Gry

Quake Champions – zwiastun areny Ruins of Sarnath

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2017-04-28

Znaleźć mają się na niej mniejsze, zamknięte pomieszczenia, jak również otwarte przestrzenie.

Jeśli czekacie na premierę Quake Champions, a nie załapaliście się do zamkniętych beta testów, na pocieszenie pozostają Wam publikowane przez twórców materiały.

A tych nie brakuje. W ostatnich tygodniach mieliśmy okazję do oglądania serii zwiastunów poświęconych czempionom. Przyszła pora na małą zmianę tematyki. Najnowsze wideo koncentruje się bowiem na Ruins of Sarnath - jednej z aren, na których toczyć będą się starcia.

Znaleźć mają się na niej mniejsze, zamknięte pomieszczenia, jak również otwarte przestrzenie. Największy ścisk panować powinien w miejscu, w którym ulokowano Oko Cthalhy. To właśnie tam można będzie bowiem znaleźć cenne wzmocnienie - poczwórne obrażenia.

„Czas nie jest łaskawy dla ruin z mapy Ruins of Sarnath – natura przejęła nad nimi władzę i spowiła żywą zielenią pozostałości tej starożytnej świątyni. Teraz, setki lat po tym, jak w atramentowej czerni Krainy Snu powstała imponująca budowla, Ruins of Sarnath to przesiąknięte krwią pole bitwy, na którym czempioni ze świata przebudzonych walczą na śmierć i życie.”


Ruins of Sarnath jest areną, która pojawiła się w zamkniętej becie gry. Być może zatem niektórzy z Was mieli okazję się z nią zapoznać.

Źródło: bethesda

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bardzo ladnie to wyglada, moze jak na quake zbyt kolorowo ale, jest ok. Mam nadzieje ze po zachwycie nas kreskowkami typu Overwatch wroci zainteresowanie na oldschool. Pragne ;) wiecej krwi... wladciwie chodiz mi ot o ze w quake tej krwi jest tyle ile trzeba, brakuje mi tego w UT4. Ciagle pre-Alphy pokazuja zbyt wielka wycinke krwi z tytulu, a to nie jest juz tak atrakcyjne. Szkoda. Mialem wieksza nadzieje na "taplanie sie w posoce". Wiem ze wspolczesnemu weganskiemu hipsterowi oczy wychodza z orbit, no ale tego chca prawdziwi Lowcy i Predatorzy :P
  Zaloguj się
 • avatar
  Szczerze, to bardzo zawiodlem sie na tym nowym klejku. Moze to przez ten wydany przed miesiacami trailer, ktory obudzil we mnie naiwnosc. Ale niestety. Otrzymujemy wlasciwie remasterowanego Unreal Tournamenta 3 z 2007 roku z dodatkiem skillow, a przeciez minelo 10 lat.
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  Ta jak była ułomna tak dalej jest ułomna. Szkoda czas na to.
 • avatar
  Witam,

  Kto pierwszy ten lepszy,

  Kod do BETY

  6R9R-Q7CR-X4UF-D7CY-F22G

  Pozdrawiam
  Andrzej
 • avatar
  Invite Your Friends to Play Quake Champions!

  XXE6-X39K-R4FA-6M2F-P42Q
  GQM7-M33M-E9BF-9E9Y-E22D
  CMD9-Y93H-F4CD-2E3H-K32Y

  Pozdrawiam :)