• benchmark.pl
 • Gry
 • Tak wygląda bijatyka Power Rangers: Battle for the Grid
Gry

Tak wygląda bijatyka Power Rangers: Battle for the Grid

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2019-01-30

Nadciąga bijatyka w świecie Power Rangers – Battle for the Grid zaoferować ma rozgrywkę równie przyjemną, co wymagającą. Spójrzcie jak prezentuje się zabawa na pierwszych materiałach wideo.

Power Rangers: Battle for the Grid to tytuł nadciągającej bijatyki 2,5D z tytułowymi wojownikami w rolach głównych. W sieci pojawiły się dwa materiały wideo poświęcone tej produkcji: klasyczny zwiastun oraz klip prezentujący samą rozgrywkę.

Wspólny projekt firm nWay, Lionsgate i Hasbro ma być przyjemną dla oka i ucha bijatyką o klasycznej charakterystyce. Według tego, co mówią twórcy, ppanowanie podstaw walki ma być dziecinnie proste, ale już wejście na wysoki poziom wymagać będzie poświęcenia mnóstwa czasu na treningi. 

Grać będzie można w pojedynkę lub z innymi osobami przez sieć. Z biegiem czasu pojawiać mają się nowe tryby zabawy, dzięki czemu Battle for the Grid ma się nie nudzić. Wypada również wspomnieć, że bijatyka na licencji Power Rangers trafi na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz pecety, a na trzech ostatnich platformach obsługiwana będzie rozgrywka multiplatformowa.

Jak ta zabawa w ogóle wygląda? Rzućcie okiem na drugi nowy materiał, by się przekonać:

Premiera gry Power Rangers: Battle for the Grid odbędzie się już wiosną.

Źródło: nWay, Dark Side of Gaming

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Serio? Ja nie wiem, walka w kółko tymi 6cioma rangersami(chyba tyle było kolorków) będzie nudna
 • avatar
  Wygląda jakby była zrobiona przez 15 latka w kilka dni :D
 • avatar
  Łoj nie. Bijatyka, gdzie każda postać będzie praktycznie taka sama. Wymachujemy tym mieczykiem. Z góry skazani na porażkę zważywszy premierę najnowszego MK. Być może skośnoocy fanatycy skuszą się na ten produkt.