Na topie

Premierowy zwiastun Call of Duty: Black Ops 4

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października, na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jedną z największych nowości względem poprzednich odsłon serii jest tryb Blackout (battle royale).

 • Premierowy zwiastun Call of Duty: Black Ops 4
A A

Od kilku lat scenariusz wygląda tak samo. Seria Call od Duty jest przez wielu krytykowana, a mimo tego nowa odsłona cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Powtórka przy okazji Call of Duty: Black Ops 4 wydaje się bardzo możliwa.

Activision opublikowało właśnie zwiastun premierowy tej gry, a zatem można przypuszczać, że zapowiadany od dawna termin nie ulegnie już zmianie. Przypomnijmy zatem, iż Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października, na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Zwiastun skupia się na najważniejszych elementach gry. Tych, które wedle producenta i wydawcy będą tu największymi atutami. Chodzi o nowy tryb Blackout (zmagania w formule battle royale), a także odmieniony tryb wieloosobowy i 3 kampanie zombie.


Tyle w teorii. Przed premierą sprawdzić możecie jeszcze nasze publikacje z pierwszymi wrażeniami po beta testach trybu multiplayer oraz po spotkaniu z Blackout.

Źródło: Call of Duty PL

Odsłon: 2136 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Dragonik
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-09-25 08:57

  Cena z tyłka, silnik z tyłka i cała gra pewnie z tyłka, to już jawne walenie klientów w bambuko.

  Skomentuj

 2. peejay71
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-09-26 14:23

  pierwszy COD, którego nie kupię - brak kampanii to bzdura i pójście na łatwiznę, ale jak rozumiem takie mamy czasy :) Kolrowe ubranko, fajne włoski sobie robimy, do tego jakaś cud skórka na giwerę i lecimy do battle royale ;-)

  Skomentuj

 3. gacek585
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-09-26 18:05

  Tylko multi i jedyne 230zł. A pewnie za kilka tygodni 4 mapki DLC za 80zł. Cóż, znajdą się tacy którzy za to zapłacą.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!