Na topie

Premiera Total War: Three Kingdoms opóźniona

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Kiedy premiera strategia Producenci: Cenega Creative Assembly SEGA

Nastawiający się na zabawę z Total War: Three Kingdoms muszą uzbroić się w nieco więcej cierpliwości. Twórcy zdecydowali się przełożyć premierę o ponad 2 miesiące.

 • Premiera Total War: Three Kingdoms opóźniona
A A

W ostatnim czasie zaczęło przybywać materiałów promujących Total War: Three Kingdoms. Wydawało się, że jest to naturalna kolej rzeczy wynikająca się ze zbliżającej się premiery. Okazuje się, że ostatecznie trzeba będzie poczekać na nią nieco dłużej.

Dotychczasowe plany zakładały, iż Total War: Three Kingdoms zadebiutuje 7 marca. Nie uda się ich jednak zrealizować. Strategia przygotowywana przez studio Creative Assembly zostanie oddana w ręce graczy dopiero 23 maja.

Total War: Three Kingdoms

Powody takiego obrotu spraw nie są zaskakujące. Twórcy potrzebują bowiem nieco więcej czasu na to, aby nadać grze ostatnie szlify i tym samym zaoferować graczom produkt jak najwyższej jakości.

„Mamy to szczęście, że jesteśmy w stanie z naszymi grami robić to, co należy. W tym przypadku oznacza to, że będziemy potrzebować więcej czasu, aby wszystko dla Was przygotować. Ważne jest, aby dać Wam grę, którą w pełni możecie się cieszyć i jesteśmy niezwykle podekscytowani na myśl jaki produkt otrzymacie.” - Rob Bartholomew, Studio Brand Director w Creative Assembly

Jedyną platformą docelową Total War: Three Kingdoms pozostają komputery PC. Polskim wydawcą gry jest firma Cenega.

Źródło: Cenega

Odsłon: 7457 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Gry komputerowe w marketplace

 1. stalkerpl
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-02-11 19:57

  ja nie mogę, dlaczego!!!!!!!! chociaż ten okres historyczny tak średnio mi się podoba, wolałbym odświeżony medieval III, i mogliby w końcu dyplomacje poprawić

  Skomentuj

  1. Rafs0n
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-02-12 12:46

   No pamiętam Medievala II to była fajna gierka sporo eventów ale nie powiem że faktycznie dyplomacja względem Shoguna się zdecydowanie różni(w Shogunie nie było jednostki odpowiedzialnej za dyplomacje. Z jednej strony mogło by tak zostać) Po graniu w nowsze tytuły z serii Total War to mogli by Medievala trochę upodobnić do Rome czy Shoguna i nie wiem czy to był by dobry pomysł dodawania "super" umiejętności generała/króla wystarczyły by standardowe chociaż by z Shoguna tylko trochę zmienione pod względem czasów średniowiecza. I najważniejsze żeby dodali tryb kooperacji bo najczęściej tak grałem. Solo kampania nie jest zła ale przyjemniej się gra z kimś.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!