Na topie

Prace nad Days Gone zakończone - w grze znajdzie się aż 6 godzin przerywników filmowych

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji przygodowa Zwiastuny gier Producenci: Bend Studio

Days Gone trafi w ręce graczy 26 kwietnia. Twórcy zdradzili, ile czasu zajmie ukończenie głównego wątku. Jak się okazuje, będzie on urozmaicony długimi przerywnikami.

  • Prace nad Days Gone zakończone - w grze znajdzie się aż 6 godzin przerywników filmowych
A A

Days Gone od dłuższego czasu kreowane jest na jedną z najciekawszych gier tego roku zmierzających wyłącznie na PlayStation 4. Jeśli czekacie na premierę to mamy bardzo dobre wieści.

Ekipa Bend Studio pochwaliła się, iż Days Gone uzyskało status gold. Tego typu komunikat oznacza, że zakończono wszelkie prace, a premiera nie jest zagrożona i odbędzie się zgodnie z ostatnimi założeniami. Ostatnimi, ponieważ wcześniej mieliśmy do czynienia z jej opóźnieniem. Wypada zatem przypomnieć, iż Days Gone trafi w ręce graczy 26 kwietnia.

Czy jest na co czekać? Wygląda na to, że tak. Mieliśmy już okazję do przyjrzenia się rozgrywce z bliska i trzeba przyznać, że zapowiada się ona naprawdę dobrze. Więcej informacji znajdziecie w artykule przedstawiającym nasze pierwsze wrażenia z Days Gone.

W ostatnich dniach pojawiło się też nieco doniesień na temat długości rozgrywki. Ujawniono, iż ukończenie głównego wątku zajmie graczom około 30 godzin. Trzeba jednak zaznaczyć, że mieści się w tym aż 6 godzin przerywników filmowych. Dobre wieści są takie, że dodając do tego zadania poboczne i zwiedzanie świata można będzie bawić się przy Days Gone znacznie dłużej.


Źródło: Bend Studio, PlayStation Polska

Odsłon: 7419 Skomentuj newsa
Komentarze

51

Udostępnij
  1. Wulfen4
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2019-03-09 21:47

    Kupuję na premierę.

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-03-12 10:02

      gra może i dobra, ale jej nie kupię. przekracza mój próg rozsądku, tj sporo więcej niż 200zł.

      Skomentuj

  2. Lara-Croft
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2019-03-09 21:55

    Preorder złożony.

    Skomentuj

  3. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    -16    

    Opublikowano: 2019-03-09 21:56

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Na PS4 nadciaga kolejny skikający cinematic experience. Każdy ruch kamery w gameplayu na tym filmiku bije po oczach żabimi skokami tak, że głowa mała.
    Coś czuje że na większym tv będzie jeszcze większa tragedia.

    Skomentuj

    1. gameforever
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2019-03-09 23:54

      po pierwsze co ma wielkośc ekranu do prędkości :D
      po drugie nie wiem co pijesz, albo co gorsza palisz, ale kolejny raz widzisz, rzeczy, których nie widzą inni, to samo biadoliłeś przy Spidermanie, to samo pier.... przy RDR2, teraz znowu zaczynasz?
      stary, nie masz konsoli, nie chcesz, Twoja sprawa, to tak sam jeśli jesteś gejem, podoba Ci się to, lubisz to? ok, ale nie chwal się tym na lewo i prawo bo nikogo to nie interesuje, gra pewnie sprzeda się podobnie do innych ex-ów sony, pewnie zaroi się od pozytywnych recenzji i komentarzy, ale na prawdę mało kogo obchodzi Twoje zdanie

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        -13    

        Opublikowano: 2019-03-10 00:40

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        Krzysiu nie podskakuj bo ci znowu pęknie żyłka i po raz kolejny sie ośmieszysz screenami ze swoją lokalizacją, a później znowu bedziesz szukał pocieszenia w jakimś barze pod błekitną ostrygą :D

        Skomentuj

        1. gameforever
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2019-03-10 08:47

          ale ja Ci już pisałem, chcesz to wpadnij, ja lokalizacji nie ukrywam, za duży i za stary jestem żeby się jakiegoś gimbazowatego trolla obawiać, chcesz to zapraszam zobaczymy jaki kozak jestes

          Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-10 15:20

            Krzysiu ty nawet nie masz na tyle odwagi żeby mieć ten sam nick na kilku portalach , wiec nie udawaj kozaka.

            Skomentuj

          2. DrMjut
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2019-03-11 15:51

            "chcesz to zapraszam zobaczymy jaki kozak jestes "
            Tekst w stylu typowego gimbusa

            Skomentuj

        2. wrobellito
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2019-03-10 13:27

          Jestem za aborcją jak widzę takich ludzi...

          Skomentuj

          1. BrumBrumBrum
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2019-03-12 10:17

            tylko jak chcesz ocenić konkretny przypadek? dasz ginekologowi szklaną kulę aby na podstawie przewidywania przyszłości dokonał wyboru?

            Skomentuj

        3. PS4Ekskluzyw
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2019-03-10 14:46

          Sio.... piotruś nie rób tyfusu fuj.....

          Skomentuj

    2. Yamaraj6
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-03-10 00:06

      Nie wiem jak ty ale ja gram w gry dla historii, gameplayu i doświadczenia audiowizualnego, a nie dla zielonych cyferek w rogu na ekranie.
      Beka z takich ludzi jak ty. Nie mówię że 30 fpsów jest bardzo zadowalające, ale na pewno jest wystarczające dla gier TPP szczególnie jak gra się na padzie na telewizorze.
      Mam pożyczonego PSa od kolegi bo chciałem sobie przejść większość exclusivów. Powiem tak po zagraniu w GoW, Detroit: Become Human wstępnym ogarnięciu Spider Mana i RDR 2 stwierdzam że PC jako platforma do grania w gry singlowe dla mnie zdechło w 2015 wraz z premierą GTA 5 i Wiedźmina. 3,5 roku musiałem czekać żeby jakaś gra singlowa zbliżyła się do poziomu Wiedźmina.
      Na PC z lepszych większych gier singlowych został tylko AC. Jak ktoś oczekuje czegoś więcej niż popykania sobie w gierki w stylu CSa czy BFa z kumplami to według mnie w tej chwili nie ma alternatywy do PS4.
      Oczywiście pewnie zostanę zjechany przez osoby które nie mają PS4 bo oni to muszą mieć 120 fps dlatego grają tylko w CSa i LoL na low w HD.

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        -5    

        Opublikowano: 2019-03-10 00:44

        No jak już taki ekspert jak ty stwierdza że PC zdechło, to faktycznie nie wypada sie kłócić z tymi mądrościami i można sie rozejść.

        Skomentuj

        1. gameforever
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2019-03-10 08:48

          niestety ale sporo w tym prawdy, pecety żyją dzisiaj fornite, apexami, pubgami i CSem, dobre single skończyły się za czasów Wieśka trzeciego, kilka marek jak AC ciągnie ten wózek, ale niestety dobijamy do końca, nawet fpsów już tyle nie ma, bo kotlety jak call of duty black ops też przeszły na multi fornitowe gówna

          Skomentuj

          1. BrumBrumBrum
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-12 10:20

            to się zgadza. większość producentów idzie na stworzenie świata, i wpuszczenie do niego ludzi. a gier singlowych z fabułą jest faktycznie mało. ostatnio na rynek wszedł nowy tomb rider, to też singlówka. problem w tym że na premierę i cena mocno zawyżona, i głupawe denuvo które tylko klatni tnie, i sporo bugów. odpuściłem sobie.

            Skomentuj

        2. gameforever
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2019-03-10 08:48

          niestety ale sporo w tym prawdy, pecety żyją dzisiaj fornite, apexami, pubgami i CSem, dobre single skończyły się za czasów Wieśka trzeciego, kilka marek jak AC ciągnie ten wózek, ale niestety dobijamy do końca, nawet fpsów już tyle nie ma, bo kotlety jak call of duty black ops też przeszły na multi fornitowe gówna

          Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -5    

            Opublikowano: 2019-03-10 15:14

            Dobijamy do końca...no no. Historyjka powtarzana od lat i od lat coraz wiecej exów z konsol ląduje na PC. Ale koniec bliski...buahahahahahahahaha

            Skomentuj

          2. xbk123
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2019-03-10 18:48

            @trolling master

            To które to są te exy z Playstation, które lądują na PC?

            Skomentuj Historia edycji

          3. Eyesofthesouth
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2019-03-11 12:37

            z playstation nic nie wyląduje na PC

            Skomentuj

      2. Altru
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-03-13 14:31

        Wiesz dlaczego sądzisz, że PC umarł , ponieważ lubisz 2 gatunki gier. Na PC jest mnóstwo świetnych gier nie mówie o indykach ale np: Divinity 2, Pillars of Eternity II, Two point hospital, City skyline , ATOM RPG(obecnie najlepszy spadkobierca pierwszych 2 falloutów) ,Kingdom Come: Deliverance, Pathfinder: Kingmaker,Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści,Grim Dawn i można tak wymieniać skoro dla ciebie liczy się fabuła i grafika to te gry mają to wszystko ale jak widzisz nie są one w twoim gronie zainteresowania. Nie wszystkie gry muszą mies milionowe budżety i reklamę żeby być równie zarąbiste . Mimo, że część z nich również na konsole wyszła to chciałem ti udowodnić tylko, że na PC nadal jest masa świetnych tytułów (a nie tylko exy na PS4) tylko są to w większości tytuły nie komercyjne i dla konkretnej grupy odbiorców co nie zmienia faktu, że są świetne w swojej kategorii.

        Skomentuj

  4. mutissj
    Oceń komentarz:

    -10    

    Opublikowano: 2019-03-09 22:19

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Nie ma gry PC = gra nie istnieje

    Skomentuj

    1. gameforever
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-09 23:55

      idiotyczna teoria :D w czasach cen konsol w + - 500-600zł. na fajki miesięcznie człowiek może wydać więcej ;)
      to nie czasy, że konsola kosztowała jak używane auto

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        -8    

        Opublikowano: 2019-03-10 00:49

        Krzysiu rzucisz jakimś linkiem ze sklepu w którym sprzedają PS4 za 500zł?

        Skomentuj

        1. gameforever
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2019-03-10 08:46

          a czy ja napisałem, że nówki chodzą po 500zł sorry ale do ogrania kilku ex-ów nie trzeba walić 1500 na prosiaka

          Skomentuj

        2. Adrian Waleczny
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2019-03-10 11:18

          Skończ już, myślisz, że jesteś śmieszny?Jesteś największym i najgłupszym trollem jakiego można sobie tylko wyobrazić. Większego palanta i idioty jeszcze nie spotkałem na internetach. Ciekawe, ile masz lat, oby nie za dużo, może jeszcze jest jakaś szansa, że jak dorośniesz, to zmądrzejesz.

          Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -6    

            Opublikowano: 2019-03-10 15:12

            Gimbazie puszczają nerwy i zaczynają sie wyzwiska. Typowe zachowanie dla niebieskich fanbojków.

            Skomentuj

          2. raffal81
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-10 21:39

            Czyli jednak jesteś starszy, przykro mi, nie ma dla Ciebie ratunku :(

            Skomentuj

          3. raffal81
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2019-03-11 09:36

            Miało być do piotrka :D ale wiadomo, komentowanie na BM to jakaś tragedia :D

            Skomentuj

          4. DrMjut
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2019-03-11 15:55

            raffal81 znajdź sobie dziewczynę w końcu, a nie na BM ciągle siedzisz

            Skomentuj

          5. raffal81
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-11 19:16

            Ja razem z moją dziewczyną po udanym seksie, wpadamy na BM pośmiać się z piotrka, to jakiś problem ?? :D

            Skomentuj

    2. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-12 10:21

      istnieje istnieje, tyle że jak chcesz ją kupić kiedy się trochę zestarzeje, to musisz więcej za nią zabulić :)

      Skomentuj

  5. BARTOL48
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2019-03-09 22:55

    Co za gry teraz robią... 6h oglądania filmików zamiast grania.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-03-09 23:21

      jak kontent bdzie na 60h to czemu by nie :)
      Przerywniki to tez czesc gry.

      Jak bys pomijał przerywniki to masz tylko main story na 24h a to jest dosc sporo jak na dzisiejsze czasy.
      Spora ilosc przerywnikow moze zwiastowac dobrze opowiedzianą historie a nie tylko uciekanie przed zombiakami.

      Skomentuj Historia edycji

      1. BARTOL48
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-03-13 08:47

        Assassin's Creed III też miał pełno przerywników.. po 30min gry wyrzuciłem to w cholere bo nie dało się grać

        Skomentuj

    2. gameforever
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-03-09 23:56

      akurat tutaj dochodzą informację, że grania będzie konkretnie dużo
      osobiście liczę na podobny klimat co do God of Wara, którego ogrywałem ponad 30 godzin z wywalonym jęzorem bo i graficznie i fabularnie zaorało 2018 rok, tak tak grałem w RDR2, ale dla mnie 2018 to GOW

      Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2019-03-10 09:25

        Oj tak GOW dla mnie to świetna perełka, dlatego tez pokusiłem się o PLATYNĘ ;]
        Dla mnie do gier PC umarł jakiś ładny czas temu, bo gram w gry z fajną fabułą, a na PC FORTNAJTY i inne jak dla mnie odmużdżające gry.
        Postanowiłem już nie inwestować w PC pod względem gier, a tylko i wyłącznie praca, rozrywkę zostawie dla konsoli, chyba że za jakiś czas coś się zmieni, ale śmiem wątpić.
        DAYS GONE pojawi się w mojej bibliotece jako obowiązkowa gra, czekam z niecierpliwością na premiere.

        Skomentuj

        1. gameforever
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2019-03-10 13:15

          wystarczy spojrzeć, że najlepszą :) grą w 2018 na pieca był fornite, co go przebiło kolejne to samo w innej oprawie, jakiś kur... apex, lada moment pewnie pugb wróci do żywych nową aktualizacją, a betony będą się zachwycać, że nudny battlefield ładnie wygląda na karcie za 3000 :D

          Skomentuj

          1. patol1984
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2019-03-10 17:43

            @gameforever
            Tak samo można w drugą stronę, ty się zachwycasz graniem w 20 fpsach i na padzie, który swoją precyzją jest w lesie nawet w porównaniu z myszką za 15 zł... całe szczęście dla ciebie jest autoaim i gra sama się przejdzie.

            Skomentuj Historia edycji

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2019-03-10 17:50

            no tak, jak koncza sie argumenty co do gier to zaczyna sie 20fps , 100fps,240 fps :)

            Skomentuj

          3. xbk123
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2019-03-10 18:46

            @Patol

            Raz, to ograłem na padzie masę fps`ów (na pc), i jak nie rywalizujesz w multi, to w singlu ten pad nie wymaga wprawy żeby przejść każdą jedną grę jaka wychodzi. Dwa, od wielu lat mychy używam tylko do strategii, bo pad jest dla mnie wygodniejszy, każda jedna gra ma sterowanie robione pod pada dzisiaj, wszystko masz pod ręką i jest bardziej intuicyjny. Trzy, precyzja mychy jest niewskazana w wielu grach, np. sportowe typu NBA. Także, pad to nie jest produkt, który ma rywalizować z mychą. On ma się z nią uzupełniać.

            Skomentuj

          4. gameforever
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-10 21:55

            w fife, colina tez grasz na myszy? :D
            stary jak nie masz argumentow co do tytulow, to wyciagasz 20fps i sterowanie mysza w fps, to jest troszke nudne
            zobacz jak wyglada nowi colin na ps4 pro, smiga w 60fps, przy 1080p skalowanym do 4k, odpal to na swoim piecu zobaczymy czy tak Ci będzie chodzilo, ale zeby bylo miarodajne, niech to bedzie piec za 1500zl tyle co kosztuje nowe ps4 bo fakt, ze na procku za 1000 i grafie za 1500 bedzie chodzic to nie argument
            i pochwal sie jak tam sterowanie na klawie i myszy w nowym colinie? czy tez jest tak duzo lepsze od pada

            Skomentuj

          5. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-10 21:58

            @patol a w wyscigi to tez na myszy jak rozumiem? :D

            Co to w ogole za argumenty ;)
            Pady dla PC istnieją dluzej niz konsole ;)

            Skomentuj

          6. gameforever
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2019-03-11 07:54

            nie wiesz to sie nie wypowiadaja, pierwsze konsole i kontrolery to lata 70-te w tamtych czasach o pecetach w domu to świat nawet nie myślał, także jeszcze raz, jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj

            Skomentuj

          7. patol1984
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-14 08:36

            @kitamo
            nie gram w wyścigi ani fify, dla mnie to okrutnie nudne gry ;D pada używam tylko do tekkena i platformówek, całą resztę ogrywam na myszce.
            Gram więcej w strategie, FPP i TPP gdzie pad to porażka.

            @gameforever
            Co to za argument, że pady są z nami od lat 70?

            Skomentuj Historia edycji

  6. PS4Ekskluzyw
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-03-10 14:45

    Kolejny świetny tytuł na wyłączność a piotruś po raz kolejny w kalesony robi :)

    Na premierę biorę :) Exy od Sony można w ciemno brać :)

    Ten rok będzie znów miażdżący od Sony....

    Skomentuj

    1. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2019-03-10 15:10

      A w miedzyczasie w co grasz? Pewnie znowu w Knacka

      Skomentuj

      1. gameforever
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-03-10 21:51

        a Ty co ogrywasz? nowego patcha do apexa? czy wrociles do fornite?

        Skomentuj

  7. Adrian Waleczny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-10 17:23

    Ech, kupka wstydu rośnie...

    Skomentuj

  8. Lordonos
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-11 13:09

    No nie zła gierka ja tam zacisne zęby i przejde w tych 30 klatkach, jak kogoś stać na pożądny tv włączy motion plus i będzie miał pseudo 60 o ile gra utrzyma 30 fps jak bedzie miała spadki to z motion plus będą straszne droopy bo wystarczy że spadnie o np. 2 klatki a oczy zobaczą spadek o 32 a to już jest mega droop.

    Skomentuj

  9. Altru
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-12 20:17

    Dlatego ja z czekam aż growy streaming wejdzie w życie na dobre i w końcu te gówno wojenki Konsole vs PC się skończą bo każdy będzie mógł sobie pograć w co chce mając jedynie dostęp do neta . A tak dzisiaj trolle jak PS4Ekskluzyw wypisuja gówno posty na tematach związanych z PC jak i piotreeeek robiący to samo na tematach związanych z konsolą.