Na topie

Oto Ready or Not - fani serii SWAT będą zachwyceni

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Ready or Not to taktyczna strzelanina, która ma wypełnić lukę po serii SWAT. Po raz pierwszy o tym tytule usłyszeliśmy w 2017 roku i studio Void Interactive długo kazało nam czekać na szczegóły. Te wreszcie się pojawiły i wygląda na to, że cierpliwość zostanie wynagrodzona.

 • Oto Ready or Not - fani serii SWAT będą zachwyceni
A A

Autorzy Ready or Not czerpali inspirację z autentycznych taktyk SWAT-u i rzeczywistych sytuacji – mają za sobą serię konsultacji z prawdziwymi drużynami do zadań specjalnych. 

Ready or Not screen 1

W swojej grze pozwolą nam (samym, ale też ze znajomymi lub nieznajomymi) wziąć udział w takich misjach, w których strzelanie jest oczywiście istotne, ale niekoniecznie najważniejsze. Liczy się przede wszystkim pomyślunek, taktyka, wyczucie i odpowiednie wykorzystanie posiadanych narzędzi.

Ready or Not screen 2

W Ready or Not wcielamy się w policjanta – naszym celem nie jest więc zastrzelenie każdego, kto pojawi się na celowniku, lecz (przeważnie) zatrzymanie sprawców i uwolnienie zakładników. Z tym zaś wiąże się to, że rozgrywka polega nie tylko na bieganiu z karabinem, ale też lokalizowaniu celów (na przykład za pomocą drona) czy też zasadzaniu pułapek.

Ready or Not screen 3

Poza samą wciągającą rozgrywką, mocną stroną Ready or Not ma być realizm. Nie chodzi tylko o to, że przedstawione sytuacje rzeczywiście mogłyby mieć miejsce, a prawdziwi policjanci mogliby zareagować na nie w taki sam sposób, jaki sprawdzimy w świecie wirtualnym. 

Ready or Not screen 4

Ten realizm objawiać ma się również chociażby w tym, jak zachowują się pociski – jak przechodzą przez przeszkody, jakie powodują obrażenia i jak odbijają się od ścian. 

Ready or Not screen 5

Twórcy obiecują też zaawansowany system osłon, rozbudowany kreator taktyki oraz liczne typy broni i narzędzia pomagające podczas misji. Oczywiście każde zadanie będzie można zrealizować na kilka różnych sposobów. 

Ready or Not screen 6

Projekt jest bardzo ambitny i dlatego też premiery gry w pełnej wersji należy spodziewać się najwcześniej pod koniec 2020 roku. Wcześniej odbędą się testy, w których udział będą mogli wziąć ci, którzy zdecydują się na zamówienia przedpremierowe. Informuje o tym świeżutki zwiastun, prezentujący również najważniejsze cechy tej świetnie zapowiadającej się strzelanki…

Ready or Not – gameplay trailer:

Źródło: VG247, Void Interactive

Odsłon: 6776 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. sidlinho
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2019-03-08 17:30

  czekam!! trochę słabo gra się w swat4 w którym nie da się ustawić rozdziałki fullhd na 23 calach

  Skomentuj

 2. piccardo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-08 19:04

  Lubię takie gry, ale postacie poruszają się sztywno ogólnie coś tutaj brakuje.

  Skomentuj

 3. Dragonik
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-08 23:01

  Swat 4 był super, eh kiedy to było

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!