Na topie

Quake Champions - szybki rzut oka na szybką rozgrywkę

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Gameplay strzelanina Producenci: Bethesda Id Software

W Quake Champions, jak na tę serię zresztą przystało, dynamika rozgrywki stoi na najwyższym poziomie. Nowy zapis wideo to potwierdza.

  • Quake Champions - szybki rzut oka na szybką rozgrywkę
A A

Pierwsi szczęśliwcy mają już za sobą kilka partyjek w Quake Champions. Ci, którym nie było to dane, mogą na szczęście przynajmniej popatrzeć.

Zapisy rozgrywki z Quake Champions nie pozostawiają złudzeń. To stary dobry Quake – dynamiczny, niewybaczający potknięć i wymagający sporych umiejętności – tyle tylko, że unowocześniony za sprawą klas postaci. Choć początkowo ta decyzja została przyjęta niezbyt pozytywnie, teraz wygląda na to, że wcale nie był to jednak taki zły pomysł.

Bohaterzy okazują się urozmaicać rozgrywkę, a jednocześnie są na tyle dobrze zbalansowani, że nie wprowadzają niepotrzebnego zamieszania. Sama rozgrywka jest dynamiczna i całymi garściami czerpie z kultowych odsłon. Takie są opinie przeważającej części graczy, a i takie wnioski można wyciągnąć po obejrzeniu dwóch nowych materiałów od IGN.

Pierwszy materiał to 4 minuty czystej rozgrywki z czempionką Slash w roli głównej:

Drugi filmik przedstawia w akcji różnych czempionów i różne dzierżone przez nich bronie. Jest też swego rodzaju omówieniem tego, czego można się spodziewać po Quake Champions:

Źródło: IGN

Odsłon: 2298 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij
  1. Alcedo1
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-04-19 11:40

    Zapowiada się wyśmienicie, stara szkoła fps

    Skomentuj

    1. V1ntage
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2017-04-19 12:46

      Mam dostęp do tej bety i dwa spostrzeżenia:

      1. szybko i sprawnie
      2. jestem już za stary :)

      Skomentuj

      1. kosq83
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-04-19 14:14

        Jak próbuję grać w cokolwiek to mnie łapy od klawiatury bolą. Takie jakieś drewniaki się porobiły..

        Skomentuj

      2. Majjkee
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-04-19 23:10

        serio! co jak co . jestem rocznik 90 kiedyś w quake'a cisneło się kiedy mogło :d teraz milo popatrzeć że stara szkoła wraca ale to już nie na nasze zmarnowane kości :D ale i tak się pogra i da się wycisk gimbusom :D

        Skomentuj

      3. Majjkee
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-04-19 23:10

        serio! co jak co . jestem rocznik 90 kiedyś w quake'a cisneło się kiedy mogło :d teraz milo popatrzeć że stara szkoła wraca ale to już nie na nasze zmarnowane kości :D ale i tak się pogra i da się wycisk gimbusom :D

        Skomentuj

  2. Alcedo1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-19 13:21

    Panie ja też mam swoje lata, a w BF1 niejednego małolata ogrywam.

    Skomentuj

  3. sn00p
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-04-19 13:46

    Myślałem że będę mógł grać tylko od 14 do 16 ale Bethesda.net w Poniedziałek napisała że, kolejny etap będzie trwał od 21 kwietnia od 16:00 do 23 kwietnia do 22:00. Wygląda na to, że beta będzie dostępna tylko w weekendy aż do końca testów. Opłaca się dokładnie wypełnić ankietę która przychodzi mailem w Poniedziałek po weekendowym testowaniu. Nagrodą są punkty Bloodshard które pojawią się w kolejny weekend na naszym koncie. Tak mi napisali.

    Skomentuj

  4. projectdarkstar
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-04-19 14:43

    No i na to czekałem od dawna.

    Że tak przytoczę ograny cytat z Futuramy:
    Shut up and take my money.

    Skomentuj Historia edycji

  5. bhaal1982
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-04-19 15:11

    Ja się nie dostałem do bety niestety... (ale rym) ale kolega mi udostępnił na kilka meczy konto :D zapowiada się zacnie można się odstresować :D jeszcze tylko niech wrzucą DM4 Bad Place i jedziemy z koksem :D

    Skomentuj

  6. PC_dla_biedaków
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-19 16:39

    Będzie grane - aczkolwiek wygląda 1:1 jak rip multi-DOOMa ze zmienioną paletą barw. Co cieszy bo multi w Doomie był/jest fantastyczny.