwagę jakość YT to wcale szału nie ma.

      Skomentuj

  2. Eternal1
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-06-13 00:38

    "...z pięknego Metro Exodus"
    Zdecydowanie mamy różną definicję "piękna".

    Silnik gry efektywny, owszem. Choć szczerze powiedziawszy, jest to tylko kolejna zapowiedź głośnego tytułu w którym widzę dyndającą giwerę, ślepych/głuchych przeciwników i tony przemocy.
    Jedyne co się powoli zmienia to jakość oprawy, lecz słaba to pociecha skoro w środku wciąż to samo.

    Skomentuj

  3. q3aki
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-13 08:10

    faktycznie gra nie robi na mnie wow pod wzgledem grafiki, ot taki po porstu dobry poziom. Ale za to klimat ma, zaprojektowane lokacje , czy wlasnie bronie mi sie podobaja. Tym bardziej, ze tym razem ma byc wiecej strzelania :)

    Skomentuj

  4. serek25
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-13 09:44

    Oprawa graficzna robi wrażenie, ale gameplay to jakieś nieporozumienie. Interakcja z otoczeniem nie istnieje, a przeciwnicy pozbawieni są jakiejkolwiek inteligencji. Szczerze powiedziawszy mocno to wszystko zgrzyta.

    Skomentuj

  5. xbk123
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-13 10:40

    Jak ktoś szuka rewolucji to się pewnie zawiedzie. Ale też gry nikt nie reklamuje jako rewolucyjnej. To nowe metro z otwartym światem. Moim zdaniem jest piękne, chociażby scena w 0.48. Zresztą nawet stare części nadal zostawiają w tyle większość nowych tytułów. I na koniec to dobrze, że ktoś nadal robi fps z dobrym singlem.

    Skomentuj

  6. Majjkee
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-13 12:45

    Metro to ma być Metro! gra z klimatem i swoim niepowtarzalnym urokiem!!! grafika i tak jest spoko, a większość osób szuka tylko dziury w całym by się przyczepić... ja czekam na ten tytuł z niecierpliwością :)

    Skomentuj

  7. Balrogos
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-14 07:24

    Przeciez radiacja nie zabija odrazu a maska gazowa przed nie nie chroni wtf :D?

    Skomentuj

    1. Snake73
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-06-14 08:17

      Maska zapobiega dostaniu się pyłu radioaktywnego do dróg oddechowych a stamtąd do krwi.