Na topie

PS3 vs X360 - porówanie grafiki w Vanquish

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Konsole do gier Producenci: SEGA

Konsolowa produkcja TPS ze studia twórców Bayonetty zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. My tymczasem możemy zobaczyć, jak grafika w grze prezentuje się na poszczególnych platformach.

AA
  Warto przeczytać:
 

Vanquish jest trzecioosobową grą akcji, w której fabuła została odsunięta na dalszy plan. Twórcy postawili w niej przede wszystkim na rozrywkę i efekty, co udowadniały już pierwsze trailery i screeny. Platformami docelowymi tego tytułu są konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Kilka miesięcy temu zapowiadano, że to urządzenie Sony jest priorytetową platformą. Niemiecki serwis VideoGamesZone postanowił przeprowadzić porównanie obydwu wersji pod względem graficznym. Na pierwszy rzut oka można nie zauważyć różnic - są niewielkie. Jednak po bardziej wnikliwej analizie wydaje się, że wersja przeznaczona dla użytkowników PS3 rzeczywiście wygląda trochę lepiej. Czy decyzja niemieckich graczy jest słuszna? Zobaczcie sami i porównajcie.

ZOBACZ CAŁĄ GALERIĘ

Źródło: videogameszone.de 

Polecamy artykuły:
Proste Eyefinity - Sapphire Radeon HD 5770 Flex Twoja pamięć podręczna - test 15 pendrive'ów Internetowi terroryści

Odsłon: 15134 Skomentuj newsa
Komentarze

160

Udostępnij
  1. bebcio
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 14:57

    Różnicy jako takiej nie widać. Xbox tak strasznie nie odstaje od PS3 jak widac

    Skomentuj

  2. Dalessi
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 14:57

    Grafika PS3 lepsza.. wystarczy zobaczyć sobie detale na zdjęciu gdzie pisze na gorze Argus-Keln

    Skomentuj

    1. 19arek93
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-13 18:24

      On pisze i pisze od tej 14:57. Coś mu nie idzie.

      Skomentuj

  3. neo937
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 15:01

    Na PS3 jedynie tekstury są troche bardziej wyraźne, za to na X360 wydaje mi się że oshaderowanie jest lepsze.

    Skomentuj

    1. Dexterr
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-13 15:21

      W swoich komentarzach mało co się nie obsrasz tym swoim plajstionem...
      Wyluzuj trochę.

      Skomentuj

        1. cichy81
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-09-13 16:52

          dokładnie. Może Wulfen faworyzuje na każdym kroku PS3 ale nikogo nie obraża więc luz kolego. Wracając do tematu na ps3 widzę lepszą ostrość

          Skomentuj

        2. Dexterr
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-09-13 18:37

          Jak masz takie nawyki to nie musisz tym się chwalić w komentarzach...

          Skomentuj

    2. saddam
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-13 15:25

      Gdzie dokladnie widac te efekty? Na screenach praktycznie nic nie widac, a co dopiero w ruchu.

      Skomentuj

        1. pershing6
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-09-13 17:50

          skoro nie widac roznicy to po co przeplacac?

          Skomentuj

          1. pershing6
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 11:43

            o tak zewnetrzny zasilacz - to cos dlaczego warto kupic ps3

            Skomentuj

          2. mimrod
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 12:10

            Niektórym to może przeszkadzać. Poza tym, to jedna z cech...

            Skomentuj

          3. pershing6
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 19:15

            trzymcie bo padne

            Skomentuj

          4. marqes997
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-10-05 20:23

            Najeżdżacie tak na tego wulfena ja osobiście wole xboxa 360 i co z tego każdy ma swoje zdanie ...

            Skomentuj

          5. gurusong
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-15 10:56

            a właśnie ze warto. prezentuje sie oboktelewizora a nie straszy wielka puchą obok podstawy

            Skomentuj

          6. pershing6
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-15 14:50

            swietnie, jestescie zajebisci

            Skomentuj

    3. SebeekS
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-13 15:39

      Choćby robiły je legendarne studia, na ps3 itak grafika będzie gorsza ^^

      Skomentuj

      1. gilroid
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-13 17:05

        Porównaj dedykowaną na X FORZE i dedykowaną na PS3 GoW3 lub Uncharted 2.
        I jak wypada?

        Skomentuj

        1. Mixtape
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-09-13 17:19

          Jakoś ostatnio to gry na XBOX wyglądają lepiej ;p.Wulfen przypadkiem nikogo nie wyzywa tak jak KILLZONE.Prowokuje wszystkich ale tak żeby nie doprowadzić nikogo to białej nerwicy.To fanboy PS3 z krwi i kości :D

          Skomentuj

          1. KILLZONE3
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 21:37

            Cermamir capie jeden czy ty w ogóle masz pojęcie o GT5 puszczasz tylko brzydkie bąki nic więcej taki prawdziwy mongoł blaszany.

            Skomentuj

          2. Arloza
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 19:11

            Panu już podziękujemy... Może i grał Pan w GT5, a nawet w GT6... Ale gołym okiem widać noobowo-arcadedowe prowadzenie pojazdów w forza kiedy jadąc w zakręcie przy 180 km/h ostro hamujemy, a samochód trzyma swój tor jazdy!! LOL... Grałeś człowieniu w rfactor lub LFS na lepszej kierownicy z FFB? Chyba nie skoro dalej twierdzisz że Forza jest lepsza... Masz w ogóle prawo jazdy? Nawet gry nie trzeba włączać tyko obejrzeć film na YT. I te plastikowe samochody... komiksowe gówno...
            Pomijając grafikę. Wiesz dlaczego GT5 będzie zawsze lepsze od Forzy? Bo storzył je Kaz, a nie nooby marketingowe. Człowiek, który jest fanem motoryzacji. Gra robiona przez fanów dla fanów. Nie produkuj się wiecej na temat GT5 bo słabiutko Ci to idzie, zaoszczędzi to czasu Tobie i nam. Znamy już twoją opinie w tym temacie...
            Pozdarwiam.

            Skomentuj

          3. SoundsGreat
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-16 17:25

            Tylko żę kolega sam zachwalał rFactor i przyznał, że Forza 3 (jak i GT 5) to arcadówki, więc nie wiem co chcesz udowodnić -,-

            Skomentuj

          4. KamiKAzeDBC
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-13 22:37

            @Wulfen ja przyznam tobie rację. Jestem fanem grania na PC ale jak mówić o grafice na XBOX-a i PS3 to ten drugi wygrywa. Grałem we Forze i NFS Undercover na XBOX-a oraz GT5 i NFS Undercover na PS3. XBOX nie ma szans :P

            Skomentuj

          1. SebeekS
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-15 20:05

            Jeśli porównujesz moce tych GPU, to dyskusja z tobą nie ma sensu ... Oczywiście nie mogłeś powiedzieć że jest lepszy w dużym stopniu, jeżeli już to tylko ciuńke

            Skomentuj

      1. Mixtape
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-13 18:24

        To właśnie próbujemy wmówić Wulfenowi ale on nie słucha i dalej broni PS3 jak moher kszyrza pod pałacem :D

        Skomentuj

        1. SebeekS
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-09-14 19:04

          Heheh, dokładnie, i od 3 lat powtarza że ps3 już zaraz przegoni xbox'a :P

          Skomentuj

          1. SoundsGreat
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-16 17:31

            ekhem, PS3 już przegoniło XBOXa :>

            Skomentuj

          1. Promilus
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 07:52

            Ja ci kiedyś udowodniłem, że
            1. MLAA nie jest od Sony ani żadnego studia piszącego gry na PS3.
            2. Jest dalekie od doskonałości (rozmycie w saboteur) - efekt prawie identyczny jak stosowanie wide tent w sterownikach AMD
            3. implementacja może równie dobrze się odbywać na shaderach GPU (co pokazała nvidia z 8600GT dzięki CUDA) albo na CPU innych niż Cell (intel i ich tanie 4 jajowce

            Skomentuj

          2. Promilus
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 16:19

            "to jedyny wniosek z tego taki ze x360 jest na niego za slaby"
            W bardzo dziwny sposób wnioski wyciągasz.

            Skomentuj

          3. SebeekS
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 16:38

            Heheh, no to PS3 musi być baardzo słabiutkie, skoro w większości gier xbox ma 2xaa/4xaa a ps3 tylko qaa/noaa :P

            Skomentuj

          4. Promilus
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 23:27

            Typical execution times are 3.79 ms on Xbox 360 and 0.44 ms on a nVIDIA GeForce 9800 GTX+, for a resolution of 720p.
            Tak - to o MLAA :)
            http://www.iryokufx.com/mlaa/
            Żeby było śmieszniej jest to odpalone NA XENOSIE, a nie XENONIE. Jak widać możliwość jest, w którą ty od początku nie wierzyłeś... albo inaczej, wierzyłeś że sony santa monica dokonało cudu i tylko magiczny cell potrafi takie rzeczy ;)

            Skomentuj

          5. Promilus
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-15 09:21

            Skoro można odpalić w ogóle to można zrobić i w grze. Teraz pytanie czemu nikt tego nie robi... bo to, że xbox jest za słaby już wyżej wykluczono :P

            Skomentuj

          6. Promilus
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-16 08:41

            Ty potrafisz czytać? 3.79ms w hd ready. SPE Cella robią to samo w 4ms. To gdzie ta niby przepaść?
            Dalej (TFU2)
            [DLAA (Directionally Localized Anti-Aliasing) - our custom anti-aliasing algorithm implemented in Star Wars : The Force Unleashed 2. In terms of picture quality it is comparable with MLAA, but due to perception based probabilistic nature it features high temporal stability and implemented on both the GPU (X360, PC) and PS3 SPUs ]
            Czyt. wyrabia się bezproblemowo. I twoje zdanie nie zmieni faktów.

            Skomentuj

    4. RafiXII
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-17 19:55

      sam napisz grę ona będzie hiper super duper odjechana na twoim ps3 Piii fanboy

      Skomentuj

  4. Czaszka
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 15:15

    Możliwe że nawet nie same tekstury co po porstu ostrość obrazu. Chyba że to jest blur.

    Skomentuj

      1. SebeekS
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-13 15:37

        http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241
        Faktycznie, tak jak zwykle xbox ma niższą rozdzielczość natywną ... Szkoda że tylko w 5% grach ...

        Skomentuj

        1. Czaszka
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-09-13 16:17

          A gdzie to wspaniałe full hd na ps3? :P

          Skomentuj

          1. Szymon331
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-13 16:30

            Poszło do karczmy pod Radiatorem i schlało się w trupa ;)

            Skomentuj

          1. SebeekS
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 16:39

            Oczywiście podane same przykłady złe, Wulfen nie wiem, fanbojowstwo PS3 przesłania ci oczy ...

            Skomentuj

      2. Czaszka
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-13 16:18

        Z tego forum co podał Sebeeks wynika że obie gry mają taką samą rozdzielczość.

        Skomentuj

      3. Czaszka
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-13 16:19

        Z tego forum co podał Sebeeks wynika że obie gry mają taką samą rozdzielczość.

        Skomentuj

  5. Atak_Snajpera
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 15:17

    Jeden pies czy pley czy ix. Wygląda to tak samo.

    Skomentuj

    1. Szymon331
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-13 16:31

      Zgadzam się ale wojna konsolowo-konsolowa i PCtowo-konsolowa wisi ponownie na włosklu. Nioh nioh nioh ;)

      Skomentuj

    1. tomcug
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-13 15:35

      No jasne, tylko to XBOX posiada sporo wydajniejszą i wspierającą DX 10 grafikę :P.

      Skomentuj

      1. JoHnNy08PL
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-13 16:28

        Mój 4850 sobie w DX10 nie radzi, to myślisz że jakiś stare badziewie z xboxa obsłuży te efekty...? Nie sadzę...

        Skomentuj

        1. Szymon331
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-09-13 16:32

          E tam. Obsłuży stare badziewie z Xboxa DX10. Nawet DX11 tylko że ten pierwszy w rozdzielczości 300x200 a ten drugi 100x70 ;)

          Skomentuj

          1. Promilus
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-13 19:49

            Nigdzie tak kłamco nie napisałem. Tesselacja to konkretny algorytm zaszyty w krzemie. Jeśli sądzisz, że cała zabawa polega na 64x zagęszczeniu siatki (max DX11/OGL4) to muszę uznać że jesteś półgłówkiem. Jeśli wydaje ci się, że tesselacja to kolejny efekt mający podwyższać jakość kosztem wydajności to też muszę uznać że jesteś półgłówkiem. Rozszerzenie OGL 2.1 GL_AMD_VERTEX_SHADER_TESSELATOR działa choćby w MAYA i widać efekty - a to jest dokładnie to samo co robi HW w Xboxie. Tak, praktycznie ten sam tesselator jest w Xenosie, HD2900 czy 4890, ale tego taki kłamczuszek jak ty pewnie nie wie.

            Skomentuj

          2. Promilus
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-13 20:47

            A czemu miałby sobie nie radzić? Toż i radeon 8500 sobie radzi. Kwestia jak się tego używa. Bo jeśli się używa z głową jak truform w Half Life czy Command and Conquer Renegade to jest git majonez. A jak się robi silniczek po to by nieco przejaskrawić pewne rzeczy (stone giant, heaven) to potem sobie jeden z drugim ciemniakiem myśli, że tesselacja powoduje spadek wydajności. Błąd - prawidłowe nie jest porównanie wydajności 100k wielokątów kontra 100k z tesselacją 10x, a właśnie 1mln wielokątów kontra 100k z tesselacją 10x. Tesselacja oszczędza pasmo pamięci, interfejsu jak i czas proca. A dlaczego jej jakoś się specjalnie nie stosowało? 1. multiplatformówki i brak tesselacji w DX10 oraz w OGL tylko dla AMD Firepro, firestream i firegl przez dłuższy czas (dopiero niedawno dla zwykłych radków). 2. uboższe modele poddawane na xboxie tesselacji i tak musiałyby w wersji na playa być wzbogacone - po co skoro można równie szczegółowe dać na obie konsole i mieć mniej roboty. Tak, to nie xbox ogranicza ps3 a ps3 xboxa - w tym konkretnym aspekcie.

            Skomentuj

    2. aendrju
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-13 17:36

      wulfen ziomku dawno mnie tu nie było :) co do wypowiedzi że xbox ogranicza ps3 to się do końca nie zgodzę.

      Czasem są to zielone, dużo zielonych np GTA4. pamiętasz jeszcze może o tym? jeśli tak to opisz nieuświadomionym jak to tam wyglądało.

      Skomentuj

    3. Fr3aKy
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-13 20:35

      Heh to, że xbox ogranicza sp3 to potrafisz przyznać (choć według mnie to nie prawda ;)). Ale już to, że konsole ograniczają pc to już Ci nie przejdzie przez gardło :)

      Skomentuj

  6. SebeekS
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 15:40

    Nie no bez jaj, wchodzę sobie, kilka minut od tematu a wulfen już 40 komentarzy wpisał :P
    Wulfen idź graj sobie już na swoim mistycznym plejshicie, bo twoje komentarze przestają być zabawne ... Są już żałosne ...

    Skomentuj

    1. JoHnNy08PL
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-13 16:29

      I to ty tutaj bardziej wychodzisz na fanboya, tylko że M$...

      Skomentuj

    2. Szymon331
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-13 16:33

      Nie krytykuj Wulfena. On jest tu ikoną na benchmark.pl (przynajmniej do czasu aż nie zacznie obrażać ludzi)

      Skomentuj

    3. KILLZONE3
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-13 17:05

      Nie długo na tym mistycznym sprzęcie zobaczysz sobie GT5 i przestaniesz puszczać brzydkie bąki.
      Przecież to jest oczywiste że przez multiplatformowość wersja na PS3 jest zawsze ograniczana a taki xklocek nawet nie ma exa który by przebij graficznie te z PS3 i dziękuje za uwagę.

      Wystarczy zobaczyć Mafie2 na PS3 jak to pepiki spartolili grę w kwestii grafiki to jest dopiero żałosne.
      Lenistwo i nie udolność programowania pod Cell'a w PS3.
      Dobra będzie tego GT5 w akcji:)

      http://www.youtube.com/watch?v=Npa_gGGKvDk&feature=related

      Tryb nocny zrywa beret.

      Skomentuj

      1. Mixtape
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-13 17:23

        ojojoj za trzecie konto będzie ban.Widać, że urlop przedłużamy :)

        Skomentuj

        1. adivxv5
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-09-13 18:21

          gdy ma zmienne IP może sobie takich killzoników stworzyć 78266546

          Skomentuj

  7. Thorin49
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 15:43

    W tym wypadku grafika jest minimalnie lepsza na PS3 - aczkolwiek można to dopiero zauważyć przyglądając się dokładnie statycznej klatce.
    Reasumując - w czasie gry i tak tych różnic nikt nie zauważy.

    Skomentuj

      1. Szymon331
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-13 16:35

        Między konsolami a PCtem zobaczy się różnicę. Szczególnie posiadając mocny komputer. Na konsoli będzie max720p na PCcie Full HD albo nawet FullHDx3 na Radeonach.

        Skomentuj

        1. kbrbabzbtb
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-09-13 16:39

          Nie wiem jak inni ale ja nawet jednym okiem przymknietym do połowy zauważe różnice pomiędzy konsolami, a PC. Wysarczy wrzucić sobie takie gry jak bioshock, gears of war, metro 2033. Jak ktoś nie widzi różnicy to już chyba kwestia polityki nie wzroku ;)

          Natomiast między xbox 360, a ps3 to zazwyczaj różnice są kosmetyczne co pozwala mi domniemywać, że oba "demony" dysponują zbliżoną mocą :)

          Skomentuj

          1. kbrbabzbtb
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-13 17:22

            Jak nie widzisz różnicy w grach pomiędzy PC, a konsolami to jakim cudem dostrzegasz ogromne różnice pomiędzy xbox, a ps3 pozostaje dla mnie zagadką.

            Skomentuj

          2. Woland
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-13 17:47

            Mam Bioshocka na PC oraz PS3 i faktycznie grafika jest nieco ładniejsza na piecu (ale niewiele), za to wersja pc jest totalnie niestabilna i nie da się w nią grac na mojej konfiguracji(skopana konwersja z xboxa chyba). Żałuje, ze wydałem kasę na oryginał w wersji PC.
            Zgodzę się, że wersje PC maja lepsza grafikę, ale często maja inne problemy np. Dark Sector nie wyświetla poprawnie rozdzielczości panoramicznych, Stranglehold czy Quantum Of Solace nie obsługują pada itp.

            Skomentuj

          3. pershing6
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-15 21:31

            spokojnie bo Ci YLOD na ekranie wysypie i kogos taboretem zaatakujesz :P

            Skomentuj

          4. Polski Gracz
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-13 22:20

            Ale za to gears of war 3 wygląda lepiej niż uncharted 2 i killzone 3

            gearsy;
            http://www.gamezilla.pl/sites/default/files/gallery/[nid]/gears_of_war_3_44.jpg

            a tu uncharted
            http://playstationlifestyle.net/wp-content/uploads/2009/06/uncharted-2-hd-header.jpg

            i killzone 3
            http://www.gamezilla.pl/sites/default/files/gallery/[nid]/killzone_3_25_3.jpg

            Skomentuj

  8. b1tzz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 16:07

    Gry wyglądają identycznie, choć x-owa wersja ma lepszej rozdzielczości cienie, na screenie nr. 2.

    Skomentuj

  9. impulse_101
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 16:12

    To porównywanie PS3 vs Xboxa przypomina trochę wybór farby w Castoramie ..."bananowa żółci" czy "słoneczny poranek" a obie wyglądają tak samo ;d
    Dajcie sobie spokój z takimi niuansami..

    Skomentuj

    1. Szymon331
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-13 16:36

      Wydaje mi się że tu właśnie o to chodzi. O brak różnic a nie o to by pokazać wyższość którejś z konstrukcji.

      Skomentuj

    2. Maksym Słomski
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-13 16:39

      Mądrze gadać. Polać mu! :P

      Skomentuj

      1. Maksym Słomski
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-13 16:39

        *gada!

        Skomentuj

  10. Gasek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 16:13

    Mi się ta grafika wcale nie podoba..

    Skomentuj

  11. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 16:44

    Wresja na xboxa 360 ma ładniejsze cienie. Większych różnic brak.

    Skomentuj

      1. Polski Gracz
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-13 17:02

        Zdjęcie numer 2.

        Skomentuj

          1. Polski Gracz
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-13 17:09

            Chodzi mi o oświetlenie, źle sie wysłowiłem.

            Skomentuj

          2. Polski Gracz
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-13 17:25

            Ja tylko twierdze że wersja na xboxa jest troche ładniejsza od ps3. Oczywiście pc jest najlepszy.

            Skomentuj

          3. JoHnNy08PL
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-13 21:18

            "Myślę, że dopiero Crysis2 pokaże znaczną ewolucję jakości grafiki i ustanowi kolejną poprzeczkę. A póki co, to szału nie ma."

            A ja myślę że się mylisz :P
            Najlepsze są właśnie exy, a tak robione pod konsole i PC to ... a nie grafika

            Skomentuj

          4. Szymon331
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 21:06

            Ciekawe skąd wziąłeś telewizor 40' o rozdzielczości 1920x1200...?

            Skomentuj

  12. ryhard
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 16:53

    pięknie rozmazana grafika na tych konsolach nie ma co..może na 15 calowych monitorach była by bardziej ostra lecz na 42 LCD to musi być totalna porażka!

    Skomentuj

    1. gilroid
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-13 17:08

      Ta sama rozdzielczość? (15 cali nie ma FHD). Różnicy nie widać, grałem na PS na 24' i na 42' i nie ma różnicy w grafice.

      Skomentuj

      1. saddam
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-13 17:37

        Sa 15,6" 1080p i 15,4" 1200p.

        Skomentuj

      2. saddam
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-13 17:38

        I po co komu FHD do gierek, ktore ledno chodza w 1280x720p?

        Skomentuj

    2. SoundsGreat
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-16 17:40

      Kolego, zanim zaczniesz wypowiadać się o rozdzielczościach i wielkościach ekranów radzę nieco bardziej zagłębić się w temacie...

      Czy monitor ma 15 cali czy 50 - to bez różnicy - liczy się odległość od ekranu, rozdzielczość obrazu i wielkość ekranu na raz - dopiero mając te 3 wartości możemy rozmawiać o wielkościach.

      Skomentuj

  13. Dwd89
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 18:49

    mam Ps3 i mam mocnego Pc'ta. nad Xboxem tez sie zastanawialem ale ten to najbiedniejszy jest... Pad na kablu ? :D heheh :D

    Ps3 trzymię chyba tylko dla bluraya ... na kompie by trzeba strasznie grzebać w ustawieniach dzwieku/kodekach/sterownikach żeby uzyskać dobry dzwiek przestrzenny. Na Ps3 odpalam film i oglądam na moim ekranie, plazma 50 cali Tx-P50GW20E. Więc liczy się dla mnie najwyższa jakość. Zauwazyłem tez że zaczyna mi się jako tako podobać ten pad na bf z wibracjami :D

    Ale mimo wszystko, nie porównujcie grafiki z konsol do Pc'ta bo Konsola za 1500 zł nie da Ci takiej grafiki jak PC za 1500 zł :)

    Konsole powinny kosztować ok 400-500 zł zeby być konkurencją dla PC'tów.

    Porównajcie Grida na pc i na ps3 :) uderzenie w kartonowe pudła na PS3 to zderzenie ze ścianą. Na PC'ie roztrzaskasz je na tysiac kawalkow i zasuwasz dalej.

    Dla fanów wyścigów polecam RFactora na PC'ta z G25. Może za niedlugo będe mógł porównać tą FENOMENALNĄ rozrywkę do GT5. Tylko na jailbreaka skutecznego trzeba poczekać hihihihi :D.

    W każdym bądź razie, gdyby konsole były lepsze niż Pcty to mocnych pecetów byłoby coraz mniej i całe piractwo byłoby na konsolach.

    A teraz z racji że PCty sa najlepsze z całej trójki i dają największe możliwości to 90% piractwa siedzi na Pc'tach.

    Ja też życze konsolom żeby zdechły ! :)

    Skomentuj

  14. jonny2003
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 19:01

    Ja tam polecam stronkę eurogamer i ich porównania, a jest ich masa. 95% gier multiplatformowych na X360 wygląda lepiej...
    http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-hawx-2-face-off

    Skomentuj

  15. mrowczak
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 19:19

    Miałem jak każdy konsolowy hejter (zwłaszcza gier tego typu (tragedia)), obsmarować i tą produkcję i te konsole bezwartościowej rozrywki (serio, nowe pokolenia graczy faworyzują coraz gorsze gry, a już w połowie drogi do PS3 nie było różowo). Ale patrząc ile tu troli i fanboy'ów ( w sumie to samo) dam sobie spokój.

    Skomentuj

  16. kbrbabzbtb
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 20:34

    Najlepszy okres to były czasy quake, później doom 2 i unreal, następnie half-life i...aż do okresu doom 3 i half-life 2. To był okres kiedy gry najmocniej i najszybciej się rozwijały w kwestii jakości grafiki. Co chwila wychodziło coś pięknego. Unreal to był przełom jakiego już nie uświadczysz w tej branży.

    Teraz w czasach konsol każda gra, która wychodzi jest pod względem grafiki mniej więcej taka sama. I nie ma co się temu dziwić, w konsoli nie wymienisz procesora na lepszy i karty graficznej więc granice tego co można pokazać się szybko osiąga. A najbardziej na konsolizacji rynku stracił pc bo można by na niego robić rewelacyjne gry, a tak wychodzi tylko to co udało się sportować z konsol. Można powiedzieć - okruchy ze stołu konsol ;)

    I pc będzie już tak funkcjonował, jako trzeci w kolejce do gier i z zerową ilością pc exclusive. Nie da się utrzymać firmy na rynku robiąc exclusivy na pc i sprzedając ich powiedzmy 10% z powodu piractwa podczas gdy konkurencja robi na konsole i sprzedaje 70%.

    Skomentuj

  17. jasio20
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 21:07

    Różnic praktycznie nie ma, kto normalny przygląda się czemuś czego praktycznie nie widać podczas gry.Nie mówię o ostrości , która jest lepsza na xboxie.

    Skomentuj

  18. JoHnNy08PL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 21:21

    Ogólnie i grafika i gra jest do dupy, gra typu IPIS - idź prosto i szczelaj...

    Skomentuj

  19. Gulczkwas1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 22:10

    kiła...bo jeszcze za czasów iksa 1 i ps2 to było co komentować...

    Skomentuj

  20. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 22:23

    Co do mocy konsol. Gears of war 3 vs uncharted 2 i killzone 3.

    gears of war 3
    http://www.gamezilla.pl/sites/default/files/gallery/[nid]/gears_of_war_3_44.jpg

    uncharted 2
    http://playstationlifestyle.net/wp-content/uploads/2009/06/uncharted-2-hd-header.jpg

    killzone 3
    http://www.gamezilla.pl/sites/default/files/gallery/[nid]/killzone_3_25_3.jpg

    Gearsy zdecydowanie najładniejsze.

    Skomentuj

      1. Polski Gracz
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-14 08:19

        Ale ten screen co ja wrzuciłem to gameplay, a ten co ty to render. Gears na gameplayu wygląda lepiej niż killzone 3 na renderach, to niepodlega żadnej dyskusji.

        Skomentuj

      2. Polski Gracz
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-14 08:42

        Przypomnij sobie rendery killzone 3 z targów e3. Wymiękają z gamepleyem gearsów. I gdzie ta nieosiągalna moc cella? Nic z niej niezostało, takie są fakty.

        Skomentuj

          1. Polski Gracz
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 15:31

            To sobie przypomnij te z e3 co sie rospisywałeś że killzone 3 bedzie ładniejsze od uncharted 2 a potem gameplay i czar prysł. Gearsy mają wyższą roździelczość tekstur niż uncharted 2, uncharted 2 było lepsze tylko w oświetleniu teraz w gearsach poprawili oświetlenie i kolory, wygląda super.

            Skomentuj

          2. Polski Gracz
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 15:34

            Njpierw piszesz że filmiki z youtuba nie oddają jakości grafiki a potem sam jakieś kiepskiej jakości wrzucasz. U ciebie to chyba jak wiatr zawieje, byle by wyszło na twoje.

            Skomentuj

          3. Polski Gracz
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 17:01

            Nie, nie chcę wojny na filmiki z yt na razie to ty zaczołeś wrzucać filmiki, ja nie wrzuciłem ani jednego, za to screeny pokazują wyższą rozdzielczość tekstur w gearsach 3 niż w killzone 3 i uncharted 2.

            Skomentuj

  21. KILLZONE3
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-13 23:24

    Próbujesz wilka z lasu wywołać Polski graczu to ci się udało i tylko to bo reszta co napisałeś to same farmazony chyba tak specjalnie bo sam wiesz jaka jest prawda.

    Ale wiadomo gdzie jesteśmy na portalu blaszanych głów PC+xkloc dwa bratanki microshitu.


    Ktoś o zdrowych zmysłach i znający się na grafice powie ci chłopie że jest inaczej i po co się sam oszukujesz żeby poprawić sobie samo poczucie zakapiora blaszanego z xkolcem na czele.

    Śmieszni jesteście na razie żadna gra nie przebiła poziomem graficznym takiego Uncharted2 a tuż tuż zbliża się masakra GT5 i Killzone3 bez komentarza...

    Wulfen zobacz w jakiej są desperacji żeby pisać takie bajki.

    Dziękuje za uwagę :)

    Skomentuj

      1. KILLZONE3
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-14 00:32

        Tak na koniec dość blaszanej ślepoty a cermamir obrócił się w ceramikę i udaję Quaka3 i tak ma.

        Dobra Wulfen co po nie którzy są w takiej desperacji że zaklinają samych siebie.

        He.

        Dobranoc.

        Skomentuj

        1. Promilus
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-09-14 07:55

          Nie trzeba geniuszu by zobaczyć tekstury i porównać z jaką epoką mamy do czynienia. Te tekstury które ogląda się śmigając po pociągu to żenada... ale nie, super postacie i zajebiaszczy śnieg tworzą z gry mega graficznego potwora...mhmm...

          Skomentuj

          1. Promilus
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 14:35

            Jak na YT w HD wyglądały gorzej niż w JK:JA SD to chyba o czymś świadczy...jak dla ciebie skrzynia będąca paroma plamami to wyrazista tesktura to żal mi, że masz tak konkretne upośledzenie wzroku. Zardzewiała platforma wioząca te skrzynie też pięknie nie wygląda. Skupili się graficy na modelach postaci resztę olewając ciepłym moczem i to widać. Takiego czegoś nie zauważysz np. w takim SW:TFU, baa, nawet stary PCtowy KotOR 1 był pod względem tekstur na trzeciorzędnych obiektach bardziej dopracowany.

            Skomentuj

          2. Promilus
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 16:18

            A czy ja coś pisałem o crysis?
            http://www.gametrailers.com/video/pax-09-uncharted-2/55527
            Moment gdy chowa się kolo za skrzynią i strzela do bandziorów. Wieko skrzyni - no tekstura zajebiaszcza jak cholera (~20s). ~38s to kremowe coś, jakaś dykta jak sądzę... normalnie szok! 55s - stal i nity... ja cie pierdu! 01:45 - drabinka i otwarcie wagonu - to wprost z Tactical Opsa - z przed 10 lat chyba :P 02:35 - to metalowe pudło graficznie przypomina skrzynie z Jedi Academy... jakby nie było leciwej już gry. 02:39 - te drzwi z pokrętłem... cud techniki... 03:00 wnętrze wagonu...to samo. tylko kolorowe ciapki rozmazane. 03:05 tory, szyny, obelkowanie - cud miód i fistaszki. 03:10 - czym on się trzyma? Nadgarstkiem? :>
            Ok, pośmiałem się, ale teraz serio. Wiesz czym się różni to co uwypukliłem od tych gier które wcześniej wspomniałem? Niczym szczególnym, szczegółowość tekstur jest bardzo podobna. Ciebie się to może i podoba, bo są w miarę dobrze pixel shadery napisane, ale shadery NIE poprawią jakości tekstur. Do gier PC czasem wychodzą texture packi, do PS3 raczej nie wyjdą.

            Skomentuj

          3. Promilus
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 17:35

            "uncharted 2 ma bardzo dobre texturki czy ci sie to podoba czy nie a te twoje proby wykazania ze jest inaczej sa zalosne."
            Pokazałem fragment nad którym wszyscy pieli z zachwytu... Teraz pytanie, na blurayu nie zmieściły się lepsze tekstury dla tych przypadków które pokazałem?

            http://img801.imageshack.us/img801/3515/dupar.jpg
            To jest z TO:AoT gry 8 letniej na jeszcze starszym silniku graficznym (ut). Pokazałem, że w wielu miejscach twojego "czarnego konia PS3" są właśnie takie tekstury. Takie kupowate. Archaiczne. A ty że coś próbuję udowodnić i że jest to żałosne. Nic nie próbuję, ja już to udowodniłem Żałosne to są twoje próby zaprzeczania faktom, a żeby tylko... Żałosne są twoje próby zrobienia z siebie wielkiego guru, grafika z wieloletnim stażem. Pierwszy z brzegu grafik pokaże w Uncharted 2 10x tyle kupowatych tekstur! Nie, bynajmniej nie jest to kwestia uwalenia PS3 albo tego tytułu. Po prostu nie wszystko można załatwić shaderami, a skoro na blurayu miejsce jest to czemu nie ma tego w grze? Ano może TMU by się nie wyrobiły, albo pamięci brakło... widać dużo więcej wycisnąć jednak się nie da.

            Skomentuj

          4. KILLZONE3
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-14 21:47

            Żałośni są Wulfen można tak pieprzyć nawet nie widzieli na własne oczy U2.
            Szkoda słów i dupa znają się na grafice blaszanym to już na mózg się rzuca bo wiedzą jak jest bo na pewno nie są tacy głupi czy ślepi.

            Skomentuj

          5. Promilus
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-15 09:18

            Oczywiście. Nawet w wiedźminie się zdarzają ;) I mam prawo powiedzieć że to są słabe tekstury. Nie ma gry która rzeczywiście graficznie by mnie zachwyciła. Crysis też nią nie był. Był dobry, ale bez przesady. Lepsze oświetlenie i cienie nie zmienią dupowatych tekstur. Ja po prostu nie rozumiem jak można zachwycać się "super grafiką" gdy od lat szczegółowość tekstur praktycznie się nie zmieniła, a jedyne co jest lepsze to właśnie cieniowanie. To tak jakbyś na słabą farbę dał zajebiaszczy lakier. Environmental bump mapping, normal mapping, parallax mapping, displacement mapping... kurna od parady to jest? Ja rozumiem, im (grafikom) się po prostu nie chce robić po 3 tekstury na jeden model...a takie rzeczy już ATI przewidywało w okolicach 2000r. I co się zmieniło? Nic. Dalej lipa, a ludzie to łykają jakby cuda były.

            Skomentuj

      2. cichy81
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-14 21:59

        A killzone3 co wpadnie to tylko pisze o tym że zbliża się masakra GT5 i killzone 3 hehe :D ale spoko się was czyta

        Skomentuj

        1. KILLZONE3
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-09-14 23:29

          Bo tak to już jest masakra i co w tym dziwnego cichociemny.
          Ty za to nie uświadczysz na swoim piecku takiej gry i grafiki bo nawet nie masz takiego tytułu żeby porównać tym bardziej przebić graficznie taką pozycje jak GT.

          Skomentuj

          1. cichy81
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2010-09-15 20:26

            No proszę. Nic innego nie potrafisz jak tylko obrażać wszystkich po kolei. Nie dziwie się że bany łapiesz. Obstawiam że masz wiek w przedziale 10-15 lat a PS3 widziałeś u kolegi

            Skomentuj

    1. Polski Gracz
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-14 08:43

      Killzone 3 w żadnym elemencie nie wygląda lepiej niż uncharted 2, nawet na renderach i tu cie boli.

      Skomentuj

  22. robgrab
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-14 07:55

    Mi te komentarze przypominaja czasy wojny atari 65 vs c64 :). A wracajac do tematu to nie widze zabardzo roznic miedzy ps3 a xbox. Ale powiem tyle ze mam x'a i gralem w demko tego. Jest to tak dynamiczna gra ze naprawde nikt podczas rozgrywki nie ma czasu przygladac sie szczegolowosci grafiki. Demko bardzo mi sie podobalo. A x'a kupilem sobie bo mi sie bardzo spodobal w wersji slim i teraz mimo ze mam mocnego kompa to gram tylko na konsoli(fakt ze troche musialem przywyknac do hd bo do tej pory kompa mialem podlaczonego do tv i gralem w fHD z aax4 i af16) bo gry to nie tylko grafika, dla mnie najwazniejsza jest grywalnosc i sterowanie

    Skomentuj

  23. br4tp1t
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-14 08:36

    wojny w komentarzach zawsze byly i beda;) Ja tylko nie rozumiem, czemu ludzie ida az tak w zaparte... PC ma grafike najlepsza i tu nie ma dwoch zdan, zreszta jak GPU z x'a lub ps3 ktory ma juz pare dobrych lat, ma byc lepszy od najnowszych kart grafiki pod PC ? tu sama karta jest 3x drozsza niz cale pudelko do grania i wydajnosciowo tez tak jest. Natomiast sa inne problemy PC'a.. nikt nie robi sensownych gierek no moze FPSy jakies sa, ale wymiencie mi tytuly w ktorych mozna grac na TV z padem w reku.... Ja wlasnie dlatego kupilem PS3, bo nie mialem w co grac na PCta, a szczegolnie juz na 2 osoby jak znajomi wpadna na piwko. Co za roznica tez czy ps3 czy x ma lepsza grafike? w grach nie ma czasu tego ogoladac, bo kto zwraca uwage czy widac jakis piksel czy nie, ja tam wole w tym czasei sie relaksowac normalnym graniem. A ps3 kupilem dla takich tytulow jak GoW3, Havy Rain, Uncharted 2 i nie dlatego ze jest w nich ladna grafika, tylko dlatego ze ciekna miodnoscia

    Skomentuj

  24. OBoloG
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-14 08:49

    Cermamir to że Wulfen jest funboyem sony to już od dawna wiedziałem ale Ty go przebijasz na głowę, Wulfen z tych linków co zapodał - wyraźnie na nich widać przewagę GT5 jeśli chodzi o wygląd modeli a i fizyka jazdy jest bardzo dobra bo akurat fizyka zniszczeń to całkiem inna sprawa. Wygląd otoczenia w GT5 nie jest faktycznie zbyt szczegółowy ale prawda jest taka że wyścigi samochodowe odbywają się na torach wyścigowych a nie wiejskich, prowincjonalnych, klepanych dróżkach gdzie sobie podziwiasz widoczki.
    Sam mam PS3 i GT5 Prologue i w mediamarkt na stoisku z konsolami miałem okazję zagrać w Forza3 i przyznam że gra jest naprawdę świetną arkadówką ala NFS, ale jeszcze nie jest to pólka GT5 i chyba długo nie będzie. Zresztą wyjdzie finalna wersja GT5 to zobaczymy.
    Ceramir ma problem z antyaliasingiem na PS3 a raczej jego brakiem w niektórych grach ale akurat przy rozdzielczości HD to nie jest problemem bo siedzi się zazwyczaj kilka metrów od TV i nie dość że wtedy nie widać ząbków to obraz zyskuje bo jest ostrzejszy. Ja korzystam z 50" plasmy samsunga i siedzę w odległości ok. 3.5 m od tv a Ty ceramir na czym podłączoną miałeś PS3? lol szkoda słów.

    Skomentuj

    1. br4tp1t
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-14 09:11

      moze jego HDMI to Euro ;P

      Skomentuj

    2. cichy81
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-14 22:03

      po jakiego ch... kupować wielki telewizor FHD i siedzieć 4 metry od niego. To lepiej się opłaca kupić 26" i usiąść bliżej a i mniej miejsca zajmuje :)

      Skomentuj

      1. OBoloG
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-14 23:19

        Cichy człowieku nie osłabiaj mnie, równie dobrze ja mogę Ci zadać pytanie czemu siedząc wygodnie w fotelu mam taszczyć przed niego stolik na którym metr od siebie postawie 50" 1080i TV bo taki mam (to plasma nie lcd więc jest I a nie P). Itak z takiej odległości nie ogarnąłbym takiej przestrzeni nie wspominając o tym że 1080i to za mała rozdzielczość jak by była 3x większa to już prędzej. A jak komuś mało albo ma problemy ze wzrokiem to projektor sobie zapodać i będzie git majonez.

        Skomentuj

        1. cichy81
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-09-15 20:29

          hehe no może i tak :) kto co lubi. Ja lubie blisko siedzieć przy dużej przekątnej

          Skomentuj

  25. almon
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-14 15:07

    i znowu ci od ps3 gówna są, pierwszy woj orgazm przeżyli przy ps3 :D

    Skomentuj

    1. KILLZONE3
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-14 21:56

      Już żeś błysnął inteligencją mongole blaszany.

      Skomentuj

      1. Rekuto
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-16 12:01

        Morda cwelu nastoletni.

        Skomentuj

        1. SoundsGreat
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-09-16 17:45

          ... xD aż się dziwię że nikt tego jeszcze "nie ruszył" :P

          Skomentuj

  26. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-14 15:39

    Widać dynamiczną akcje, ty pokazywałeś statyczne screeny z killzone3 z jednym przeciwnikiem na wprost który świeci oczami i nic nie robi zamrożony i twierdziłeś ze to nie są rendery. Śmieszne.

    Skomentuj

  27. Ujemny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-14 18:38

    "Jednak po bardziej wnikliwej analizie wydaje się, że wersja przeznaczona dla użytkowników PS3 rzeczywiście wygląda trochę lepiej." Trochę zamieniłbym na minimalnie, co przy ciągłej, dynamicznej rozgrywce jest kompletnie nie do zauważenia. Trochę więcej pudru tam, trochę mniej tutaj, etc.

    Sama powyższa dyskusja nie ma sensu. Ludzie powinniście się zjednoczyć w imię tworzenia przez producentów lepszych gier. Tracicie siły na wzajemne oszczerstwa, a produkty trafiające na nasz wspólny rynek były, są i będą marne. Piszę o ogólnej sytuacji. Obecnie albo coś jest dobre, ale marne...

    Skomentuj

  28. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-14 22:31

    Wulfen, kiedys uwazalem ze piszesz nawet z sensem, przyznajac czesto racje, ale tym porownaniem forzy do gt5 to lekko przesadziles ;]

    Fizyka w FORZA 3 jest o niebo lepsza niz w GT5, seria gran turismo byla wielka, do czasu kiedy wyszly NEXT GENY, mamy juz 5 czesc GT a fizyka ciagle ta sama, niestety.

    Gralem w GT5 i gram na co dzień w FORZA 3, wiem co pisze bo widze to na wlasne oczy, fizyka jest sporo lepsza w FORZA 3.

    Co do samochodow, przyznam racje WULFENOWI, sa naprawde ladniejsze w GT5, ale to wszystko, nic wiecej nie wyglada lepiej w gran turismo.

    Wiec prosze Cie WULFEN pogodz sie z tym, PS3 nie jest takie boskie, x360 i ps3 to sa podobne konsole, na jednej potrafia zrobic fajna gre i na drugiej, to juz zalezy jak sie programista bedzie chcialo i za pewne ile kasy dostana :)))))

    Piszesz czesto o PS3 jak by to byla tak zaawansowana konsola ze x360 przy niej to atari :))) a mozliwosci maja podobne :)

    Skomentuj

    1. KILLZONE3
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-14 22:46

      Tylko są ładniejsze samochody w GT5 i nic po za tym.
      Gratuluję to żeś dał chłopie co ja będę pisał więcej wyjdzie nie długo GT w listopadzie sam porównasz te dwie pozycje Forze3 i GT5 to może zmienisz zdanie.

      GT5 to monstrum będzie.

      Skomentuj

    2. KILLZONE3
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-14 22:49

      A i jeszcze jedno jeśli chodzi o konsole musisz się z tym pogodzić stary ale PS3 jest bardziej zaawansowaną maszynką.
      Xkloc już dawno się wypalił i nie jest w stanie pokazać już nic ładniejszego od PS3 oczywiście mówimy tu o exklusivach.

      Skomentuj

  29. KILLZONE3
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-14 22:33

    Jeden wielki ZIEW dla Cermamira tyle z twoich komentarzy.
    Niech się wstydzą twoi ziomale od blaszanych pudełek i xklocków.
    Geniuszu od grafiki gdzie się szkoliłeś że nawet podstawowych rzeczy nie wiesz o PS3.
    Przypomnę ci jedną podstawową sprawę procesor Cell może robić i wspomagać grafikę w PS3 a teraz składaj kredki i do szkoły podszkolić się bo widać zasiedziałeś się na blaszanym pudełku za długo.

    Skomentuj

  30. pietrekzad
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-14 22:50

    Sorry ale dla mnie goście: Wulfen i KILLZONE3 mają ostro zryte czaszki od patrzenia na swoje konsole. Mają obsesję na punkcie pokazywania innym jakie super są ich konsole. Niestety musicie "chłopaki" uświadomić sobie jedno: gdyby nie "blaszaki" na wasze konsole nie powstała by żadna gra a prawdopodobnie żadne PS1, PS2, PS3 by nie istniało a także byście nie pisali głupich komentarzy. Gdyby nie rozwój komputerów nie istniały by efekty w starszych, nowszych i najnowszych produkcjach filmowych. Więc to niestety nie jest tylko zwykły "blaszak" a coś więcej. To Wasze konsole są odłamkiem "blaszaków" a producenci dążą do tego aby konsolom zapewnić możliwości PC. Odtwarzanie wideo, przeglądanie www, gry online, itp. Przepraszam ale to wszystko jest oparte na PC. Pamiętajcie: dzięki temu "blaszakowi" wykonujesz przelewy internetowe, wypłacasz kasę z bankomatu, wpłacasz kasę do wpłatomatu a we większości sklepów kasa fiskalna jest podłączona do systemu, który właśnie obsługuje "blaszak". Życie w dzisiejszych czasach bez "blaszaków" nie istnieje. Zrozumcie to w końcu "oba mongoły od PS3". (nie dotyczy inteligentnych posiadaczy konsol PS3 co posiadają odrobinę zdrowego rozsądku)

    Skomentuj

    1. KILLZONE3
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-14 23:04

      Mądralo blaszany zrozum jedno konsole nie są od wczoraj konsole były już przed twoim blaszanym trupem wyskoczyłeś jak ten filip z konopi.
      Mam nadzieje że w końcu zmienią tą przestarzałą architekturę w PC-tach od lat nie zmienną.
      Zrozum jeszcze jedno PC-et nie był stworzony do gier to konsola wyznacza standarty przypomnij sobie o 15 letnim PSX-ie konsoli do gier może akurat w tych latach skakałeś z dywanu na podłogę to zrozumiem twój nie wypał.

      Dziękuję za uwagę.

      Skomentuj

      1. Promilus
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-14 23:28

        Tiaa, mniej opóźnień i lepszy support i teraz wpierałbyś że to CD32 wyznaczało standardy ;)

        Skomentuj

  31. arielg
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-14 23:00

    witam wszystkich :)
    jutro zamierzam iść do centrum sony z okazji premiery nowych kontrolerów i jak mi się spodoba to kupie PS3, obecnie mam PC a w nim poczciwą 8800GT - nie zamierzam robić upgradu bo znów bym musiał wymienić zasilacz, grafikę na coś pokroju ATI 5850 i pewnie procesor (mam C2D E6300@3,6GHz) żeby nie był wąskim gardłem (wyszło by pewnie porównywalnie z cena PS3 + kontrolery) ale tak pogram w exclusivy a PC zostanie do takich gier jak Starcraft :)
    ps nie samą grafiką człowiek żyje - grywalność też się przydaje ;-)
    pozdrawiam wszystkich kłócących się nad wyższością danej platformy

    Skomentuj

  32. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-15 00:46

    Killzone, dla mnie Te twoje PS3 moze byc tak wspaniale ze moze nawet przenosic ludzi w czasie, co z tego ??? ja chce to widziec w grach a nie na papierze.

    Na razie te PS3 nie pokazuje tej swojej cudnej mocy, cudnego CELLA, i innych w sumie zadnych innych bo jedyne czym moze sie poszczycic PS3 to super CELLEM aaa no i ten bluray.

    Piszesz ze XBOX sie juz wypalil ??? taaaa ale kiedy ja na xboxie gralem w swietne gry, to ty sobie siedziales na necie i czytales o zapowiedziach gier na ps3, to tylko ci pozostalo.

    Teraz kiedy po tylu latach, zaczynaja wychodzic fajne gry, to sie podniecacie co to za konsola, jaka wspaniala i mocarna.

    Poszedlem do kuzyna ktory sobie kupil te ps3, nie powiem ze przymierzalem sie sam, ale kiedy odpalilem UCHARTED 1 czesc, to sie zalamalem, nie moglem zrozumiec czym sie ludzie podniecaja, pozniej demo GT5, znowu rozczarowanie grafika tragedia, pozniej killzone, no ok w miare fajna gra, ale nie az taka zeby sie podniecac jak by to bylo nie wiadomo co.

    Byc moze fani PS3, czekajac tak dlugo na jakies w koncu dobre gry, doczekali sie paru i nie moga wyjsc z zachwytu.

    Wybaczcie FANI PS3 ja tez bylem fanem sony ale skonczylo sie to na ps2, bo ona nie miala konkurencji, teraz sie zmienilo, wszystko sie zminilo, zrozumcie to w koncu.

    Czy Xbox360 czy te PS3 to sa podobne konsole, jak ktos mi pisze ze PS3 jest bardziej zaawansowane ?? ok moze i tak bo wyszlo rok pozniej, ale gry sa podobne wiec co po co sie podniecac.

    Skomentuj

  33. KILLZONE3
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-15 01:15

    "kiedy odpalilem UCHARTED 1 czesc, to sie zalamalem"

    Ja bym jeszcze dopisał kiedy odpaliłem Uncharted2 jeszcze gorzej się załamałem.
    I takie to właśnie wasze komentarze są inaczej nie można tego komentować i się nie dziwcie jakie to farmazony walicie.
    Napisz stary jeszcze że taką jakość miałeś już na PC 10 lat temu.
    Akurat ten tytuł pokazuje jak taki xkloc odstaje już graficznie od PS3 takie są fakty które chcecie obalić.
    Z GT to samo porównujecie non stop demo prologa gdzie finalna wersja będzie wyglądać jeszcze lepiej i takie to puszczanie brzydkich bąków i porównywanie do Forzy3 na xkloca ale taka jest prawda że żaden exklusiv z xkloca nie jest wstanie przebić graficznie te z PS3 trzeba być naprawdę ślepym.

    Dobranoc.

    Skomentuj

  34. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-15 01:52

    KILLZONE tylko ze te twoje GT5 wychodzi juz pare lat, co chwile slysze a to bedzie w GT a to bedzie w GT a tu takie cos zrobili a to bedzie takie fajne, to FANI PS3 ciagle mowia o tej grze, podniecaja sie, a jej nawet jeszcze nie ma.

    Wybacz, ale ja nie powiedzialem ze mialem 10 lat temu taka grafike, a twoje gadanie w stylu, ze xbox odstaje graficznie od PS3 to to sa poprostu glupoty co piszesz, ja na dzien dzisiejszy nie widze zadnej gry ktora odstaje znaczaco od gry na platforme konkurencji, tylko fanboje PS3 to specyficzny gatunek, oni maja dodatkowe zmysly, widza to czego nie widzi przecietny czlowiek.

    Skomentuj

    1. cichy81
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-15 20:39

      Wulfen no ale sam przyznasz że dla tego nie ma lepszej gry na blaszaki od choćby takiego U2 tylko dlatego że konsole są w tej chwili priorytetem do zarabiania pieniędzy w tej branży. W tej chwili na średniej klasy blaszaka można by zrobić o wiele ładniejszą grę od U2 K3 itp. Znowu ja nie widzę większych różnic między X360 a PS3. Co do GT5 to poczekajmy jak wyjdzie bo na razie go nie ma i gdybać to sobie można.

      Skomentuj

        1. cichy81
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2010-09-16 16:48

          torrenty i wszystko jasne ;)

          Skomentuj

  35. Maksym Słomski
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-15 08:33

    Że też wam wszystkim życia na sprzeczki nie szkoda...

    Skomentuj

    1. kbrbabzbtb
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-15 09:29

      Chcesz spedzic zycie przypatrujac sie wszystkiemu z boku ? :)

      Skomentuj

  36. kbrbabzbtb
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-15 09:00

    Technicznie wydaje sie, ze faktycznie PS3 jest mocniejsza konsola niz xbox. Ale co z tego, pare ostatnich tytulow wydanych ostatnio, np. red dead redemption wyglada na niej gorzej. Ja kupujac xbox w swoim czasie kierowalem sie tym jakie gry na niego wychodza. Wybralem ta konsole bo bardziej mi pasowaly exclusivy na niej z legendarnym Gears of War niz ps3 z dretwym jak dla mnie resistance.

    Ale druga sprawa. Jak mozna nie zauwazac roznicy pomiedzy crysis, a grami z konsol? To, ze ktos wyszukal na google 3 lub 4 slabej rozdzielczosci tekstury i przedstawia je tu jako dowod to LOL. Ja codziennie mam dowod przed oczami, crysis to poziom nie do osiagniecia na obu konsolach. Ogromny, otwarty teren. Woda fenomenalnej jakosci do ktorej mozesz wejsc i poplywac, a nie cos ale kisiel z konsol falujacy w tle do ktorego nie da sie podejsc. Fizyka jakosci jakiej ja na konsolach nie widzialem, kto widział lepszą? Textury fenomenalnej jakosci przy patrzeniu na nie z każdej odległości, a nawet z bardzo bliska. Porownajcie to sobie z texturami z gier z konsol w akcji. Tam przy podejsciu bardzo blisko do jakiejs sciany czy modelu okazuje, ze jakosc tej tekstury to dno. Ladnie wygladala tylko z pewnej odleglosci. I tak jest z masa innych aspektow technicznych na konsolach.

    Ktos kiedys napisal, ze dla niego grafika w far cry 2 jest lepsza niz w crysis :):):) Jak dla mnie to roznica pomiedzy grafika ciosana tepym scyzorykiem, a czyms prawie ultrarealistycznym.

    Skomentuj

  37. Vassago
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-15 09:38

    Wojtek_K ale narobiłeś:) Bardzo krótki news a burzę rozpętałeś niezłą na forum:) Pozdro!

    Skomentuj

  38. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-15 10:31

    WULFEN DZIZAS ;P

    Maja racje inni piszac ze nie mozna porownywac gier na konsole do gier na PC, przede wszystkim roznica tkwi w tym ze w konsolach jest sporo mniej pamieci, za tym idzie gorszej jakosci tekstury, nizsza rozdzielczosc itp itp

    Odpal sobie np. METRO 2033 na konsoli a na PC, wiec nie przesadzajmy mowiac ze na ps3 exc. wygladaja lepiej niz cokolwiek na PC to juz naprawde podchodzi FANATAYZMEM, tym bardziej ciezko porownywac EXCLUSIVY z PS3 do PC bo takich nie ma.

    3-4 lata w elektronice, to skok miliowy, i zawsze tak bedzie, konsola utrzymuje sie tylko dlatego ze jest to architektura jedna, niezmienna co ulatwia pisanie gier, ale czas jest okropny, z dnia na dzien powstaja nowe pomysly, nowe rzeczy, a stare odchodza do lamusa, do puki tego nie zrozumiesz to bedziesz pisal takie herezje, ja gram tylko na konsoli od czasu do czasu, na PC przestalem pare ladnych lat temu, ale z racji takiej ze na konsoli mam wieksza przyjemnosc grania i tyle.

    Smieszy mnie to ze znajdzie sie taki PS3 fan, ktory dostrzeze 3 kropki na ekranie, ktore sie roznia drastycznie, i zaraz wywody w stylu a tu widze ze ti slabsze kolory gorsza rozdzielczosc itp, ja moge wymienic z 10 gier ktore wygladaja gorzej na PS3 niz na X360 i o czym to swiadczy ? o tym ze postarali sie lepiej piszac gre pod te konsole i tyle, sa gry ktore wygladaja lepiej na tej i na drugiej konsoli, wiec po co to glupie pisanie.
    Jak widze argumenty ze zasilacz w Xe jest zew to kup PS3 to mi rece opadaja :)

    Skomentuj

    1. Michur
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-15 18:21

      Dobrze prawi, polać mu!

      Skomentuj

      1. Promilus
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-16 08:24

        Starcraft 2 ;) Diablo 3 (puszczacie sobie ploty) WoW, Lineage, Everquest (choć ponoć 3 ma być na PS3 też), Guild Wars... ;)
        Cała masa... all and only PC.

        Skomentuj

  39. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-15 10:49

    Wulfen nikt nie pisal ze ALAN WAKE jest najladniejszym tytulem owszem jest ladny, ale przyznac musisz ze gra swiatel i cieni jest genialny, to on daje klimat calej grze, sam jestem fanem tej gry, uwazam ze jest naprawde genialna aczkolwiek nie kazdemu musi sie podobac, owszem rozdzielczosc to nie jest FULL HD, wiec granie na 40 calach ma swoje minusy, ale to samo masz w ps3, ile jest gier w FULLHD ??? no wlasnie, ja nie wiem dlaczego takie myslenie.

    Ja nie jestem zadnym zwolennikiem jednej czy drugiej konsoli, ja poprostu podziwiam rozne rzeczy, jedna gre druga nie zaleznie od platformy.

    I UNCHARTED 2, zastanwiam sie do dzisiaj dlaczego uznali te gre za najlepsza graficznie bodajze jak pamietam, gra moze jest fajna, moze fajnie sie gra, ale grafika nie jest oszalamiajaca.

    Dlatego staram sie zrozumiec takich jak TY ktorzy krczycza wielkie WOW, dla mnie jest to porpostu dobra gra.

    Czasami mam wrazenie ze posiadacze PS3 z racji takiej ze czekali na gry chyba z 2 lata od wyjscia konsoli teraz staraja sobie takim gadaniem wymazac okres kiedy tych gier nie bylo wcale, kazdy wieszal PSY na SONY, tylko Ci najwieksi FANI, wlaczajac JAPONIE widzieli to cos w tej konsoli.

    Przyznal Bym CI racje jak bys chociaz kiedy kolwiek napisal w stylu "faktycznie na ps3 wyglada to gorzej" ale ciezko ci to przechodzi przez usta ;)

    Skomentuj

  40. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-15 10:56

    Ale sie rozpisalem :) jeszcze tylko odniose sie do tematu, mam wrazenie ze roznica miedz PS3 a X360 w tej grze to porpostu inna GAMMA, na ps3 troszke ciemniej wiekszy kontrast a na X360 troche jasniej i tyle.

    I jeszcze niezle by bylo, jak okazalo by sie ze te porownanie to porownanie zdjec z jednej konsoli :)))) tylko zmiana kontrastu ;)))

    Skomentuj

  41. KMyL13
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-15 18:32

    Dawać dawać FaNBoy'e !!! Już trzecie opakowanie popcornu się grzeje xD Ale mam ubaw . . .

    Skomentuj

  42. cichy81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-15 20:44

    Wszystko dobrze tylko nie których tu ponosi. Wulfen przekonuje, porównuje ale wydaje mi się że panuje nad emocjami w przeciwieństwie do KILLZONE3 który za każdym razem wszystkich obraża jak dziecko w przedszkolu

    Skomentuj

    1. Szymon331
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-16 15:10

      Najbardziej dziecinny jest carmamir. Zachowuje się jak lekko nieteges. Zamiast pisać po polsku ucieka się do "JE JE, UUU" etc. Żal.

      Skomentuj

  43. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-15 23:02

    KMyL13 - 2 cie opakowanie ?? wiesz jaki popcorn jest tuczacy ;))))

    Ja juz nie pisze na ten temat, bo te screeny wygladaja identycznie ;))

    Za stary jestem juz na taka zabawe :D tez sie lapie na tym ze czasami dam sie poniescc emocjom :)))

    Skomentuj

    1. Szymon331
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-16 15:13

      Ale to jest super. Zdjęci właściwie CTRL+C - CTRL+V a ludzie się pożali aż miło.

      Szkoda że od dwusetnego komentarza już tak zwolniła akcja, było tak fajnie...

      Skomentuj

  44. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-16 22:06

    Enslaved wygląda nawet lepiej niz uncharted 2.

    uncharted 2
    http://entertainmentnow.files.wordpress.com/2009/02/uncharted2amongthieves-020309.jpg

    enslaved
    http://www.cdaction.pl/galeria-2456/enslaved-odyssey-to-the-west.html

    Enslaved ZDECYDOWANIE ŁADNIEJSZE.

    Skomentuj

    1. OBoloG
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2010-09-17 10:12

      Nie przesadzajmy, grałem w demo Enslaved i moim zdaniem prezentuje poziom U2 grafika jest bardzo ładna i sam się dziwię jak oni to zrobili przy tak małej pamięci VRAM konsoli, czyżby doczytywanie w locie z HDD czy BRD było aż tak wydajne ? Podobnie jest z Vanquish też ładna grafa.

      Skomentuj

  45. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-17 16:10

    Chyba sobie żartujesz. Patrz na te screeny;

    enslaved
    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=185958
    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=165128
    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=192721
    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=185951
    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=185956

    i porównaj ze woim uncharted 2
    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=128504
    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=128498
    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=159823
    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=133568
    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=155086

    Enslaved to jest obecnie najładniejsza gra na konsole. Uncharted 2 sie juz postarzało. Nowy król nadchodzi.

    Skomentuj

      1. Polski Gracz
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2010-09-17 19:54

        Nie powalają to screeny z uncharted, a co do porównywania to odezwał sie ten co porównuje światło odbite przez kiężyc w crysisie z oświetleniem w pomieszczeniu w killzone 2 hehe. A sword wygląda nędznie 3 raz specjalnie dla ciebie to samo zdj.

        http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=85724

        Skomentuj

  46. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-17 16:12

    I co łyso ci nie . Tyle sie nafanbojowałeś tym ps3 że takie dobre i grafika nieosiagalna dla innych platform a tu prosze shadery, oswietle, teksturki ładniejsze niż w tych exach z playshita hehe.

    Skomentuj

  47. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-17 16:26

    Dyskredytownie tej gry nic ci nie da, wygląda ślicznie. myślałeś że uncharted wieczne będzie? A ten sword wygląda nędznie.

    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=85724

    Skomentuj

  48. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-17 19:44

    A ja ci pokazałem już jak nedznie wygląda sword.

    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=85724

    Ale przecież na screenach widać jak uncharted 2 ma słabe tekstury, zgniłożółte brzydkie oświetlenie, a shaderki to 3 klasa w porównaniu do enslaved gdzie oświetlenie i shadery są bardzo ładne, widać ty jesteś zdesperowany tym że uncharted 2 niewygląda lepiej. Pozatym dałem ci pare zdjęc porównawczych wyżej i widać jaka jest różnica na korzyść enslaved.

    Skomentuj

  49. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-17 20:34

    Tak porównanie terenów z roślinnościa której w enslaved prawie niema.Prównaj sobie krajobrazy pustynne miedzy uncharted 1 i 2.

    Skomentuj

  50. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-17 20:39

    Niewiem po co sie produkujesz znam te zdjecia, nawet całe galerie i sword jest dużo brzydsze od enslaved.

    Skomentuj

  51. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-17 22:06

    Grałem w uncharted, w enslaved napewno zagram a w hs nie i nie mam zamiaru bo to szmelc.

    Skomentuj

  52. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-17 22:09

    To zdjecie co ci wrzuciłem 3 razy ze sworda przynajmniej pokazuje gamplay a nie tak jak twoje statyczne zdjecia i widać że gra wyglada żałośnie.

    Skomentuj

  53. Polski Gracz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-17 22:17

    Porównanie wspinania sie po budynkach.

    enslaved
    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=185958

    uncharted 2
    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=128504


    Enslaved wygląda lepiej.

    Skomentuj

  54. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-17 22:36

    I tu jest dowod, ktory ukazuje nam fakt ze Xbox 360 sie nie skonczyl :) tak jak to Panie WULFEN sadzisz od wieki wiekow :)))

    Jestes tak uparty ze naprawde bardziej upartego czlowieka chyba nie widzialem ;] albo SONY Ci za to placi ;)))

    UNCHARTED nie jest czyms takim boskim jak myslisz, Enslaved w niektorych momentach wyglada lepiej, co widac na screenach a przestudiowalem ich bardzo duzo :)))

    Przytaczasz jakies dziwne sformuowania, ze niby ALAN WAKE wychwalane, owszem bo dobra gra, dobry klimat, dawno nie gralem w taka klimatyczna gre, FORZA 3 ?? ktora wyszla juz jakis czas temu, a na swoje GT5 czekasz od pocatku wprowadzenia PS3 na rynek, tym bardziej widzac filmy z tej gry, to fizyka jest za przeproszeniem nedzna, jak to zawsze bylo w GT.

    Halo REACH ??? niby mialo byc takie cudne i w ogole, to jest czesc kolejna a nie nowa gra.

    GOW2 coz, bardz dobra gra, graficznie tez na wysokim poziomie.


    Tak do swoich super gier z PS3 dodaj jeszcze najnowszego TEKKENA :))) na ktorego tak wszyscy czekali i sie podniecali ;]

    Zaczynam myslec ze jestes naprawde nie z tej ziemi, ze zabijesz kolegow w piaskownicy jak ktos powie cos na PS3, analizujac zachowanie FANBOJOW SONY a MS jestem w stanie stwierdzic ze wy FANBOJE SONY jestescie wrecz w stanie kogos zabic za obraze waszej konsoli, to juz chore, Cisnieniujecie sie tak ze potrzeba wam chyba nerwosolu w ilosciach wiaderkowych ;]

    Skomentuj

  55. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-18 06:48

    No przyznac musze ze w GT5 postepy troche sa ;) oby wyszlo to w tyn roku, to jak bedzie az tak dobre jak piszecie to sam kupie PS3 bo jestem fanem samochodowek ;))) wyjdzie w praniu ;)
    Nie zapominajmy tez ze FORZA 4 jest w produkcji ;))))

    Skomentuj

  56. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-09-19 06:33

    WUFLEN przytocze twoje slowa :

    "Kiedyś wychwalali pod niebiosa alan wake"

    To chyba nie pamietasz co piszesz ;))))))

    Alan Wake akurat jest naprawde swietnie zrobiona :))) jest klimat, gra swiatel i cieni jest naprawde na wyyysoki poziomie, ale na pewno mozna bylo ja zrobic lepiej.

    Co do GT5 i fizyki, to nawet samo odbijanie sie aut od band, czy innych samochodow jest czysto arcadowe, to moje odczucia ktore sa spowodowane przejzeniem multum filmow z tej gry, jakos za duzego wrazenia nie robi na mnie ten aspekt gry.

    Skomentuj

  57. Ewenement
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2010-10-10 14:53

    przewaga pleja3 i nawet jak na tv zmieni się kontrast to i tak widać lepszą ostrość na pleju niż X360.. mogli by porównać wersje ps3 z pc o ile to na pc jest bo w takie gówna na pc i tak nie gram :D