Na topie

Razer BlackShark: słuchawki dla graczy inspirowane grą Battlefield 3

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Słuchawki

Kategoria: Słuchawki Producenci: Razer

Efektowne i funkcjonalne

Firma Razer poszerzyła swoją ofertę o słuchawki BlackShark inspirowane hitem branży gier wideo – strzelanką Battlefield 3.

Razer BlackShark to przeznaczony dla graczy zestaw słuchawkowy, nawiązujący do stylistyki gry Battlefield 3 – gry, która nie tylko zdobyła bardzo pozytywne recenzje i zyskała szerokie grono zadowolonych graczy, ale i stała się najszybciej sprzedającym się tytułem w całej historii Electronic Arts.

AA

Razer BlackShark słuchawki bok

W celu wyciszenia niepożądanego hałasu z zewnątrz, słuchawki te mają całkowicie zamkniętą konstrukcję i najnowocześniejszą, jak zapewnia producent, technologię izolowania dźwięku. 40 mm głośniki z neodymowymi magnesami zapewniać mają natomiast czysty dźwięk stereo z dodatkowym wzmocnieniem niskich tonów.

Zestaw Razer BlackShark wyposażony został również w odłączany mikrofon. Warto dodać, że jest on niekierunkowy, a jego stosunek sygnału do szumu wynosi 50 dB. Taka specyfikacja powinna zagwarantować bezproblemową i niczym niezakłóconą komunikację w trakcie gry.

Razer BlackShark słuchawki przód

„Razer BlackShark to headset PC oferujący precyzyjny dźwięk i potężny bas – właściwości idealne dla intensywnego shootera jakim jest Battlefield 3” – mówi Robert ‘RazerGuy’ Krakoff, prezes Razer USA. „Dzięki niemu usłyszysz strzały, wybuchy i ryk silników odrzutowych tak, jakbyś był na środku pola walki! Zaprojektowany w oparciu o słuchawki używane przez prawdziwych pilotów śmigłowców bojowych, Razer BlackShark to pozycja obowiązkowa dla każdego żołnierza wyruszającego na front Battlefield 3”.

Razer BlackShark słuchawki Batllefield 3 pałąk

Specyfikacja:

  • Głośniki: 40 mm z neodymowymi magnesami z miedzianą cewką
  • Zakres częstotliwości: 20 Hz – 20 KHz
  • Impedancja: 29 Ω
  • Czułość @ 1 KHz: 105 dB ± 3 dB
  • Moc wejściowa: 50 mW
  • Kabel: 1,3 m pokryty gumą + 1 m z rozdzielaczem audio/mikrofon
  • Złącze: 3,5 mm jack audio + mikrofon, pokryte złotem
  • Wygodne osłony uszu pokryte ekologiczną skórą
  • Wyjątkowy projekt w stylu Battlefield 3
  • Dźwięk stereo ze wzmocnieniem niskich tonów
  • Izolujące dźwięk nauszniki
  • Odłączany mikrofon niekierunkowy

Razer BlackShark słuchawki zestaw

Słuchawki będą dostępne w Polsce już w lipcu bieżącego roku. Nieznana jest jeszcze ich cena na nasz rynek, jednak oficjalna wynosi 129,99 euro.
 

Więcej o słuchawkach:

Źródło: Razer

Odsłon: 13580 Skomentuj newsa
Komentarze

18

Udostępnij
  1. MartinS
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2012-05-31 07:54

    Cena zwala z nóg!

    Skomentuj

  2. mant3z
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2012-05-31 08:21

    Miałem wiele modeli słuchawek... teraz mam solidny model technicsa i kurde we wszystkich słuchawkach jakie miałem i w obecnych wk**** mnie fakt, że nie da się zablokować pkt regulacyjnych. Słuchawki które tu zaprezentowano właśnie mają regulacje skręcaną... no po prostu ideał! Ale jakiś idiota postanowił wkleić napis Battlecrap 3 i doj*** do pieca z ceną!!!

    Jak ja nienaweidzę takich żałosnych chwytów marketingowych!

    Skomentuj

    1. Maxver
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2012-05-31 20:44

      Nawet bez nazwy Battlefield by tyle kosztowały. Wystarczy logo Razer na opakowaniu.

      Skomentuj

      1. mant3z
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-06-01 07:46

        Co prawda to prawda, szkoda...

        Skomentuj

        1. Terrorek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-11-22 17:26

          to wyjeb*** i logo razera cena odrazu spada ;)

          Skomentuj

  3. blade1010
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2012-05-31 09:17

    Cena dobija ale za jakość trzeba płacić;/

    Skomentuj

  4. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2012-05-31 09:48

    W tej cenie to wolę trochę dorzucić ï wziasc inny model razera megalodpn z dźwiękiem 7.1
    Słuchawki sa ciekawa pozycja ale ciut drogie...

    Skomentuj

    1. Cacek93
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2012-05-31 15:09

      Razer produkuję tylko DWIE dobre rzeczy w przystępnej cenie: deathaddera i goliathusa, reszta niestety nie oferuje dużo jak na swoją cenę, a Ty skoro uważasz, że dźwięk 7.1 jest lepszy od stereo to się schowaj...

      Skomentuj

      1. mant3z
        Oceń komentarz:

        -5    

        Opublikowano: 2012-06-01 07:48

        Jeżeli uważasz że deathadder jest dobrą rzeczą to TY się schowaj. Posiadam tą gó*** myszkę, wywalone pieniądze w błoto. Żałuje że przesiadłem się z logitechów na ten nabijany smrodem balonik.

        Skomentuj

  5. Kuciapa
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-05-31 11:24

    Na zime w sam raz ;)

    Skomentuj

  6. MEW
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-05-31 11:53

    Padło jak za taką cenę.
    A jak ktoś chce dużo basu to niech sobie podłączy subwoofer - słuchawki się do tego nie nadają; one są do pozycjonowania jeśli chodzi o gry. Bas w tym przeszkadza.
    Jedyna zaleta - metalowe części

    Skomentuj

  7. uwhzoo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-05-31 14:29

    Design podobny do Saiteka PH09. Ilość basu zawsze można sobie equalizerem wyregulować.

    Wydaje mi się, że Razer ratuje budżet jak może licencjonowanymi produktami (myszki Star Wars, Tron, pady ME3). Powinni bardziej się skupić i wydać kolejną mysz legendę - coś na skalę Kraita, DB Plasma, albo pierwszego DA. Konkurencja nie śpi, a oni popadli w marazm.

    Skomentuj

  8. Sakret
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2012-05-31 16:24

    Słuchaweczki mega ale ten napis Battlefield 3 niepotrzebny psuje wygląd wg mnie .

    Skomentuj

  9. Tesla
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-05-31 22:50

    Myślałem że te słuchawki będą w kolorze moro albo nauszniki będą w kształcie granatów skoro są "inspirowane" grą, ale nie! Co dostajemy? Napis Battlefield!
    Kiepskich maja projektantów skoro ich inspiracja polega na nadrukowaniu tekstu.
    Dobrze że się nie inspirowali swoimi kobietami bo by napis był...No, wiecie jaki :)

    Skomentuj

    1. Maksym.pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-07-02 16:40

      Źle myślałeś :P
      skoro są inspirowane grą i słuchawkami lotnictwa to raczej trzeba myśleć o wyglądze jak z lotnictwa z jakimś logo gry :P
      więc słuchawki są takie na jakie się można było przygotowywać

      Skomentuj

  10. Szymon331
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-06-04 13:55

    Wyglądają świetnie i aż chciało by się je przygarnąć.

    Czy cena duża? To zależy od dźwięku jaki oferują. Specyfikacja nie jest jakaś szczególna więc i dźwięk pewnie będzie przeciętny.

    Założę się że za 600zł da się dorwać znacznie lepiej brzmiące headphones.

    Skomentuj

  11. Towarzysz Komisarz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-06-04 14:21

    Za te pieniądze można kupić dobre słuchawki, typu Ars Technica, Sennheiser. Może nie będzie loga i mikrofonu, ale za to jakość dźwięku nieporównywalnie wyższa :)

    Skomentuj

  12. dexiji
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-06-07 20:27

    teraz tylko poczekac rok albo 2 az komus sie znudza i mozna je kupic za 200zl xD