Na topie

Psychonauts 2 miłą niespodzianką gali The Game Awards 2018

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Chociaż o pracach nad grą wiadomo od dawna, twórcy cały czas są bardzo oszczędni w publikowaniu materiałów i informacji przybliżających rozgrywkę. Czas naz zmiany?

  • Psychonauts 2 miłą niespodzianką gali The Game Awards 2018
A A

Gala The Game Awards 2018 przyniosła nam nie tylko oczekiwane zapowiedzi. Nie zabrakło niespodzianek, do grona których zaliczyć wypada Psychonauts 2.

Chociaż o pracach nad grą wiadomo od dawna, twórcy cały czas są bardzo oszczędni w publikowaniu materiałów i informacji przybliżających rozgrywkę. Do tego stopnia, że niektórzy powoli zaczynali tracić nadzieje na premierę. Zwiastun opublikowany z okazji wspomnianej imprezy zwiastun zdaje się uspokajać i sugerować, że wszystko idzie w dobrym kierunku.


Nazwa dość wyraźnie daje do zrozumienia, iż mówimy tutaj o kontynuacji gry Psychonauts. Niewtajemniczonym warto przypomnieć, że ta miała swoją premierę w roku 2005. Chociaż zebrała dobre oceny to trudno mówić, aby osiągnęła większy sukces. Za pracę ponownie zabrało się studio Double Fine.

Premiera Psychonauts 2 planowana jest na przyszły rok. Gra trafi na PC z Windows, Linux i Mac oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: IGN

Odsłon: 3130 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!