Gry

Rainbow to Magia - ograniczone czasowo wydarzenie w Rainbow Six Siege

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2019-04-01

Ubisoft pokusił się o jedno z najbardziej oryginalnych czasowych wydarzeń dla Rainbow Six Siege. Rainbow to Magia całkowicie zmienia otoczkę starć.

Gracze, którzy sięgnęli po Rainbow Six Siege nie mogą narzekać na brak wsparcia ze strony producenta. Gra jest cały czas rozwijana, co właśnie ponownie się potwierdziło.

Przygotowano Rainbow to Magia, czyli ograniczone czasowo wydarzenie o bardzo oryginalnym motywie przewodnim. Gracze muszą tutaj ocalić misia z rąk złowrogich porywaczy, na mocno przebudowanej klasycznej mapie Samolot. Gracze mogą wybrać jednego z 13 operatorów nowych wersjach - Recruit, Montagne, Blackbeard, Ash, Thermite, Thatcher, Sledge, Smoke, Castle, Kapkan, Bandit, Frost i oczywiście Tachanka.

Rainbow to Magia dostępne jest od dziś do 8 kwietnia w ramach prima aprilis. Wprowadza 17 nowych, niepowtarzalnych przedmiotów z motywami zabawek i jednorożców. Wydarzenie zawiera również pełne stroje, złożone z różnych elementów, a także osprzęty głowy, które gracze mogą zdobyć dla operatorów Smoke, Tachanka, Montagne i Blackbeard.

Zainteresowani mogą skorzystać tutaj także z dodatkowych opcji personalizacji, dzięki pakietowi Magicznej Kolekcji. Za zalogowanie się do gry w trakcie wydarzenia można otrzymać jedną bezpłatną tęczę z tego pakietu oraz zyskać możliwość zdobycia kolejnych, w trakcie gry i zaliczania wyzwań Ubisoft Club.


Źródło: Ubisoft Polska

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mam nadzieję że nie przemycą dewiacji pod płaszczykiem jednorożca :P
 • avatar
  tragicznie się gra w ten tryb, ale przypomniało mi starego dobrego army mena.
 • avatar
  Myślałem że to żart na 1 kwietna (!)
  Dziś wchodzę a tu o zgrozo... 0_0