Na topie

Posłuchaj muzyki z Heroes of Might & Magic na żywo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry

Pod koniec października Orkiestra Narodowego Forum Muzyki da koncert złożony z kompozycji z Heroes of Might & Magic 2-4.

 • Posłuchaj muzyki z Heroes of Might & Magic na żywo
A A

Seria Heroes of Might & Magic urzekała na wiele różnych sposobów, a jednym z nich bez wątpienia była muzyka. Jesienią tych cudownych kompozycji Paula Anthony’ego Romero będzie można posłuchać na żywo.

27 października w Narodowym Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu odbędzie się koncert zatytułowany The Symphony of Heroes. Będący organizatorem wydarzenia serwis gamemusic.pl zapowiada, że fantastyczne utwory w wersji czysto akustycznej wykona ceniona Orkiestra Narodowego Forum Muzyki. Przygotowaniem repertuaru zajął się Jan Sanejko, a proces ten nadzorował sam Romero.

„To wysmakowana uczta nie tylko dla fanów gier, lecz także dla koneserów dobrej muzyki ilustracyjnej”, zapowiada organizator i dodaje, że repertuar „składa się z trzech suit – każda prezentuje muzykę z jednej z części tej serii gier”. Mianowicie będą to utwory z drugiej, trzeciej i czwartej części Heroes of Might & Magic.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 69 złotych i można ich szukać na gamemusic.pl oraz bilety24.pl. Za 239 złotych można nabyć bilet, który dodatkowo uprawnia do wejścia na kameralny koncert fortepianowy Paula Anthony’ego Romero oraz do uczestnictwa w sesji meet&greet.

Źródło: gamemusic.pl

Odsłon: 2261 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
  1. Zero-Cool
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-05-20 18:14

   Zabawne a ja w ostatnich latach więcej słucham muzyki użytej w grach czy anime jak pop'u czy czegokolwiek innego.
   Ain't No Rest For the Wicked
   Drunken whale
   The Dragonborn Comes
   Pieces of The People We Love
   My Silver Lining
   No place for a hero
   Choice of hero
   How you like me
   Come with me now
   Beast of America
   itd.(co prawda większość to muzyka użyta w intrze ale to jest argument że muzyka w grach potrafi być ciekawa)

   Same ścieżki dźwiękowe nie są przyjemne do słuchania podczas podróży ale podczas rozgrywki wiele gier ma idealnie skomponowaną muzykę jak np. Total War:Shogun2, ze starszych gier Morrowind, Red Alert 2, już nie wspominając o starych dobrych Herołsach
   A co do ceny biletu 69zł najtańszy... No raczej normalna cena jeżeli nie są to miejsca gdzie nic nie widać i nie są akustycznie wypaczone.

   Skomentuj Historia edycji

 1. Fanaticous
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-05-19 17:12

  Bilety droższe niż na koncert orkiestry symfonicznej. Do tego koncert fortepianowy droższy niż wejście na koncert finalisty konkursu Chopinowskiego.

  Skomentuj

  1. zakius
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2017-05-19 18:27

   i tańszy niż na jakikolwiek, który do tej pory mnie interesował

   Skomentuj

  2. maker
   Oceń komentarz:

   3    

   Opublikowano: 2017-05-19 21:39

   Poczytaj dokładnie w ofercie na stronie bilety24 będzie grać 80 osobowy zespół muzyków a także kompozytor we własnej osobie. Jak dla mnie bomba

   Skomentuj Historia edycji

  3. Zero-Cool
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-05-20 18:17

   To też zależy gdzie to miejsce, bo bywa tak że niby bilet na " koncert finalisty konkursu Chopinowskiego." kosztuje 20 zł ale jest to miejsce stojące, a między tobą a samym fortepianem jest ściana...

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!