Na topie

Premierowy zwiastun Forza Motorsport 7

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Forza Motorsport 7 to między innymi ponad 700 samochodów i wsparcie rozdzielczości 4K. Zabawa zapowiada się naprawdę dobrze.

  • Premierowy zwiastun Forza Motorsport 7
A A

Nie ulega wątpliwości, że Forza Motorsport 7 to jedna z najgoręcej wyczekiwanych gier wyścigowych tego roku. Wszystko wskazuje na to, że premiera odbędzie się zgodnie z planem.

Kilka dni temu ogłoszono, iż gra uzyskała status gold, a zatem prace nad nią dobiegły końca. I chociaż debiut ma odbyć się 3 października, już teraz opublikowano zwiastun premierowy. Akcentuje on przede wszystkim oprawę graficzną, a także mnogość aut i tras do wyboru. My natomiast przypominamy, że rozbudowana zawartość gry przełoży się na jej naprawdę duże rozmiary.

„Zanurz się w świecie sportów motorowych dzięki największej, najpiękniejszej i najautentyczniejszej grze wyścigowej jaką kiedykolwiek stworzono. Ciesz się wspaniałym obrazem HDR w rozdzielczości 4K i 60 klatkami na sekundę. Zbieraj i ścigaj się w każdym z ponad 700 samochodów wliczając w to największą kolekcję Ferrari Porsche i Lamborghini jaką kiedykolwiek zebrano. Sprawdź swoje umiejętności w 30 znanych lokacjach i na 200 trasach gdzie warunki atmosferyczne zmieniają się wraz z każdym wyścigiem.”

Za pośrednictwem zwiastuna twórcy nadmieniają również, że udostępniona została wersja demo. O jej zawartości pisaliśmy już wcześniej.


Źródło: Xbox, microsoft

Odsłon: 2033 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-20 15:31

    Demo na i7 i GTX1070 śmiga w 4K na ULTRA ;]] optymalizacja jak zawsze dobra ;] HDR też działa :D

    Skomentuj Historia edycji

    1. Q2hvY2hsaWs8
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-09-20 15:45

      No, ale 60 klatek na 1070 raczej nie wyciągnąłeś w 4K. Ja na 1440p w benchmarku miałem spadki poniżej 60. Co prawda podkręcony core i5 ale nie sądzę, żeby robił aż taką różnicę.

      Też miałeś takie ścinki w menu jak się wyścig w tle ładował?

      Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-09-20 16:55

        Wiesz co nie pamiętam, ja mam co prawda i7, kręcony na ponad 4,6GHz wiec może to robi różnice, podczas gry nie widziałem żadnych ścinek.

        Skomentuj

        1. Q2hvY2hsaWs8
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2017-09-20 17:09

          Wczoraj demo udostępnili i już nie pamiętasz? Nie chlej tyle.

          Jam mam 6600K@4.5GHz, więc nie sądzę, aby aż taki uzysk był z procesora, aby pociągnąć 4K skoro już ledwo mocy starczyło na 1440p/60fps.

          Domyślam się, że użyłeś ustawień dynamicznych z preferencjami na ultra. Ale wcale w takim wypadku nie ma gwarancji, że cały czas wszystko będzie na ultra. Ja wyłączyłem dynamiczne ustawienia i na custom ustawiłem ręcznie wszystko na ultra i MSAA x2. I w benchmarku, który zawierał przejazd przez trasę w deszczu z wieloma samochodami na ekranie średnie klatki były 58, bo jest lock na 60, ale minimalne były 52 chyba. Aczkolwiek podczas oglądania benchmarka nie zauważyłem żadnego skoku. Możliwe, że na początku albo na końcu był drop.

          Co do samego wyścigu to podczas rozgrywki nie miałem żadnych ścięć, nic w każdym razie nie dostrzegłem, ale w samym menu po wyborze wyścigu, możesz sobie poustawiać jakie asysty, poziom trudności itp i w tle ładuje się wyścig. I podczas tego ładowania jak ustawiałem te opcje to miałem ściny.

          Skomentuj

          1. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-09-20 19:39

            Na neogafie piszą, że 1070gtx/980ti bez problemu idzie uzyskać 4K60fps, a jeden 1080ti starcza do 60fps w 8K bez MSAA, ale gra ma problem znany z forza horizon 3 dotyczący wykorzystania CPU i trzeba sobie wyłączyć core0 ... a najlepiej chyba czekać na patcha ;).

            Skomentuj Historia edycji

          2. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-09-20 20:24

            https://youtu.be/YlxVKuda6MI
            Jak widać nawet vega 56 dała radę w 8K (4K+200% resolution scale)

            Skomentuj

          3. Q2hvY2hsaWs8
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-09-20 20:51

            @LuckyNumber
            Będę musiał jeszcze przetestować. W każdym razie, tyle co mi potrzeba to bez problemu śmiga. Ekranu 4K i tak nie mam, więc mi wszystko jedno, a klatki i tak zablokowane na 60.

            Skomentuj

          4. raffal81
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-09-20 20:39

            Po pierwsze przestań pier........

            Myślisz że włączam grę po ty by zapamiętać czy przy LOADINGU coś mi tam zacinało, nie mam co robić i sie spuszczać nad takimi rzeczami.

            Włączyłem detale na ULTRA, 4K 60fps, i wszystko śmigało bez problemu, co mam CI więcej powiedzieć, przepraszam że gra mi śmiga w 4K a tobie nie chce w 2K, nic nie poradzę, kup sobie lepszy komputer.

            Skomentuj

  2. lysycoprobo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-20 17:22

    Przesadzacie panowie ewidentnie
    Mój komputer lenovo gt 620 1gb core2duo e 8400 4gb ddr3 win10 i w 4K na Ultra nie ma spadków poniżej 60 klatek

    Skomentuj

  3. vide cui fidas
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-09-20 18:43

    Grałem w demo i powiem,że nie wygląda to imponująco.Choć sama gra fajna.

    Skomentuj

  4. TruGeek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-21 11:46

    Wiadomo coś czy w grze będzie taki rynek handlowy jak to miało miejsce w FH3?