Na topie

Premiery gier - luty 2016

Autor:
Mateusz Sołtysiak

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry mobilne Gry na konsole Tematyka: Premiery gier

Prawdziwa wiosna w branży gier, właśnie się rozpoczęła. Najbliższe tygodnie spędzimy więc na rozruszaniu szarych komórek i palców.

Czujecie? Tak pachnie wiosna! Prawdziwa wiosna w branży gier, która z nową energią wkracza właśnie w kolejny, tym razem dużo bardziej emocjonujący rok. Zapraszamy na lutowe premiery gier.

AA

Aby zobaczyć poprzednie odcinki zapraszamy do sekcji Premiery Gier.

 

Odsłon: 18231 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij
  1. Nalovp
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-01-29 11:29

    Czekam tylko na dodatek do fallout4...Od tygodnia gram w Master of orion (1993) polecam jak ktoś jeszcze nie grał! grę można pobrać z gog.com.

    Skomentuj

  2. krishna22
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-01-29 11:30

    Dying Light: The Following i American Truck Simulator tylko na to czekam w lutym.

    Skomentuj

  3. prime27pl
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2016-01-29 12:04

    Primal :D

    Skomentuj

  4. AndreoKomp
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2016-01-29 12:41

    Mam pytanie do Mateusza Sołtysiaka lub kogoś z redakcji. Czy w takich comiesięcznych zestawieniach są zawarte wszystkie gry jakie mają premierę w danym miesiącu czy tylko wybrane przez BM gry warte uwagi? Interesują mnie gry tylko na PC i tak się zastanawiam czy przeglądając co miesiąc tylko Wasz comiesięczny materiał, nie umknęły by mi fajne gry.
    Z kolei do czytelników mam pytanie czy zaobserwowaliście taką sytuacje, że wyszła bardzo dobra gra, a w zestawieniu "premiery gier" na BM jej nie było?

    Skomentuj

    1. daker836
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-01-29 14:51

      Przyłączam sie jak najbardziej do pytania:)

      Skomentuj

    2. Maciej Piotrowski
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-01-29 19:29

      Wybieramy najciekawsze naszym zdaniem tytuły. Gdybyśmy mieli brać wszystko co się pojawi (albo bardziej, co powinno się pojawić) materiału starczyłoby na 30 min:)

      Skomentuj Historia edycji

      1. AndreoKomp
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2016-01-29 20:29

        To ja zdecydowanie bardziej byłbym zainteresowany wersją rozszerzoną, czyli taką, która zawierałaby wszystko co powinno się pojawić, ponieważ w tym momencie, żeby zaoszczędzić czas, zrezygnowałbym z obserwowania aktualności na gry-online, a skupił się tylko na comiesięcznym materiale z BM. W tej postaci "premiery gier" nic mi nie ułatwią. Mówi się trudno. Dzięki za odpowiedź :)

        Skomentuj

        1. Maciej Piotrowski
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2016-01-30 14:47

          No tak, ale wówczas w takim materiale ok 60% stanowiłyby indyki. I to niekoniecznie interesujące. Możemy jednak zrobić tak, że nieco rozszerzymy zakres gier. Pytanie, w którą stronę bardziej - konsole (w tym stara generacja) czy PC?

          Skomentuj

          1. AndreoKomp
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2016-01-30 22:19

            Ja bym zrobił tak. Filmik zaczął bym od prezentacji gier na PC, które według Was warte są zagrania lub rzucenia na nie okiem. Na końcu prezentacji każdej z gier poinformowałbym na które konsole gra również jest dostępna. Następnie w jakiś prosty skrótowy sposób poinformowałbym jakie jeszcze gry na PC w danym miesiącu wychodzą.
            Potem przedstawiłbym gry exclusive na poszczególne konsole i również najpierw gry, które według Was warte są zagrania lub rzucenia na nie okiem i potem w jakiś prosty skrótowy sposób poinformowałbym jakie jeszcze gry exclusive wyszły na poszczególne konsole w danym miesiącu.
            Nie zwracałbym uwagę na to ile trwa filmik po to żeby go skracać, tylko żeby pokazać wszystko zgodnie z założonym schematem. Na pewno żaden gracz nie narzekałby na to, że filmik jest długi, bo ile to się nie raz człowiek naczyta i naogląda materiałów na temat nawet jednej pojedynczej gry.
            Moim zdaniem byłby to przejrzysty schemat filmiku i wszystko w nim byłoby zawarte. Po jego obejrzeniu każdy wiedziałby co wyszło w danym miesiącu i na co zwrócić szczególną uwagę.
            Ja byłbym takim filmikiem bardzo zainteresowany :)

            Skomentuj

  5. Kojot321
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-01-29 16:09

    Znowu The Walking Dead od Telltale z murzynką. Anty-bohaterem będzie biały. To jest rasizm!

    Skomentuj

  6. elkamien
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2016-01-29 17:36

    A kiedy W3 "Krew i Wino", kwiecień? Posucha taka, żadnego zwiastuna czy choćby screena...

    Skomentuj

  7. JeRRyF3D
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-01-29 18:26

    Ludzie! Litości! "sprawność... PALCY" !?! Masakra.

    Skomentuj

  8. Tomeg
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-01-30 15:54

    Ciekawe czy znowu dostaniemy źle zoptymalizowanego Assassin'a...

    Skomentuj

    1. Puciek15
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-01-30 16:29

      Tak z ciekawości ktoś w to jeszcze gra i jest zapaleńcem na ten tytuł do tego stopnia że kupuje w dniu premiery ? Ja skończyłem na AC3, próbowałem AC Rouge ale to już ciągle to samo więc podziękuje.

      Skomentuj

  9. kuba223
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-02-01 16:03

    Przedewszyskim nie dajcie sie nabrac na tego Ubisoftowego gniota Primal,ta gra juz była,i nzywala sie Far cry 3 kiedy gralismy w niego z łukiem.W Primal zamienili tylko ludzi na dinozaury i usuneli bron palną.Ubisoftowi mówimy stanowcze NIE.Z gier na ktore czekam i ktore beda dobre to Layers of Fear i Pillars of Ethernity part 2 :)

    Skomentuj

  10. zabuza
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-02-02 11:23

    Ja kupuje w ciemno PvZ 2 oraz Xcoma 2. Poczekam na recki Primala i jeśli bedzie git to beda 3 gry :D i mam grnie na 3-4 miechy :D minimum.