Na topie

Poznań Game Arena 2018 - wideo z targów

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Wydarzenia

Kategoria: Gry Wydarzenia Tematyka: benchmarkTV Poznań Game Arena

PGA 2018 przyciąga tłumy. Na wideo pokazujemy atrakcje z targów, to oczywiście tylko niektóre z nich, wszystkich nie sposób pokazać na krótkim filmiku.

 • Poznań Game Arena 2018 - wideo z targów
A A

Poznań Game Arena przyciąga tłumy, i to zarówno w pierwszy, jak i drugi dzień targowy. Ale trudno się dziwić skoro tegoroczne wydanie tej imprezy jest naprawdę „gruuube”. Dawno nie widzieliśmy na poznańskich targach PlayStation, a tym razem jest Sony ma aż dwie duże atrakcje – stoisko z nowymi grami na Playstation VR i drugie, z jeszcze gorącym Call of Duty: Black Ops IIII.

Tłumy na PGA 2018
Tłumy na PGA 2018

Samsung też zaszalał, na stoisku z Komputronik Gaming, pokazując mega hiper kosmiczny fotel dla gracza i prawdziwą jazdę bez trzymanki w obrotowym fotelu wirtualnej rzeczywistości. Podobnie Lenovo Legion, które miało specjalny wielki ekran rozszerzonej rzeczystości. Nie mniejsze wrażenie robiło stoisko Microsoft, który do Poznania, wraz z firmą Ubisoft, przywiózł nie tylko niedawno wydanego Assassin’s Creed Odyssey, ale też rozpalające do czerwoności demo The Division 2. To wszystko możecie zobaczyć na naszym filmie.

Takich perełek na PGA 2018 jest zresztą więcej. Oto szybki skrót z naszej piątkowej wycieczki po stoiskach.


Odwiedzone przez nas soiska: Microsoft, Omen by HP, Epic Games, Inea, LG, Lenovo Legion, PlayStation, Nintendo, Samsung z Komputronik Gaming i CDP

Na PGA nie mogło oczywiście zabraknąć pięknych hostess i cosplayów. Chyba już wiemy, czemu dzieci nie mają problemów z namówieniem do przyjścia na targi swoich ojców :P

Zobacz również:

Cosplay na PGA

Odsłon: 5308 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. DzikiWariat
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-10-15 12:37

  Efekt cheerleaderki bardzo :D

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!