Na topie

Project CARS 3 ma nawiązywać do Need for Speed Shift

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Tematyka: wyścigi Producenci: Slightly Mad Studios

Powoli zaczynamy poznawać informacje przybliżające nam Project CARS 3. Gra ma być owocem nauki, jaką wyciągnięto przy poprzednich produkcjach.

 • Project CARS 3 ma nawiązywać do Need for Speed Shift
A A

Przedstawiciele Slightly Mad Studios potwierdzili ostatnio, iż pracują nad Project CARS 3. Chociaż na oficjalną zapowiedź gry cały czas czekamy to już teraz pojawiają się pierwsze informacje na temat tego, czego można się po niej spodziewać.

Spodobają się one tym graczom, którzy dobrze bawili się przy Need for Speed Shift. Ian Bell, CEO Slightly Mad Studios, stwierdził w ostatnim wywiadzie, iż Project CARS 3 może być uznawane za duchowego następcę tego tytułu.

„Przy Project CARS 2 postawiliśmy na ogromną różnorodność przez co mieliśmy nieskończone problemy z balansem rozgrywki. To dla nas solidna lekcja i chociaż nie mamy zamiaru zmniejszać zawartości, wiemy co musimy poprawić, gdzie podejmowaliśmy kiepskie decyzje, które, nazwijmy to, były nieoptymalne. Project CARS 3 będzie bardziej duchowym następcą Need for Speed Shift, przede wszystkim przed dobra, za które wszyscy go pokochali.”

Chodzić może tutaj głównie o symulacyjny model jazdy. Need for Speed Shift to oczywiście gra, którą przygotowało Slightly Mad Studios. Miała swoją premierę w 2009 roku.

Źródło: dsogaming

Odsłon: 2917 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. chotnik2
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2019-01-02 22:20

  Niech zrobią grę o wyściagach po mieście jak NFS U1/2.

  Skomentuj

  1. MarTum
   Oceń komentarz:

   -3    

   Opublikowano: 2019-01-03 00:16

   Gdyby zrobili udany remaster Underground 2 to by zgarnęli mega kokosy. To samo z Most Wanted.

   Skomentuj

   1. Adriian
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-01-03 10:04

    Ta, jasne. Jakby zrobili, to byłby ból d..., że im się nie chciało i odgrzali kotleta, że wszyscy to znają, że stary NSF:U lepszy.

    Skomentuj

 2. randallandhopkirk
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-03 13:25

  PC 2 jest zdecydowanie dobrym krokiem w kierunku solidnego symulatora, jest dużo bliżej ideału jakim jest RRE niż poprzednia część. Nareszcie prowadzenie samochodów stało się sensowne i nie nawiązywało jak jedynka do kiepskich arcadówek. Oczywiście nie jest to gra idealna, bo nieporozumieniem na całej linii było dodanie udziwnień w stylu RX, które ani nie są realistyczne w prowadzeniu ani też nie wiadomo na jakiej zasadzie mają nawiązywać do reszty gry, i do tego fatalnie zbalansowane. Ale i tak dwójka to spory krok do przodu w stosunku do poprzedniej części.

  Skomentuj Historia edycji

 3. freezoid
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-03 19:13

  jeżeli będą się tak wzorować na NFS: shift to bez kierownicy nie ma co nawet podchodzić do tej gry

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!