Na topie

Poznaliśmy polską cenę gigantycznego Xiaomi Mi Max 2

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: Xiaomi

Xiaomi Mi Max 2 cechuje się ekranem o przekątnej aż 6,44 cala. Na polskim rynku oferowany będzie w cenie 1499 złotych.

  • Poznaliśmy polską cenę gigantycznego Xiaomi Mi Max 2
A A

Kojarzycie Xiaomi Mi Max? Kilka tygodni temu zaprezentowano jego następcę - Xiaomi Mi Max 2. Również ten model trafi oficjalnie na nasz rynek. Poznaliśmy bliższe informacje.

Ta najważniejsza związana jest oczywiście z ceną. Xiaomi Mi Max 2 stanowić będzie wydatek rzędu 1499 złotych. Trzeba przy tym dodać, że na Polski rynek przygotowana została wersja z 64 GB pamięci wewnętrznej. Sprzedaż rozpocznie się w przyszłym miesiącu.

Co poza tym oferuje omawiane urządzenie? Przede wszystkim Xiaomi Mi Max 2 jest tak samo gigantyczny jak poprzednik - ekran mierzy aż 6,44 cala, jednocześnie prezentuje obraz o rozdzielczości Full HD. Za wydajność odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon 625 mający do pomocy 4 GB pamięci RAM. Z pewnością podkreślić trzeba też baterię o pojemności 5300 mAh oraz fakt, że obudowa w całości wykonana została z metalu.

Xiaomi Mi Max 2

Specyfikacja techniczna Xiaomi Mi Max 2:

  • Android 7.1 Nougat z MIUI 8
  • ekran IPS 6,44 cala o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, 2.5D
  • ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625
  • 4 GB RAM
  • 64 GB / 128 GB pamięci wewnętrznej + czytnik kart microSD
  • kamera główna 12 Mpix (Sony IMX386, 1.25um, PDAF) i przednia 5 Mpix
  • dual SIM (hybrydowy)
  • czytnik linii papilarnych
  • akumulator 5300 mAh, USB Typ C, Quick Charge 3.0
  • głośniki stereo
  • wymiary 174.1 x 88.7 x 7.6 mm
  • waga 211 g

Co sądzicie o polskiej cenie Xiaomi Mi Max 2? Specyfikacja ją uzasadnia?

Źródło: Xiaomi

Xiaomi Mi Max 2

Cena od 1 499 do 1 499

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 6375 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. HomeAudio
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-07-07 16:11

    Jak by Mi Mix był w tej cenie.... ech...

    Skomentuj

  2. hex3n
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2017-07-07 17:11

    5300 mAh to niewiele jak na tak wielki ekran.

    Skomentuj

    1. asffaf
      Oceń komentarz:

      8    

      Opublikowano: 2017-07-07 17:53

      Rozdzielczość fullhd więc bateria 5k starczy.

      Skomentuj

  3. X.X.X
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2017-07-07 18:23

    ja za te piniądzę bym wolał kupić note 4 lub samsunga s6

    Skomentuj

  4. drcocaina
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-07-07 18:53

    Quick Charge 3.0, głośnik stereo, akumulator 5300 jest masakra istne "Wejście smoka" w tym przedziale cenowym. Sama cena jest jak: "Chuck Norris nie zmiata kurzy, to kurze zmiatają przed nim".

    Skomentuj

    1. Silver
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-07-09 01:17

      W dodatku ten model (albo Mi Mix bo nie pamiętam) obsługuje 37 pasm.

      Skomentuj

  5. MaNiAc
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-07-07 23:28

    Suuuuurrrreee a procek gorszy do Mi Max

    Skomentuj

  6. HardCorak
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-07-07 23:42

    i dalej te ohydnie wyglądające przyciski dotykowe pod ekranem. kiedy to się skończy?

    Skomentuj

    1. xede0r
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-07-08 09:28

      a po co skoro się sprawdzają? mam i działa i mi odpowiada

      Skomentuj

    2. Silver
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-07-09 01:19

      Lepsze to niż przyciski w ekranie jak u Sony. To w niczym nie przeszkadza a dla części osób jest wygodniejsze.

      Skomentuj

  7. Mizuiro
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-08 10:59

    Wprowadzili by Xiaomi Air 12/13 a nie kolejne telefony.

    Skomentuj

  8. Blitz007
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-10 03:54

    A czy on na pewno będzie wydajniejszy od poprzednika? Pierwsza generacja ma Snapa 650, wprawdzie mniej rdzeni i taktowane niżej, ale wykonane w wydajniejszej architekturze...

    Skomentuj

  9. Po1nter
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-10 09:35

    I co mam tym robić? Grać w ping-ponga? Czy smażyć jajka na śniadanie niczym na patelni?

    Skomentuj

  10. Sharimsejn
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-10 19:00

    Snapdragon 625 odrobinę koli mnie w oczy jak przy tej cenie.