Na topie

Porcja rozgrywki z GTFO

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry Tematyka: e3 Gameplay strzelanina

Chociaż gra jest strzelanką, twórcy akcentują elementy survivalowe. Dzięki E3 2018 otrzymaliśmy możliwość przyjrzenia się rozgrywce.

  • Porcja rozgrywki z GTFO
A A

Zapowiedziane w zeszłym roku GTFO zwróciło uwagę przede wszystkim z racji nazwy. Wprawdzie twórcy pokazali już krótki zwiastun, ale zdecydowanie więcej o rozgrywce dowiedzieliśmy się na E3 2018.

Dzięki redakcjom IGN i GameSpot, światło dzienne ujrzały dość obszerne materiały prezentujące fragmenty rozgrywki. Możemy przyjrzeć się, jak wygląda tutaj współpraca z innymi graczami (gra nastawiona jest właśnie na kooperację) mająca na celu przetrwanie w podziemnej bazie, w której roi się od potworów.

Przypomnijmy, że za GTFO odpowiada studio 10 Chambers Collective, a głównym projektantem gry jest Ulf Andersson mający doświadczenie przy pracach nad serią PayDay. Chociaż gra jest strzelanką, twórcy akcentują elementy survivalowe. Będą one jednak ograniczać się do konieczności zbierania jak największej liczby przedmiotów i ostrożnego gospodarowania amunicją, ponieważ szerokiego arsenału nie zabraknie.

GTFO – gameplay E3 2018


Źródło: IGN, GameSpot

Odsłon: 2564 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!