Na topie

Premiery gier - luty 2019

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Najciekawsze premiery gier - co czeka na nas w lutym 2019? Hitów nie zabraknie, zresztą zobaczcie sami. Oto premiery gier lutego!

  • Premiery gier - luty 2019
A A

Zima zaczyna dawać się Wam we znaki? Raz śnieg, raz lód, raz wiatr urywający głowę. W takich warunkach o choróbsko nie trudno. Ale jest i pozytyw - wygrzewając się pod kocem, z kubkiem ciepłej herbaty w dłoni, w ciągu najbliższych kilku tygodniu na nudę narzekać nie będziemy. Bo choć luty na najkrótszy miesiąc w roku to pousadzano w nim takie bomby, że ciężko będzie oderwać się od konsoli czy komputera. Normalnie druga Gwiazdka.

Aby zobaczyć poprzednie odcinki zapraszamy do sekcji Premiery Gier.

Odsłon: 32824 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. KORGAN
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2019-02-01 17:13

    Współczuje tym głosującym na to coś zwane Far Cry... Już FC 5 to dno.

    Skomentuj

    1. DrMjut
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2019-02-01 18:51

      Ja zagłosowałem.
      Dlaczego dno?
      Nigdy nie grałem w Far Cry, a ten co ma wyjść wydaje się ciekawy.

      Skomentuj

    2. Raider0001
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-02-01 20:35

      w parę osób fajnie się grało w FC 5

      Skomentuj

  2. stach122
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-02-01 17:28

    Metro które zdążyłem kupić na steamie, Dirta 2.0 ogram jak zdechnę przy jedynce bo wróciłem :)

    Skomentuj

  3. kombajn
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-01 18:43

    9:50 "czy jest ktoś kto na to nie czekał?" Ja nie czekałem, grałem chwilę w Metro 2033 i odbiłem się od tej gry jak piłka od ściany, nie wiem czemu ale po jakiejś godzinie miałem serdecznie dość odinstalowałem i więcej po nią nie sięgałem. Tak samo z serią Stalker pograłem chwilę w pierwszą część, chwilę w Clear sky i wygląda fajnie ale nie wciąga.

    Skomentuj Historia edycji

    1. Piotrek7
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-01 18:55

      Widocznie nie Twoje klimaty ;). Mnie w Metrze odrzucały jedynie walki z przeciwnikami. Dlatego albo przechodziłem etapy skradając się, albo jak się nie dało, biegnąc 'na pałę' do przodu, byle do checkpoinata :D. Natomiast Stalker to jak dla mnie jedna z najbardziej klimatycznych gier. Przechodząc etapy w laboratoriach lub będąc nocą w otwartych przestrzeniach bardzo się bałem, że coś za chwilę na mnie wyskoczy. Ciągłe pohukiwania, dudnienia i wycie psów budowały świetny klimat grozy. Planuję wrócić do tej gry w lutym, a bieżące propozycje sobie odpuszczam ;).

      Skomentuj

    2. Laothoe
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-03 13:55

      Mnie przy pierwszym podejściu do Stalkera-a zablokował NPC na schodach w piwnicy :) Zostawiłem grę na rok, a jak wróciłem, to tak się wciągnąłem, że przeszedłem wszystkie części. Generalnie niespecjalnie jestem fanem zombie czy innych mutantów, za to wciągnął mnie gęsty rosyjski, ukraiński klimat.
      Tak samo w Metro, gdzie klimat i fabuła jest dużo fajniejsze niż samo eliminowanie przeciwników. Polecam jako alternatywę dla płytkich, kolorowych produkcji dla ludzi z adhd. Można powiedzieć, że Stalker to przeciwieństwo najnowszego Far Cry.

      Skomentuj

      1. kombajn
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-02-03 22:44

        To fajnie, ostatni i jedyny Far Cry który mi się podobał to część druga.

        Skomentuj

  4. cacodemon
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2019-02-02 07:44

    znów nic

    Skomentuj

  5. dnetsky
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-02-02 12:12

    a Subnautica bellow zero to nie obiła WAM się o uszy ?

    Skomentuj

    1. HomeAudio
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-04 11:11

      Wypuścili praktycznie z taką samą mechaniką jak oryginalna Subnautica... i zabrakło trybu VR. Zresztą - nie potrafili poprawić błędów pod VR z pierwszej części (i bezczelnie tłumaczyli że w Below Zero tryb VR rozwala im mechanikę... czy jakoś tak) a są dostępne ZEWNĘTRZNE mod'y które w jedynce poprawiają problemy z VR. Po prostu lamerstwo na maksa! Niech biorą przykład z The Forest!

      Skomentuj

  6. dnetsky
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2019-02-02 12:14

    Większość tych gier jest tak oskryptowanych i zapętlonych że do produkcji ich potrzeba maks 10 osób włączając sprzątaczkę :)

    Skomentuj

  7. pawluto
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-03 15:29

    Tyle gier a nie ma praktycznie w co zagrać...!
    No może tylko Metro...Ale po ruskich to się za wiele dobrego nie spodziewam...

    Skomentuj

  8. patol1984
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-04 09:56

    Czekam na anthem, może coś z tego będzie. Chociaż zapowiada się podobnie jak f76.