Gry

RAGE 2 ze sporą dawką brutalności - zobacz materiał z wersji pre-beta

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2019-02-13

W starciach z przeciwnikami gracze będą mogli robić tutaj użytek nie tylko z broni palnej, ale również ze specjalnych umiejętności. Premiera RAGE 2 w maju tego roku.

Wszystko wskazuje na to, że prace nad RAGE 2 postępują zgodnie z planami. Wprawdzie do ich zakończenia jeszcze trochę czasu, ale gra nabiera kształtów i twórcy mają coraz mniejsze opory do prezentowania jej szerszej publiczności.

Warto przypomnieć, iż RAGE 2 jest rozwijane przed ekipy Avalanche Studios oraz id Software. Jak zaznaczają sami twórcy, obecnie gra znajduje się w fazie pre-beta, co trzeba mieć na względzie przy ocenianiu opublikowanego materiału wideo.

A ten prezentuje ponad 9 minut rozgrywki i jednocześnie dowodzi wcześniejszych zapowiedzi, iż należy spodziewać się tutaj sporej dawki brutalności. W starciach z przeciwnikami gracze będą mogli robić tutaj użytek nie tylko z broni palnej, ale również ze specjalnych umiejętności. Ważną częścią rozgrywki mają być pojazdy, jak się teraz okazuje także te latające (około 7 minuty filmiku).

„Morderczy taniec z wykorzystaniem nowych umiejętności, szalony przelot nad nieprzyjaznym otwartym światem, walka z mocno wkurzonym gościem w mechu... to wszystko zobaczycie w nowym materiale wideo z RAGE 2. I nie przegapcie zakończenia, rzucamy w nim wskazówki co będzie dalej!”


RAGE 2 trafi w ręce graczy 14 maja. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Bethesda Polska

marketplace

Komentarze

9
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Oby sie dało ten "fajny" dof wyłaczyć i ten "super" motion blur, i ten "świetny" post processing bo rozmazują grafikę jak na konsoli.
 • avatar
  Widać w tym dużo Mad Maxa: konwoje, pojazd + duża mapa, eksploracja wrogich miejsc... W końcu to Avalanche ;)
  W połączeniu z dynamiczną strzelanką, w której na luzie dokonujemy "wodotryskowej" rozpierduchy może wyjść naprawdę dobry tytuł. Jestem za, czekam na recenzje i jeśli mnie nie zniechęcą - kupuję ;)

  PS. Gra wychodzi 14 maja tego roku, nie przyszłego ;p
 • avatar
  Trochę Bulletstorm, trochę Borderlands... zdecydowanie moje klimaty :)
 • avatar
  Ciekawe, czy w finalnej zostanie ten fajny DOF przy celowaniu z broni, czy standardowo wycięcie wszystkich najlepszych efektów.
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Ta gra się niesamowicie średnio zapowiada, grałem w rage, to i tą zaliczę dla zasady, ale nie ma opcji za to bym to kupił na premierze.
  Zaloguj się
  -1