Na topie

Porcja rozgrywki ze Strange Brigade - wprost z EGX 2017

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4 Tematyka: Gameplay Producenci: Rebellion

Strange Brigade mocno punktować ma klimatem i ciekawym miejscem akcji.

  • Porcja rozgrywki ze Strange Brigade - wprost z EGX 2017
A A

Studio Rebellion większości graczy kojarzy się z serią Sniper Elite. Faktycznie to najbardziej rozpoznawalna marka tych twórców, którzy pewnego czasu wyraźnie akcentują, iż chcieliby spróbować czegoś nowego. Dlatego też obecnie pracują nad Strange Brigade.

Tytuł ten zapowiedziany został kilka tygodni temu. Mimo tego twórcy pojawili się na EGX 2017, gdzie zaprezentowali fragmenty rozgrywki ze swojego nowego działa. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, iż mowa o wersji alfa, a zatem pojawiające się niedociągnięcia nie powinny zniechęcać. Wypada mieć nadzieję, że większość z nich zostanie wyeliminowana.


Sam schemat rozgrywki nie wygląda tu zaskakująco. Kooperacyjnych (chociaż tutaj można będzie bawić się także w pojedynkę) gier akcji z widokiem TPP trochę już widzieliśmy. Strange Brigade mocno punktować ma klimatem i ciekawym miejscem akcji. Zdecydowano się na Imperium Brytyjskie z lat trzydziestych ubiegłego stulecia.

Strange Brigade trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Dokładna data premiery gry nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: EGX

Odsłon: 1672 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij
Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!