Na topie

Premiera Xiaomi Mi Max 2 już w przyszłym tygodniu

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: Xiaomi

Podobnie jak poprzednik, Xiaomi Mi Max 2 zaoferuje gigantyczny ekran o przekątnej 6,4 cala.

  • Premiera Xiaomi Mi Max 2 już w przyszłym tygodniu
A A

Smartfony z naprawdę dużymi ekranami mają swoich zwolenników, a jedną z tego typu propozycji jest bez wątpienia Xiaomi Mi Max, który lada dzień doczeka się następcy.

Nieoficjalne doniesienia sugerujące prace nad Xiaomi Mi Max 2 pojawiały się już od pewnego czasu. Teraz wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, producent oficjalnie zapowiedział bowiem, iż premiera urządzenia odbędzie się już w przyszłym tygodniu, 25 maja.

Xiaomi Mi Max 2

Czego możemy oczekiwać? Wydaje się, że najważniejsza w tym przypadku kwestia pozostanie bez zmian. Ekran wciąż będzie gigantyczny - 6,4 cala, na którym prezentowany powinien być obraz o rozdzielczości Full HD.

Xiaomi Mi Max 2 będzie napędzany najprawdopodobniej przez procesor ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 626 i 4 GB pamięci RAM. Pojawić powinny się też kamery 12 Mpix i 5 Mpix, czytnik linii papilarnych, moduły łączności NFC i LTE oraz system Android w wersji 7.1.1 Nougat.

Źródło: gsmarena

Odsłon: 4632 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. Pogromca blacharni Pro
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2017-05-20 14:28

    Hm...
    6.4 cala i FHD? To moze nie wypalic. Za niskie te cyferki. Chyba, ze nadrobia ladna obudowa, zeby przyciagnac glownie estetykow.

    Ale z drugiej strony, to ciekawa propozycja dla tych, ktorzy wciaz zastanawiaja sie czy tablet, czy telefon?

    Skomentuj

    1. Alovsskyy
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2017-05-20 15:18

      estetów*
      Cena przyciagnie odpowiednia ilosc osob, mimo FHD na 6.4" :)

      Skomentuj Historia edycji

      1. Pogromca blacharni Pro
        Oceń komentarz:

        -7    

        Opublikowano: 2017-05-20 21:48

        Ja to się zastanawiam dlaczego producenci jeszcze nie zrobili 8, 9 i 10 calowych telefonów? Skoro telefony z tak dużą przekątną ekranu sprzedają się tak wyśmienicie, myślę, że takie 9" telefony powinny schodzić jak ciepłe bułeczki.

        Wiem to, ponieważ 9 lat temu ludzie mówili, że nigdy nie kupią telefonu z erkanem większym jak 3.5 - 4 cale, bo to już przesada. A dziś prosz... 5 cali to standard.

        Skomentuj

        1. Alovsskyy
          Oceń komentarz:

          5    

          Opublikowano: 2017-05-20 21:55

          Może dlatego że 9" to już tablet ? Poczytaj o phabletach i tabletach, bo znowu głupoty piszesz.

          Skomentuj

        2. kombajn
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-05-20 22:24

          A próbowałeś kiedyś dzwonić z 7" tabletu z obsługą GSM? Ja próbowałem. Niezbyt to wygodne. I nie masz racji 5" to minimum a nie standard. Standard już dawno poszedł w przedział 5,5 -5,7"

          Skomentuj

    2. kombajn
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-05-20 22:22

      "6.4 cala i FHD? To moze nie wypalic...."
      344 PPI to więcej niż potrzeba do szczęścia ale dla ciebie widać musiało by być pińcet

      Skomentuj Historia edycji

      1. Pogromca blacharni Pro
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2017-05-21 19:08

        Rozni sa ludzie i rozne sa ich wymagania.

        Skomentuj

    3. grewest
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-05-21 21:04

      Przez takich ludzi jak ty producenci wpychają fullhd do telefonów 5calowych

      Skomentuj

  2. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-05-20 17:59

    Ciekawe ile teraz procent pokrycia ekranem będzie miał.Bo nie ulega wątpliwości ,że z powodu zastosowania ten modelu SOC będzie on dużo tańszy a więc w zasięgu większej ilości ludzi i pewnie o to tu chodzi:)

    Skomentuj

    1. kulakarol
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-05-24 03:06

      chyba pomyliłeś z Mi Mix?

      Skomentuj

  3. Mariano_
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-05-21 12:59

    Fajna patelnia.